معرفی و دانلود کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)

عکس جلد کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)
قیمت:
۱۵۵۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)

کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی) نوشته‌ تونی بوزان، ابزاری پویا و خارق‌العاده و وسیله‌ای قدرتمند، سریع و هوشمندانه برای حل مشکلات و اندیشه گشایی، برنامه‌ریزی، یادداشت برداری، مرور و بسیاری کارهای دیگر است.

این کتاب ابزاری پویا و جالب است، که هر گونه تفکر و برنامه‌ریزی را به فعالیتی سریع‌تر و هوشمندانه‌تر تبدیل می‌کند. آفرینش نقشۀ ذهنی راهی بنیادی برای دستیابی و استفاده از منابع بی‌پایان مغز، گرفتن تصمیم‌های مناسب و درک احساسات خویش است.

کسانی که با کتاب‌های قبلی تونی بوزان (Tony Buzan) آشنا هستند، می‌دانند هنگامی که در دوران دانشجویی سعی می‌کرد به روش مؤثری برای یادداشت‌ برداری دست‌ پیدا کند، برای اولین بار مفهوم نقشۀ ذهنی را به عنوان ابزاری برای کمک به حافظه و یادگیری به وجود آورد.

به کمک این تجربۀ خارق‌العاده و موفقیت ناشی از آن، متوجه شد که نقشه‌های ذهنی برای تمام کسانی که می‌خواهند توانایی‌های طبیعی خود را به بیشترین بهره‌وری برسانند و در زندگی شخصی خود تحول پدید آورند، ابزاری قدرتمند به حساب می‌آید. امید و باور او این است که نقشه‌های ذهنی در آینده‌ای نزدیک، به عاملی تبدیل خواهند شد که نسل کاملی از افراد، کارآفرینان و آموزشگران را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

به کمک نقشه‌های ذهنی، می‌توانیم تمام جنبه‌های زندگی خود را با اطمینان برنامه‌ریزی نماییم. این نقشه‌ها وسیله‌ای برای برقرار نمودن ارتباط، حل مشکل، بکارگیری رؤیاپردازی خلاقانه، آموزش، تجدید نظر کردن، مدیریت زمان و یادآوری خاطرات هستند. همچنین می‌توانند در جای خود آفرینش هنری نیز به شمار روند.

برای کسانی هم که هنوز با نقشه‌های ذهنی آشنا نشده‌اند، کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (The mind mapping) نقطۀ شروع مناسبی برای یادگیری‌ مهارت‌ها، کاربرد و اصول بنیادین نهفته در آن است. بهتر است این کتاب را به همراه «قدرت حافظۀ درخشان»، یکی دیگر از کتاب‌های کوچک بوزان، بخوانید تا عملکرد حافظه را بهتر درک کنید.

به علاوه آن که نقشه‌های ذهنی تمام اصول خلاقیت مورد نیاز برای فعال نمودن، یادآوری مؤثر و حافظۀ کوتاه‌ مدت و بلند مدت را به صورت یک جا در خود جمع نموده است. کتاب‌های تونی بوزان در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به موفقیت‌های عظیم دست یافته و به بیش از ۳۰ زبان گوناگون ترجمه شده‌اند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
سخنی درباره واژه‌شناسی کتاب
فصل اول: نقشه ذهنی چیست؟
فصل دوم: موضوع‌های ذهنی
فصل سوم: تفکر گسترش ‌یابنده
فصل چهارم: اصول مربوط به نقشه ذهنی
فصل پنجم: آفرینش یک نقشه ذهنی
فصل ششم: نقشه‌های ذهنی برای تمام موقعیت‌ها
فصل هفتم: نقشه‌های ذهنی در عرصه آموزشی
فصل هشتم: نقشه‌های ذهنی در زندگی حرفه‌ای شما
فصل نهم: نقشه‌های ذهنی برای آینده
برای مطالعه بیشتر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)
نویسنده
مترجمشکوه آرونی
ناشر چاپیانتشارات بخشایش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۷
زبانفارسی
شابک978-964-182-046-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۵۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)

