معرفی و دانلود PDF کتاب گلدان و دو تا مار

عکس جلد کتاب گلدان و دو تا مار
قیمت:
15000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گلدان و دو تا مار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گلدان و دو تا مار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گلدان و دو تا مار

کتاب گلدان و دو تا مار نوشته‌ی پری رضوی شامل دو داستان کوتاه و آموزنده است که به کودکان درس مهربانی و سازش می‌دهد. این کتاب، اثری جذاب و تأثیرگذار محسوب می‌شود که می‌تواند نگاه کودکان به دنیا و محیط پیرامون را تغییر دهد.

موضوع کتاب گلدان و دو تا مار چیست؟

مجموعه داستان گلدان و دو تا مار دو داستان کوتاه دارد که هر کدام به مسائلی مانند دوستی، مهربانی و سازش می‌پردازند. عنوان داستان نخست دو تا مار است که به هنگام عبور از کنار هم به دلیل تفاوت‌هایی که با یکدیگر دارند دچار اختلاف می‌شوند.

داستان دوم که گلدان نامیده می‌شود به زندگی ساده و محدود گلدانی می‌پردازد که با همان معاشرت‌ها و دوستی‌های اندکی که دارد تلاش می‌کند زندگی را زیبا ببیند.

کتاب گلدان و دو تا مار مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 7 تا 9 سال بسیار آموزنده و دلنشین خواهد بود و جهان‌بینی آن‌ها را تغییر خواهد داد.

در بخشی از کتاب گلدان و دو تا مار می‌خوانیم:

دو تا مار رو به روی هم رسیدند. یکی سرش مثلثی بود. عصبانی هم به نظر می‌رسید. هی زبانش را در می‌آورد و تو می‌برد. عین مار بی‌ادبی که بخواهد زبان درازی کند. بعضی وقت‌ها هم با دمش زنگ می‌زد. ماری که از رو به روی مار عصبانی می‌آمد، سرش گرد بود. اصلا هم عصبانی به نظر نمی‌رسید...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گلدان و دو تا مار
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ویهان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-622-6591-00-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گلدان و دو تا مار

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب گلدان و دو تا مار

برای دریافت کتاب گلدان و دو تا مار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.