معرفی و دانلود کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت

عکس جلد کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت
قیمت:
48000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت

با مطالعه‌ی کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت نوشته‌ی سارا کافی ملاک می‌توانید اطلاعات جدید و ارزشمندی در مورد نشانه‌های خیانت به دست آورید و بدانید چه اقداماتی در مواجهه با خیانت می‌تواند مفید باشد تا رابطه‌ی زناشویی خود را در مقابل این رخداد واکسینه کرده و طعم زندگی مشترک شیرین را بچشید.

درباره‌ی کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت:

خوشبخت ‌شدن در زندگی معیارهای مختلفی دارد؛ اما دو معیار بسیار مهم آن‌، تعهد و خویشتن‌داری است. زمانی شما در زندگی زناشویی خود احساس رضایت می‌کنید که با تعهد قلبی تصمیم به ازدواج بگیرید و با تعهد قلبی خود‌، آن زندگی را حفظ کنید. در این راستا مهم‌ترین اصل آن‌، خویشتن‌داری است.

به این معنا که خودتان را از آسیب‌ها و خطرات احتمالی حفظ کنید و خود را در شرایط و موقعیتی قرار ندهید که به زندگی‌تان آسیب برسد. اطلاعات خود را در زمینه‌ها و ابعاد مختلف زندگی بالا ببرید و آموزش ببینید تا از اتفاقاتی مانند خیانت که زندگی شما را دچار تزلزل می‌کند،‌ جلوگیری کنید. چقدر دردناک است که با نا‌آگاهی مسبب این شوید که خیانت اتفاق بیفتد و آسیب و خسارات همه ‌جانبه آن مثل یک توده سرطانی گریبان‌گیر همه شود‌، خانواده‌ها را متلاشی کند و زندگی چند نسل آینده این خانواده‌ها را تحت تأثیر قرار دهد.

هدف سارا کافی ملاک از نوشتن کتاب حاضر، این بوده است که شما به خیانت یک نگاه پیشگیرانه داشته باشید نه درمانی و ترمیمی. در این رابطه صفر تا صد پروسه خیانت را با ذکر داستانک‌هایی به تصویر کشیده تا شما قدم به قدم با خواندن این کتاب پیش بروید و بتوانید آن پروسه را در ذهن خود تجسم کنید؛ تغییرات روحی و جسمی فرد خیانت ‌دیده را بشناسید و دریابید‌ هر فرد با توجه به افکار‌، نگرش و دیدگاهش به زندگی چه تصمیماتی می‌گیرد و دست به چه اقداماتی می‌زند. ذکر این جزئیات‌، می‌تواند به هر فرد با هر شخصیتی یک دیدگاه کلی دهد که جزء کدام دسته می‌تواند باشد و اگر دست به اقدام نادرستی بزند، چه تبعاتی به دنبالش دارد.

در کتاب‌ نگاه پیشگیرانه به خیانت، مهم‌ترین دلایلی که یک مرد یا یک زن دست به خیانت می‌زند، عنوان شده است اما اصلی که اهمیت دارد و باید به آن اشاره کرد، این است که‌ خیانت یک‌ روزه اتفاق نمی‌افتد؛ به‌گونه‌ای که طرف شب بخوابد‌، صبح بلند شود و به همسرش خیانت کند؛ بلکه حتما قبل از آن فرایندی طی شده است. پس باید آگاه باشید هر اتفاقی که در زندگی زناشویی رخ می‌دهد، هر دو طرف در آن نقش دارند و باید مسئولیت خود را بپذیرند.

سارا کافی ملاک در این اثر سعی کرده اقدامات درست را برای فردی که در مواجهه با خیانت قرار گرفته، بیان کند تا نهاد خانواده تا جایی که امکان دارد متلاشی نشود و پل برگشتی وجود داشته باشد تا بعد از گذر زمان‌، آسیب وارده ترمیم شود. در واقع اصل مطلب این کتاب از اینجا شروع می‌شود که شما چه اقداماتی لازم است انجام دهید تا خیانت اتفاق نیفتد. در حقیقت هر مرد و زنی که در رابطه با هم قرار دارند، به چه ابعادی از زندگی مشترکشان باید توجه کنند‌، روی چه چیزهایی وقت بگذارند و سرمایه‌گذاری کنند تا نهاد خانواده را که یک نهاد استراتژیک است‌، هرچه بیشتر‌ مستحکم‌تر کنند و به فرزندان خود بیاموزند که در صورتی خوشبخت می‌شوند و جامعه خوشبختی دارند‌ که متعهدانه بجنگند.

کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب یک منبع آموزشی فوق‌العاده برای تمام زوج‌ها به شمار می‌رود و خواندن آن برای افرادی که متاهل هستند و یا در آستانه ازدواج و برقراری رابطه عاطفی قرار دارند، اثربخش و کاربردی است.

