معرفی و دانلود کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی

عکس جلد کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی
قیمت:
۶۹۰۰۰ تومان - 12.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی

کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی مخصوص کسانی‌ست که در آرزوی داشتن کسب‌وکاری شخصی برای خود هستند و می‌خواهند با روشی صحیح در مسیر موفقیت و ثروت قدم بردارند. اگر شما هم نمی‌دانید که از کجا باید تجارت خود را آغاز کنید، این اثر ارزشمند می‌تواند راهنمایی مناسب برایتان باشد.

درباره کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی:

آیا می‌دانستید که 66 درصد از مشاغل کوچک در همان ابتدای راه شکست می‌خورند؟ اما علت این عدم موفقیت چیست؟ این پرسش همان چیزی‌ست که در کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی (The Entrepreneur Roller Coaster) به آن پرداخته می‌شود.

شاید هم اکنون عواملی مانند موقعیت مکانی، کیفیت کالا، رقابت بالا در بازار، وضعیت سرمایه و درآمد و... به ذهن‌تان خطور کند و آن‌ها را علت شکست یک کسب‌وکار بدانید، اما کتاب کارآفرینی به روش دارن هاردی عوامل بیرونی و اقتصادی را مشکل اصلی نمی‌داند، بلکه موضوعات احساسی و عاطفی را مهم‌ترین مسئله‌ای می‌شناسد که ممکن است یک کارآفرین را در مسیر کاری خود دچار تزلزل کند و در نهایت به شکست و ناامیدی برسد.

کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی شما را سوار بر قطار کارآفرینی می‌کند، اما در این راه باید تمامی ترس‌ها، تردیدها و خاطرات تلخ گذشته را از یاد ببرید و با افرادی مبارزه کنید که شاید از نزدیکان و دوستان شما باشند و در نهایت باید مهارت‌های لازم را فرا بگیرید و با انگیزه و استقلال شخصی کسب‌وکار خود را از به سمت موفقیت ببرید.

شما در این کتاب با بهترین استراتژی‌هایی روبه‌رو خواهید شد که دارن هاردی آن‌ها را از موفق‌ترین افراد دنیا جمع آوری کرده و در کنار آن چهار مهارت اساسی را نیز برای موفقیت کارتان معرفی کرده است. این چهار مهارت شامل: فروش، جذب نیرو، بهره وری و رهبری می‌شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی:

- این کتاب می‌تواند به کسی که همیشه می‌خواسته کارآفرین باشد اما هرگز نمی‌دانسته از کجا شروع کند، کمک زیادی کند. (تونی هسیه، کارآفرین و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- دارن هاردی مردی است که راهی برای پیشرفت شما در نظر می‌گیرد و به قدری سخاوتمند است که می‌تواند راهکارهایش را با شما به اشتراک بگذارد. (ست گودین، نویسنده کتاب قبایل)

- من واقعا آرزو می‌کنم بیست سال پیش که سفر کارآفرینی‌ام را شروع کردم، این کتاب را داشتم تا زودتر به یادگیری برسم اما اکنون زمان شماست که از این فرصت استفاده کنید. (دیوید باخ، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- بیش از بیست سال طول کشید تا آنچه را که در دارن در این کتاب نوشته، یاد بگیرم. این کتاب را عمیقا بخوانید و حتی ببلعید! قطار سرعت به سوی ثروت موفقیت شما را تسریع می‌کند و رونق آینده شما را تغییر می‌دهد. (دیموند جان، سرمایه گذار و کارآفرین)

- دارن هاردی با بزرگان این عرصه مصاحبه و از آن‌ها آموخته است و تمام مطالعاتش را در یک کتاب آورده است. صادقانه بگویم چگونه دیگر می‌توانید به خرد برخی از بزرگ‌ترین ذهن‌های تجاری تاریخ دسترسی پیدا کنید؟ (دیو لینیگر، کارآفرین و سرمایه گذار)

کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر اهل کارآفرینی و راه اندازی کسب‌وکاری جدید برای خودتان هستید، اما برای شروع مسیر تردیدها و پرسش‌هایی در ذهن دارید، شنیدن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

دارن هاردی را بیشتر بشناسیم:

او برجسته‌ترین مربی موفقیت سال‌های اخیر به شمار می‌رود که بیش از 20 سال در صنعت رشد و موفقیت شخصی به عنوان یک سخنران انگیزشی فعالیت کرده است. دارن هاردی (Darren Hardy) از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد.

