معرفی و دانلود کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود

عکس جلد کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود

کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود نوشته‌ی فاطمه سعید، مجموعه داستان جذاب و گیرایی است که در هر بخش به روایت حوادث و ماجراهای جالب و باورنکردنی می‌پردازد.

کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان کوتاه علاقه‌مند هستید، این کتاب برای شماست.

در بخشی از کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود می‌خوانیم:

مانند رهگذری بود که به زندگیم پا گذاشت و گذشت و تنها ردّ پایش به ‌جا ماند که کم‌رنگ می‌شد امّا، اثرش برای همیشه در قلبم می‌ماند. نه بهتر بگویم به نسیم خنک صبحگاهی می‌مانست که نفس کشیدن و از نو شروع کردن را برایم تداعی می‌کرد امّا دریغا که دوام نداشت. بالاخره باید با نبودش کنار می‌‌آمدم. این تنها یک رویا بود، گاهی می‌خواستم زمان را به عقب بازگردانم. امّا انگار سوار بر قطاری شده ‌بودم که هیچ‌گاه مسیرش را تغییر نمی‌داد. قطاری به‌ نام زندگی... می‌خواستم از او تشکّر کنم، اگر سرنوشت اجازه می‌داد. چند هفته‌ای دیگر گذشت. همان کلبه، حالا با ساکنین جدید، شلوغ‌تر و پر از رنگ ‌و‌ بوی زندگی. نمی‌‌دانم این احساسی طبیعی‌ست، یا من پست شده‌ام؟ امّا طاقت تماشای آن بچّه‌های جیغ‌جیغو را در‌حال بالا‌ و ‌پایین پریدن روی تخت شاهزادهٔ محزونم نداشتم. «هی کوچولو! زودتر از این جا برو. این اتاق صاحب دارد!» امّا حرف‌هایم کوچک‌ترین اثری نکرد، چرا که نادیدنی بودم و صدایم ناشنیدنی. امّا، سرانجام وجودم باعث ترس و وحشت خانوادهٔ پرجمعیت شد. شاید می‌بایست بیشتر مراقب می‌‌بودم.

اولین‌ بار در شبی بارانی اتفاق افتاد. بر‌ فراز تپّه حنایی ایستاده و به دوردست‌ها خیره بودم، ابرها را دیدم که دست به دست هم دادند، امان از باران‌های سرد زمستانی! چند دقیقه بعد، سراپا خیس و باران‌زده وارد کلبه شدم. «شلپ شلپ!» روحِ خیسِ نامرئی وارد می‌‌شود...! همان‌ طور که انتظار داشتم، خیلی زود آن جای پاهای خیس را به فراموشی سپردند. امّا به گمانم شکستن گلدان و کشیده ‌شدن صندلی روی کف چوبی خانه و بی‌قراری عجیب سگ نگهبان برایشان دلیل موجّهی نداشت.

فهرست مطالب کتاب

ابر و بابونه
سفرِ هشت‌پا

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات51
زبانفارسی
شابک978-622-7529-28-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود

برای دریافت کتاب دختری که خانه‌اش روی ابر بود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.