معرفی و دانلود کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته

عکس جلد کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته

نائومی ادلر در کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته برایتان از روزگاران خیلی خیلی دور می‌گوید. یعنی آن زمان که هیچ انسانی وجود نداشت، فقط حیوانات بودند و تاریکی مطلق تمام سرزمین‌های شمالی را پوشانده بود. تا این که یکی از حیوانات طرحی هوشمندانه برای مبارزه با این تاریکی ارائه کرد.

درباره کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته:

زمانی بود که تنها موجودات روی کره‌ی زمین حیوانات بودند. اما یک مشکل تقریباً بزرگ باعث آزار آن‌ها شده بود: تاریکی! هیچ نوری در سرزمین‌های شمالی وجود نداشت و این موضوع حسابی مایه‌ی دردسر حیوانات شده بود.

تاریکی باعث شده بود حیوانات هیچ کجا را نبینند،‌ مدام به یکدیگر تنه بزنند و به هم برخورد کنند. این‌گونه شد که آن‌ها بالاخره تصمیم گرفتند چاره‌ای بیندیشند. در این میان، عنکبوتی ادعا کرد که راه‌حلی برای تاریکی دارد...

با کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته (Grandmother Spider) همراه شوید و راز روشنایی سرزمین‌های شمالی را کشف کنید...

کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته مناسب چه کسانی است؟

نائومی ادلر (Naomi Adler) این اثر را برای کودکان 8 تا 12 سال تالیف کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته می‌شنویم:

صاریغ کوچولوی بیچاره! قبل از اینکه به خونه برسه، هرچی نور جمع کرده بود، دود شد و به هوا رفت... نمی‌دونین بقیه‌ی حیوون‌ها هم که مشتاقانه منتظر برگشتن صاریغ بودن، چقدر ناامید شدن وقتی اون رو توی اون وضع، دست خالی دیدن.

اما ماجرا به همین‌جا ختم نشد، چون در همین لحظه کرکس که بالای درخت نشسته بود، پیشنهاد داد: "دوستان! شاید تلاش دوست‌مون صاریغ بی‌نتیجه مونده باشه ولی به نظرم نباید ناامید شد، به همین خاطر اگه همگی موافق باشین، این بار من شانسم رو برای آوردن نور به اینجا امتحان کنم."

وقتی همه‌ی حیوانات رضایتشون رو اعلام کردن، کرکس بر فراز آسمون‌ها پرواز کرد. هرچند که سفر طولانی و طاقت‌فرسایی بود، اما بالاخره موفق شد هرطور که شده خودش رو به سرزمین روشنایی برسونه و بعد از کمی چرخ زدن دور هاله‌ی نوری که بین ابرها به شدت خودنمایی می‌کرد، خیلی سریع به سمتش خیز برداشت و بالاخره موفق شد تا مقداری از اون رو روی سرش بذاره و با خودش به خونه ببره.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
مادربزرگ عنکبوته

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهشهربانو حسینی، محمد طالشیان، مهدی صفری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته

برای دریافت کتاب صوتی مادربزرگ عنکبوته و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.