هاردی هدایت سه شبکه موفق تلویزیونی را در کارنامه کاری خود دارد که بیش از 1000 نمایش تلویزیونی با تاثیرگذاری بالا تولید کرده و به مدت هشت سال یعنی تا سال 2015 ناشر و سردبیر مجله موفقیت یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است.

کار کردن، نوشتن، مصاحبه و گزارش برای این مجله باعث شد که با کارآفرینان و مدیران برجسته دنیا از جمله استیو جابز، مارک زاکربرگ، ایلان ماسک و... نشست و برخاست داشته باشد و همین امر راه را برای ورود او به دنیای موفقیت باز کرد.

هم اکنون دارن هاردی با بیش از دو میلیون نفر مخاطب در هر ماه، از طریق وبلاگ، توییتر، فیس بوک و صفحات شخصی خود، با مردم ارتباط برقرار می‌کند و بهترین اطلاعات و استراتژی‌های رسیدن به موفقیت را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. همچنین او به بسیاری از شرکت‌های بزرگ مشاوره می‌دهد و در هیئت مدیره چندین شرکت و سازمان غیرانتفاعی عضو است.

برخی از مهم‌ترین کتاب‌های دارن هاردی عبارتند از: «اثر مرکب، بهترین سال زندگی تو، مرد واقعی، 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا، استثنا باشید، تغییر بزرگ، اتصال فروش. »

در بخشی از کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی می‌‌شنویم:

هر روز میلیون‌ها کار وجود دارد که شما می‌توانید وقت‌تان را صرف انجام آن کنید تا سواری‌تان ادامه پیدا کند و تجارت‌تان به حرکت درآید. از کشتی‌رانی، حمل و نقل، کنترل کیفیت و انتخاب فروشنده گرفته تا ترتیب دادن امور مالی و پرداخت صورت حساب‌ها.

جریان بی‌انتهایی وجود دارد؛ سیلی طغیان‌گر از کارهایی که باید انجام شود و درمورد آن‌ها تصمیم گیری شود. یکی بحرانی حساب می‌شود، یکی توجه شما را می‌طلبد و دیگری ضروری‌تر از بقیه به نظر می‌رسد. وقتی شما به همه‌شان نگاه می‌کنید، به نظر خیلی کوبنده و سخت می‌آید. یک صحنه تیره از جلوی چشمان‌تان می‌گذرد؛ درحالیکه کمربندهایتان محکم است، ذهن‌تان قادر به تمرکز بر روی هیچ یک از آن‌ها به تنهایی نیست.

یکی از بخش‌های ترسناک این سواری، تصمیم گرفتن در مورد این است که وقت و توجه باارزش‌تان را کجا صرف می‌کنید؟ این تهدید کاذبی نیست؛ وقت تلف کردن برای چیزهای بی‌اهمیت و غفلت از مواردی که کالسکه شما را از مسیر خارج می‌کند و شما را با صورت به زمین می‌زند، یک سواری کوتاه مدت روی یک مسیر کوتاه‌تر است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۹ دقیقه
مقدمه
۲۵ دقیقه
نیاز ارتفاع؛ برای بقا و رشد در تجارت چه باید کرد- بخش یک
۳۷ دقیقه
نیاز ارتفاع؛ برای بقا و رشد در تجارت چه باید کرد- بخش دو
۲۴ دقیقه
کمربندها را ببندید - بخش یک
۳۱ دقیقه
کمربندها را ببندید - بخش دو
۳۸ دقیقه
سوخت برای موتور - بخش یک
۳۷ دقیقه
سوخت برای موتور - بخش دو
۲۷ دقیقه
پر کردن صندلی خالی کنارتان - بخش یک
۳۱ دقیقه
پر کردن صندلی خالی کنارتان - بخش دو
۳۰ دقیقه
سواری در صندلی جلو - بخش یک
۲۷ دقیقه
سواری در صندلی جلو - بخش دو
۳۷ دقیقه
سرعت گرفتن - بخش یک
۳۰ دقیقه
سرعت گرفتن - بخش دو
۳۹ دقیقه
دست‌ها در هوا
۲۳ دقیقه
لبخندی برای دوربین - بخش یک
۳۱ دقیقه
لبخندی برای دوربین - بخش دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی
نویسنده
مترجممحسن صدوق، نسرین جعفری
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
۶۹۰۰۰ ت - 12.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی

