معرفی و دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

عکس جلد کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج سمیوئل کلاسون، مجموعه‌ای از داستان‌هایی حقیقی است که به شما می‌آموزد چگونه پول و اموال خود را مدیریت کنید و آن را افزایش دهید. رهنمودها و راهکارهای مالی و اقتصادی این کتاب برای تمامی اقشار مفید است.

درباره‌ی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل:

هدف کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (The Richest Man in Babylon)، ایجاد بینشی مناسب و مفید برای شماست تا به موفقیت مالی برسید، ثروتمند شوید، از ثروت خود محافظت کنید و از درآمد حاصل آن مجدد ثروت بیشتر به دست بیاورید و به آرزوهای خود در زندگی جامه عمل بپوشانید.

در برابر شما، آینده‌ای وجود دارد، همانند مسیری که هنگامی که به فواصل دور می‌رسد، گسترده‌تر می‌شود. مسیری که در میان آن آرزوهایی است که دوست دارید به آن‌ها برسید. برای اینکه به آرزوها، خواسته‌ها، نیازهایتان دست پیدا کنید، باید بتوانید از پول‌تان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. راهکارها و شیوه‌هایی که این کتاب به شما ارائه می‌دهد را عملی کنید. اجازه دهید که این راهکارها دارایی شما را چندین برابر کنند و زندگی شاد و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورند. این راهکارها مثل قانون جاذبه، جهانی و در همه‌جا برابر هستند.

راهکارهای این کتاب برای افراد زیادی مفید بوده و آن‌ها را به ثروت بسیاری رسانده است. شاید این اثر برای شما نیز مفید باشد و موجب دستیابی شما به آرزوها و نیازهایتان در زندگی بشود. اگر علاقمند هستید که گامی در مسیر دستیابی به ثروت و استقلال مالی بردارید و راهکارهایی کاربردی برای حل مشکلات مالی خود بدانید، اگر در پی مسیری شگفت‌انگیز و تاثیرگذار جهت استقلال مالی و کسب ثروت هستید؛ به این کتاب گوش فرا دهید.

خلاصه‌ی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل:

آرکاد ثروتمندترین مرد بابل است که هر روز بیشتر از دیروز ثروتمندتر می‌شود، دو مرد به نام‌های بنسیر و کوبی نیز در بابل زندگی می‌کردند که به هوش و ذکاوت و ثروت فراوان آرکاد، غبطه می‌خورند، آن‌ها با اینکه هر روز بیشتر و سخت‌تر تلاش می‌کردند اما باز هم در فقر به سر می‌بردند. در یکی از روزها بنسیر و کوبی تصمیم گرفتند به نزد آرکاد بروند تا چیزهایی از او بیاموزند و به این زندگی مملو از فقر پایان دهند.

آرکاد با روی باز از آن‌ها استقبال می‌کند و داستان زندگی خود را برای آن‌ها بازگو می‌کند. اینکه زمانی هم او مانند آن‌ها به امید کسب ثروت فراوان سخت کار می‌کرد اما به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسید، تا اینکه در یکی از روزها با مردی ثروتمند معامله‌ای انجام می‌دهد و...

جورج ساموئل کلاسون را بیشتر بشناسیم:

جورج سمیوئل کلاسون (George Samuel Clason) نویسنده آمریکایی در سال 1874 در لوزیانا چشم به جهان گشود. او دو شرکت با عنوان‌های «نقشه کلاسون» و «انتشارات کلاسون» را تاسیس کرد و در زمان جنگ‌های آمریکا با اسپانیایی‌ها وارد ارتش شد. شرکت نقشه کلاسون اولین ناشر کتاب نقشه راه‌ها در ایالات متحده آمریکا است. جورج مقالاتی درباره‌ی راهکارهای دستیابی به ثروت و افزایش آن منتشر کرد که به سرعت مورد استقبال بانک‌ها و بیمه‌ها قرار گرفت که آن‌ها را در تعداد بالا چاپ کردند و در اختیار کارمندان قرار دادند.

پس از مدتی شهرت این جزوات و مقاله‌ها به حدی رسید که تمام مردم در مورد آن شنیده بودند. جورج با درایت و هوش بالای خود این جزوات را تکمیل و با یکدیگر ادغام کرد و کتاب ثروتمندترین مرد بابل را به نگارش درآورد. این کتاب تبدیل به یکی از برجسته‌ترین کتاب‌های موفقیت جهان شد. او در طول حیات خود دو بار ازدواج کرد. کلاسون در سال 1957 در کالیفرنیا دار فانی را وداع گفت.