جملات برگزیده کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت:

- بهترین انتقام‌، دستیابی به موفقیت است.
- در هر مشکل یا بدبختی به اندازه یا بیشتر از خودش‌، فرصت وجود دارد.
- پدر و مادر باید آن تعهد و مسئولیت‌پذیری را از فرزند خود در تمام مقاطع طلب کنند.
- آگاه باشیم به اینکه ازدواج یک تعهد است و باید این تعهد را از طرف مقابل‌تان طلب کنید و نسبت به آن مسئول باشید.

در بخشی از کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت می‌خوانیم:

یادتان باشد شما این حق را ندارید یک شیپور بردارید و بی‌وفایی همسرتان را به گوش همه برسانید. مهم نیست که هدف‌تان از فریاد‌زدن این موضوع‌، خالی‌کردن دل‌تان است یا بردن آبروی مردی که با زندگی‌تان بازی کرده است‌؛ در هر صورت نباید فراموش کنید این مرد انتخاب شما و جزئی از زندگی شما بوده و بدنام‌کردن او در مقابل دیگران‌، نشانه ضعف شخصیت شماست و انگشت اتهام به سمت شما هم اشاره می‌رود که در مدیریت زندگی خود توانمندی کافی را نداشته‌اید و این حال شما را دوچندان بدتر می‌کند.

علت مهم‌تر این است که شما نباید تمام پل‌های پشت سرتان را خراب کنید. شاید بعد از جلسات مداوم مشاوره مشکل را ریشه‌ای حل کرده و به این نتیجه برسید که ارتباط‌تان را مجدداً از سر بگیرید. اما اگر در شرایطی که از لحاظ روحی ثبات ندارید و نمی‌توانید تصمیم منطقی‌ای بگیرید دست به جارزدن موضوع به خانواده‌، دوستان و آشنایان بزنید، به‌طور حتم برای شما دیگر آسان نخواهد بود که رابطه خود را بازسازی کنید و از سر بگیرید؛ چراکه بسیار برای دیگران دشوار است که او را مجدداً به عنوان همسر شما بپذیرند و واکنش‌های منفی آنها‌، مشکلات متعددی را به وجود می‌آورد، حتی بعد از حل‌شدن مشکلتان و برقراری مجدد رابطه.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: خیانت فقط جنسی نیست!
فصل دوم: 21 دلیلی که پای خیانت را به زندگی مشترک باز می‌کند
فصل سوم: کارهایی که نباید بعد از مواجهه با خیانت انجام داد
فصل چهارم: بهترین اقدامات همسر خیانت‌دیده
فصل پنجم: 8 مورد از مهم‌ترین دلایل خیانت زنان و ورود به مثلث عشقی
فصل ششم: ندانسته‌های خیانت
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پارسیان البرز
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات136
زبانفارسی
شابک978-622-6974-36-3
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
48000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت

زینب سادات کوهپایه
۱۴۰۱/۷/۲۲
کتاب خوبی بود آثار مخرب و عوامل پیدایش خیانت رو میگه که با خوندش فکر کنم کمتر کسی بسوی خیانت در روابطی که واقعا براش مهمه بره و اون روابطه و خراب خدشه دار کنه
محمد فرهادی راد
۱۴۰۰/۵/۹
بهترین توصیفات ممکن از خیانت، و انواع خیانت و شیوه‌ی برخورد با خیانت
همش عالی بود
برای زوج‌ها توصیه اکید میشه برای خوندنش
Fery Fathi
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
نمیدونم چرا ب این کتاب اعتقادی ندارم همه چی بستگی ب ذات طرف دارع داره فقد خیانت و توجیح میکنه
محمد رضا
۱۴۰۰/۱۰/۲
به نظرم خیلی عالی بود و مفاهیم خیلی روان و راحت بیان شده بوند.
Z Eftekhari
۱۴۰۱/۱۱/۲۶
کناب خوبیه. در مواجهه با خیانت ذهن رو کمک میکنن
هنگامه روخ چکا
۱۴۰۱/۱/۳۱
بسیار عالی بود و راهکار‌های کاربردی خوبی داشت. سپاس از شما
وحید اللهوردیان
۱۳۹۹/۱۰/۸
عجیبه که دیدگاهها کمه کتاب خیلی خوبیه لازمه همه بخونن
دکتر میترا رضایی
۱۴۰۰/۷/۲۲
کتاب خوبیه تو این زمینه
فهیمه بیطرف
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
عالی بود مفید و اموزنده
فاطمه شجری
۱۳۹۹/۱۰/۷
واقعا این کتاب نیاز جامعه است
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت

برای دریافت کتاب نگاه پیشگیرانه به خیانت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.