فردین دشوارگر
۱۴۰۱/۹/۱۷
برای شروع کسب و کتاب مناسبی است. از این کتاب باید نکته برداری کرد. خود من به شخصه اگر یک نکته مهم ازاین کتاب را که یاد گرفته‌ام بگویم؛ در مورد استخدام افراد است. دارن هاردی به ما می‌گوید: بهترین نیرو را استخدام کنیم نه گزینه ضعیف.
جهان سالار
۱۴۰۱/۱۰/۹
من عاشق این کتاب شدم
خودم مدیر یک شرکت هستم و باید بگویم این کتاب واقعا باعث تغییر رویکرد مدیریتی من در کارم شد واقعا نمیدونم بدون دونستن نکات این کتاب چطور تا الان شرکت رو اداره کردم
human hazimi
۱۴۰۰/۶/۲۸
کتاب عالی با صدای بسیار خوب. اما همش خواننده میگه سوار... گاهی میشه بعضی حرفهارو نزد و نیازی هم به تکرار نیست. مثل تبلیغات میمونه که خواننده یا شنونده رو آزار میده
بهرام خوش رو
۱۴۰۰/۱/۱۹
این کتاب عالی است
با تشکر از آقا میلاد فتوحی
دو کتاب اثر مرکب و کارافرینی، دارن هاردی اصول و شالوده نحوه پیشرفت است.
باقی احمدزاده
۱۴۰۰/۶/۳۱
هرکس دنبال موفقیت کسب وکار واستقلال مالی میگردد لازمست این کتاب باارزش را گوش دهد/اجرای میلاد فتوحی قابل ستایش است👏
کیان ساویز
۱۴۰۰/۵/۲۹
کتاب خوبیه، اما این کتاب همون ترن هوایی کار آفرینیه، اگر اون کتاب رو خریدید مثل من اشتباه نکنید دوباره اینم بخرید
حمید جبلی فرد
۱۴۰۰/۴/۲۹
کتاب بسیار کاربردی و انگیزشی بخصوص با صدای بسیار زیبای آقای میلاد فتوحی
Miss Tzallehi
۱۴۰۰/۴/۱۰
صدای گوینده عالی بود و ترغیب کننده برای گوش دادن به باقی فصل هاست
Mb Azarfam
۱۴۰۱/۷/۲۶
کتاب خوبی بود، چند بار گوش دادم و لذت بردم
مرضیه دادوند
۱۴۰۰/۱۲/۱
شبیه قطار کارآفرینی هست تقریبا هر دو یکی ان.
فرزاد طبیعی
۱۴۰۰/۱۰/۸
کتابهای دارن هاردی فوق‌العاده اسم دارن هاردی دیدید شک نکنید
nasim tahmasbi
۱۴۰۱/۱/۳
مثل همیشه عالی و کارآمد
Danial Davoodian
۱۴۰۰/۷/۲۷
یک کتاب عالی برای رشد فردی و کسب و کار
farid mirzabeygi
۱۴۰۰/۴/۲۵
بسیار عالی و آموزنده بود
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی

برای دریافت کتاب صوتی کارآفرینی به روش دارن هاردی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.