در بخشی از کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل می‌شنویم:

پنجاه سکه‌ی طلا، رودان نیزه‌ساز شهر بابل قدیم، هیچ‌وقت این‌قدر سکه‌ی طلا در کیف چرمی‌اش نداشت. او هم‌چنان که قدم‌های بلندی برمی‌داشت با خوشحالی از قصر باشکوه پادشاه بیرون آمد با هر قدمی که بر می‌داشت، صدای جرینگ جرینگ سکه‌ها از داخل کیفی که به کمرش آویزان بود به گوشش می‌رسید و او را خوشحال می‌کرد، زیباترین آهنگی بود که تاکنون شنیده بود، پنجاه سکه طلا که همه ماله خودش بود، خیلی خوشبخت بود، صدای جرینگ جرینگ چه نیرویی به او می‌بخشید، هر چه می‌خواست می‌توانست با آن سکه‌ها بخرد، خانه‌ای بزرگ، زمین، گاو، شتر، اسب، ارابه و هر آنچه که آرزویش را داشت، در این فکر بود که از آن سکه‌ها چگونه استفاده کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۳ دقیقه
مقدمه‌ی نویسنده
۳۴ دقیقه
ثروتمندترین مرد بابل
۵۲ دقیقه
هفت راه چاره‌ی کیف خالی
۴۰ دقیقه
الهه‌ی شانس و اقبال را ملاقات کنید
۳۵ دقیقه
پنج قانون طلا
۳۸ دقیقه
وام دهنده‌ی شهر بابل
۴۱ دقیقه
دیوارهای شهر بابل
۲۷ دقیقه
لوحه‌های گلی شهر بابل
۵۲ دقیقه
خوش‌شانس‌ترین مرد بابل
۲۱ دقیقه
تاریخچه‌ی شهر بابل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل
نویسنده
مترجموجیهه آیت اللهی
گویندهبهرام ابراهیمی
ناشر چاپیبنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

