معرفی و دانلود کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟

عکس جلد کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟

از تلاش بسیار و ناکامی در راه رسیدن به اهدافتان خسته شده‌اید؟ الکساندر لیتاوسکی در کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟ به ما نشان می‌دهد که چگونه، با افزایش بهره‌وری خود در هفت گام، از زمان خود به‌شکل بهینه‌تری استفاده کنیم و کارایی خود را بالا ببریم.

درباره‌ی کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟:

چگونه نه زیاد بلکه هوشمندانه کار کنیم؟ چگونه در خانه، در محیط کار، و در مقام یک دانشجو زمانمان را مدیریت کنیم؟ چگونه بهره‌وری خود را بالا ببریم و شخص منظم‌تری باشیم؟ پاسخ همه‌ی این‌ها و بیشتر را در کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟ (How to get more done in less time) بخوانید.

الکساندر لیتاوسکی (Aleksandr Litavsky) در کتاب حاضر به ما نشان می‌دهد که چرا با وجود اینکه زمان زیادی را صرف رسیدن به اهداف خود می‌کنیم، باز هم در نیل به خواسته‌هایمان ناکام می‌مانیم. او دلیل این مسئله را نداشتن بهره‌وری کافی می‌داند و ما را راهنمایی می‌کند تا در هفت گام سطح بهره‌وری خود را بالا ببریم و از زمان خود به‌شکل کارآمدتری استفاده کنیم. تعریف بهره‌وری مناسب با ویژگی‌های شخصی‌ خود، رصد کردن پیشرفت، دور کردن عوامل حواس‌پرتی، آزاد کردن ذهن و... گام‌هایی‌اند که لیتاوسکی آن‌ها را در کتاب حاضر به‌شکلی جامع و درعین‌حال ساده شرح می‌دهد.

نویسنده‌ی کتاب پیش رو با اشاره به اینکه اصطلاح «مدیریت زمان» نادرست است و ما انسان‌ها قادر به کنترل زمان نیستیم، تأکید می‌کند که ما می‌توانیم، با تغییر عادت‌ها و شیوه‌ی رفتار خود، وقت بیشتری برای انجام کارها پیدا کنیم، و به این شکل، امور بسیاری را در زندگی‌مان تغییر دهیم.

با خواندن کتاب کاربردی چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟ یاد می‌گیریم تا به‌شکلی بهره‌ورتر کار کنیم و در نتیجه، زمان بیشتری را صرف خانواده، تفریح‌های مورد علاقه یا... کنیم.

کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟ برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید اوقات فراغت بیشتری داشته باشید و درعین‌حال به موفقیت‌های شغلی بیشتری نیز دست یابید، این کتاب مناسب شماست.

در بخشی از کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟ می‌خوانیم:

بعد از اینکه دانستید بهره‌وری چه مفهومی برایتان دارد، لازم است تا بدانید چطور باید به تمام اهداف خود برسید. شما نیاز به این دارید که پیشرفت خود را رصد کنید؛ این کار، بخش مهمی از ثبات قدم و حفظ انگیزه شما را تشکیل می‌دهد.

چنانکه قبلاً بیان شد، بیشتر تلاش‌ها، در آغاز راه ناکام می‌مانند، زیرا قله‌ی شروع همیشه پر شیب است. ثبات قدم و استمرار در امور، همانقدر مهم است، و نبود آن همانقدر مرگبار است که پروژه‌های بزرگ مهم هستند. البته این فقط میزان پیشرفت ما نیست که باید آن را رصد کرده و مورد نظارت قرار دهیم؛ حوزه‌هایی که در آن‌ها مشکل داریم و تله‌های سرعت را نیز باید مورد ردیابی و بررسی قرار دهیم تا در هنگام مواجهه با شوک‌های ناگهانی، کمتر دچار تخریب روحیه و انگیزه شویم.

برای اینکه بتوانیم اقدامات، برنامه‌ها و ایده‌های خود را رصد کنیم، آن‌ها باید از یک توالی روشن و مشخص برخوردار باشند به طوری که در صورت برخورد با یک وقفه یا تأخیر، به راحتی بتوان از میان آن‌ها برنامه مورد نظر را جایگزین کرد. با داشتن یک توالی روشن از رویدادها، شما به شکل واضح‌تری خواهید دید که چقدر از هدفی که قصد رسیدن به آن را دارید فاصله دارید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بهره‌وری در بهترین شکل خود
هفت گام کاربردی
گام اول: بهره‌وری مخصوص به خودتان را تعریف کنید
گام دوم: پیشرفت خود را رصد کنید
گام سوم: عوامل حواس پرت کن را حذف کنید
گام چهارم: ذهن خود را آزاد کنید
گام پنجم: تکنیک‌ها را بیاموزید
گام ششم: یک سبک زندگی سالم را در اولویت قرار دهید
گام هفتم: ثبات قدم
مثال‌هایی از زندگی واقعی برای کمک به شما در یافتن مسیر
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟
نویسنده
مترجمشاهین غفاری
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۹
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟

برای دریافت کتاب چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.