شیما رستمی
۱۴۰۰/۳/۲
کتاب خوبی برای رفتن توی مسیر و مشخص کردن راه بود
ولی نکته اینجاست ک نسبت به کتاب‌های دیگه که ما مطالعه کردیم مطالب ساده رو خیلی به صورت پیچیده و طولانی توضیح داده تا لوپ مطلب رو برسونه
به نظر من فقط بخش ۵ مفید بود
میتونست تمام نقشه‌ها رو خلاصه و با مثال و روان توضیح بده.
ممنونم از کتابراه.
Mojtaba Jj
۱۳۹۷/۱۱/۱۹
من از قبل با نقشه‌ی ذهنی آشنا بودم و فقط این کتاب رو گرفتم برای یادگیری بهتر اون اما به نظرم اصلا خوب آموزش داده نشده مثلا میتونست از تصویر‌های خیلی بیشتری استفاده کنه و حتی مثلا با تصویر مرحله به مرحله ترسیم یه نقشه‌ی ذهنی رو توضیح بده
L K
۱۳۹۸/۴/۲۵
کتاب پر از ایده و خلاقی بود و روش‌های ابداعی جالبی داشت. فقط مشکلی که وجود داره اینه که این روش هارو به طور خلاصه توضیح داده بود و مثال‌ها خیلی واضح نبودند و برای درک بیشتر اونها باید بقیه کتاب‌های نویسنده رو بخونی. در کل پنجره درک جدیدی بود👍
امیر ذبیحی
۱۴۰۰/۷/۲
بزرگترین حسن کتاب مختصر و مفید بودنشه
مطلب رو میخونید اگه پسندتون بود از محتواش استفاده میکنید نبود نه
و بیش از حد آب نمیبنده به کتاب تا حجم صفحات رو بی دلیل زیاد کنه
ضمن اینکه به شخصه ابزاری که آموزش میده رو کاربردی و مفید پیدا کردم
شکیبا قائد
۱۳۹۷/۹/۱۱
کتاب خیلی خوبی هست
من با یادگیری مایندمپ علاقه بیشتری به خوندن پیداکردم و باعث شده مرور خیلی زمان کمتری بگیره
دوستانی ک میگن حافظه درخشان رو بزارید
کتاب حافظه‌ی درخشان همش باتمرینه پس بهتره نسخه چاپیشو بخرید❤
مجید ف
۱۳۹۷/۷/۲
این کتاب فوق العاده عالی و کاربردی هست اما نحوه بد توضیح، دسته بندی و تیتربندی ناموزون و برخلاف گفته کتاب وجود حشو در کتاب، باعث سردرگمی خواننده میشه و نیازه که قبل از عملی کردن گفته‌های کتاب، اون رو چندبار بخونید.
ایمان قاسمی
۱۳۹۶/۱۲/۲۹
در این کتاب نحوه به روی کاغذ آوردن تفکر را آموزش می‌دهد مثال‌های تصویری جالبی نیز در بردارد... کاری که تقریبا همه برای برنامه ریزی هایمان به شکلی پراکنده انجام می‌دهیم را دسته بندی، شفاف، ساده و مختصر می‌کند.
saman nabavi
۱۳۹۸/۳/۳
حتما بخونیدش و نقشه‌های ذهنی رو امتحان کنید، هر کسی حداقل دو سه جای مختلف میتونه ازین ابزار مفید استفاده کنه. ولی فقط به تونی بازان اکتفا نکنید بیشتر بخونید.
amirhossein tahajjod
۱۳۹۷/۹/۴
من کتاب و مقالات زیادی در باره تصویر سازی ذهنی (imaging) مطالعه کردم و به جرات میتونم بگم که این کتاب متد واصول لازم و به نحوی کلید راهنمای درک و استفاده از این موهبت الهی روبیان کرده.
علی کیان
۱۳۹۷/۷/۶
کتاب خوبی بود , اگه دنبال نرم افزار نقشه ذهنی هستید هم اندروید و هم واسه کامپیوتر میتونید از اینترنت دانلود کنید مثل نرم افزار imindmap o , فقط نصبش‌اش یکم سخته از یوتیوب اموزش نصب‌اش رو بگیرید
یاسین سیاه بالایی
۱۴۰۱/۱/۲۷
هموز کامل کتاب رو نخوندم ولی به نظرم کتاب خوبیه در مقایسه با کتاب حافظه نامحدود هم میتونم بگم میتونه به عنوان مکمل استفاده بشه یعنی این طوری نیست که مطالبشون تکراری باشه
الهه بهمدی
۱۴۰۰/۳/۷
من برای کنکورم ازش استفاده میکردم چند سال بیش و الان دانشجوی دندونپزشکی هستم و دوباره نسخه الکترونیک این کتاب رو خریدم چون خیلی واسم کاربردی و ارزشمند بود و خیلی کمک کننده هست
Maryam Eskafi
۱۴۰۰/۵/۱۵
کتاب خوبیه به شرطی با قوانینش اشنا باشی برا من خوب بود چون قانون جذب رو رفتم دوره هاش را دیدم و کمکم کرد خوب بود ازش در تدریسم هم خیلی استفاده کردم
سید بابک میرحسینی
۱۴۰۰/۲/۲
بنظرم اگر تمرینات کتاب رو با مثال ساده میاورد خواننده بهتر جذب میشد و در کل برای کسی که راغب به پیشرفت در زمینه ذهنیست این کتاب کمک خوبی میتونه باشه
Mah Mehr
۱۳۹۸/۱/۲۵
کتابی مختصر و بسیار کاربردی است و برای عموم افراد در زندگی روزمره وبطور خاص برای افرادی که به نحوی در حال یادگیری و مطالعه هستند بسیار کارگشاست.
مشاهده همه نظرات ۸۱

راهنمای مطالعه کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)

برای دریافت کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.