آریا بهرامی
۱۴۰۱/۲/۱۹
کتاب نسبتا خوبیه بنظر من نه اونقدری که توی نظرات تعریف شده، نویسنده افکار و نظرات ذهن خودش رو در قالب یک داستان قدیمی در آورده تا با این سبک بتونه ریشه‌ای اون رو وارد ذهن مخاطب کنه اگه بتونی نکاتش رو با شرایط دنیای امروز هم سنجی و جایگزین کنی میبینی که قوانین موفقیت تقریبا همیشه یکی بوده و هست. روی دیگر اینکه تاکید زیادی پس انداز کردن داره که البته تو این دوره روشش یه مقدار باید متفاوت باشه و اینکه اگه تصویر سازی خوبی از داستانهای این چنینی در ذهنت بتونی داشته باشی چیزای خوبی یاد میگیری در کل باید عمل گرا باشی وگرنه هزاران تا از این مدل داستان‌ها بخونی فایده‌ای نداره با تشکر از کتابراه و گوینده با سبک گفتاری عالیش
سید نیما غفارزاده
۱۳۹۹/۱/۱۹
کتابی پر محتوا با بیانی بسیار روان و آرامش بخش توسط راوی که با فراز و نشیب در گفتار و صدا تمام فضا سازی هارو انجام میده و تصور حالات کاراکتر‌های داستان رو برای شنونده بسیار آسون میکنه. هر کسی میتونه خودش و تمام اطرافیانش رو‌ جای افراد قصه قرار بده و از همه درستی و غلط، باید‌ها و نباید‌ها درس بگیره و تو مسیر زندگی ازش استفاده کنه هر کدوم از ما با انتخاب مسیر خودمون میتونیم ثروتمندترین مرد بابل باشیم یا برده که برده میمیره....
حمیدرضا محمدی
۱۴۰۱/۴/۷
این کتاب با عنوان یک داستان خیلی عالی تونسته قوانین موفقیت رو به ما گوشزد کنه. واقعا کسانی که در زمینه مالی مشکل پیدا کردن و یا کسانی که پیشرفت مالی داشتن هردو گروه این کتاب رو درک میکنن و میفهمن که قوانین همین هاست، پیرو نظر دوستی که گفتن این کتاب قدیمی هست و... باید عنوان کنم دقیقا این قوانین با قوانین مالی امروز هم یکی هست و دقیقا صحبت آدم‌های بروز واقتصاددان‌هایی مثل رابرت کیوساکی هست.
حتما توصیه میکنم این کتاب رو بخونید و عمل کنید👌🖐
اعظم شیرزاد
۱۳۹۹/۱/۳۱
من از خوندن این کتاب لذت بردم و پیشنهاد می‌کنم که بخونین چون نثر روانی داره و مهمتر اینکه به صورت داستانه بیان گوینده عالیه هوش مالی رو بالا میبره نکات ریزی رو با تمام جزییات بیان میکنه همه اشتباهاتی که هر کسی می‌تونه در زندگی مالی‌اش انجام بده رو متذکر میشه در کل من که خیلی یاد گرفتم ممنون از کتابراه که تو تخفیف عیدشون با قیمت عالی خریدم.
سید حسن جهانمیر
۱۴۰۱/۲/۲۷
کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل یکی از کتابهای هست که داستان از مردان چند هزار ساله چگونه توانستند با اتکای یاد گیری به زندگی خودشان راه ورسم ثروتمند شدن را یاد گرفتن داستان از اکاد ثروتمند را الگوی اقتصادی قرار داد تا با هفت راه ثروتمند شدن چگونه میتوان ثروت بدست آورد کتاب خوبی هست وگوینده صدای دلنشین داده خیلی پخته صحبت میکند
فرزاد غفاری
۱۴۰۱/۱/۲۹
ترید، هولد، فارکس، بیتکوین (لیست رمزارزها و پول هزاره سوم پس از بابل!)
مدیریت سرمایه، اقتصاد اجتماعی مشکل و درد امروز جامعه ما و جامعه‌ی جهانیت.. این کتاب خوب، رو
به کسانی پیشنهاد میکنم که علاقه مند به تغییر بزرگ در دنیای درون و بعد تماشای نتیجه در دنیای بیرون هستند!
در غیر این صورت اصلا حتی یک برگ یا یه نمونه. هم گوش نکنید.
همت عباسی راد
۱۳۹۹/۱/۶
کتابی داستانی با نثری ساده و روان، که هرکسی هم که اهل مطالعه نیست از خوندن اون خسته نمیشه. این کتاب پر از نکته وپند برای کسانیکه میخواهند به ثروت برسند اما نمیدونم چطوری واقعا لذت بردم. پیشنهاد میکنم به کسانیکه دوستشان دارید هدیه بدید
رضا محمدی
۱۴۰۱/۳/۲۱
سلام. کلاسون با‌ی داستان زیبا اما نزدیک به واقعیت حقیقت تلاش همراه با فکر سالم را برای ما بازگو می‌کند و به راحتی با۷ اصولی که در کتاب ذکر می‌کند هر کسی از هر سطحی می‌تواند به ثروت برسد و این عملی است به شرطی که واقعا بخواهید. به قول ناپلئون هیل، اشتیاق سوزان داشته باشید. فوق العاده کاربردی و زیبا. سپاس بیکران کتاب راه
محمد درویش
۱۳۹۹/۱۱/۶
عالیه
عالی
عالی
عالی
عالی
این کتاب بسیار مفید و کاربردی ست
پیشنهاد میکنم این کتاب و کتاب اثرمرکب از دارن هاردی رو حتما بخونید
دوصد گفته چو نیم کردار نیست
به امید روزی که همه‌ی ما بتونیم به بهترینها عمل کنیم
باتشکر از کتابراه،، ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Azad Rahimi
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
من کتاب تو زمینه بیزینس و موفقیت زیاد خوندم، رشته تحصیلیم هم مدیریت بازرگانی هست. ولی باید بگم این کتاب اصلا چیز دیگه‌ای هست. اصلا باید به عنوان یک کتاب مقدس در کسب و کار تدریس بشه و همه جوان‌ها بخوننش. بخصوص اونهایی که کسی رو ندارن که تو زمینه پول، ثروت و بیزینس راهنماییشون کنه.
Habibeh Mattin
۱۴۰۰/۶/۳۱
هر کسی این کتاب را بخواند و به راهنمایی‌های ان عمل کند می‌تواند برنامه مالی خودرا به حدی ارتقا دهد که ثروتمند شود. متاسفانه الان بیشتر مردم نمی‌دانن چگونه حقوق خودا برنامه ریزی کنند و ماه تمام نشده مقروض هستند. با انجام کارهای ارائه شده می‌تواند ثروتمند شد و پس انداز کرد و مسکن تهیه کرد.
abolfazl ebrahimi
۱۴۰۰/۶/۲۸
تا الان بهترین کتابی بود از نظر انباشت ثروت گوش دادم، راهکار‌ها رو خیلی ساده با داستان و با صدای دلنشین راوی توضیح داده، بقیه کتاب‌ها به نظرم خیلی به حاشیه رفتن، در کل ممنون از کتابراه که فرصتی رو فراهم آورده کسانی که دنبال کتاب خوندن و وقتشو ندارن با این نرم افزار دیگه بهونه‌ای ندارن 😍🔥
الهام عوض آقائی
۱۴۰۰/۱۲/۲
کتاب خیلی آموزنده ایه. اگر به راهکارهای ارائه شده عمل بشه نتایج فوق‌العاده میده. صدای گوینده هم کاملا رسا و دلنشینه. من چندین بار کتابو گوش دادم و هر بار چیز جدیدی یاد گرفتم. اگر به دنبال راهکار برای پولدار شدن می‌گردید برای شروع کتاب خوبیه. سپاس فراوان از کتابراه
یونس مرادی زاده
۱۴۰۱/۳/۱۷
بسیار عالی واقعا کتاب خوبی هست بخصوص برای کسانی که میخوان مدیریت داشته باشن برای من بسیار مفید بود خیلی نکات ازش یاد گرفتم 
انگزیش میده به ادم و اگه نکاتی رو که گفتن بهش عمل کنید خیلی پیشرفت میکنیم پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید بهتون انگیزش میده
Ali Momeni
۱۴۰۰/۱۱/۴
داستانش خیلی عالی بود، من واقعا حال کردم، نکاتی گفته شد که بنظرم خیلی مهم بودن ولی یه جورایی سخته درک کردن اون نکات، چون بطور غیر مستقیم اشاره میکنه و برای من که سخت بود، ولی خود داستان این کتاب خیلی عالی بود، زیاد درباره‌اش شنیده بودم پس خریدمش.
مشاهده همه نظرات ۳۴۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

برای دریافت کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.