معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش

عکس جلد کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش
قیمت:
4000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش

کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش اثر لی سانگ کیو، درباره‌ی پسری به نام دوچی است که پدر و مادرش هیچ‌‌گاه وقتی برای بازی با او نداشتند. به همین دلیل او تصمیم می‌گیرد که با دوستانش به ماجراجویی جدید و هیجان‌انگیزی برود.

در قسمتی از کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش می‌شنویم:

خورشید توی آسمان می‌درخشید و چند تکه ابر هم توی آسمان حرکت می‌کردند. پدر دوچی توی مزرعه کار می‌کرد و مادربزرگش هم همیشه مشغول خیاطی بود. آن‌ها نمی‌توانستند با دوچی بازی کنند. به همین خاطر هم دوچی خیلی ناراحت بود. دوچی با دوستانش، گاو کوچولو، راکون و خرگوش قرار گذاشته بودند که با هم بازی کنند.

حالا او و گاو کوچولو زیر درختی منتظر راکون و خرگوش بودند تا بیان و بازی را شروع کنند. آن‌ها خیلی گرم‌شان شده بود و حوصله‌شان هم سر رفته بود. بالاخره خرگوش و راکون هم از راه رسیدند و همه آن‌ها با خوشحالی رفتند تا یک ماجراجویی جدید داشته باشند. خرگوش با خودش یک چراغ قوه آورده بود. اون نور چراغ قوه را روی زمین انداخت تا بتوانند چیزهای جدیدی کشف کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
ماجراجویی دوچی و دوستانش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش
نویسنده
مترجممرجان رزمی
گویندهعاطفه مولائی طبری
ناشر چاپی دانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش

برای دریافت کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.