معرفی و دانلود کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک: نکات ریز اما سرنوشت ساز در قراردادنویسی

عکس جلد کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک: نکات ریز اما سرنوشت ساز در قراردادنویسی
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک: نکات ریز اما سرنوشت ساز در قراردادنویسی

برای موفقیت در شغل‌تان داشتن ارتباطات قوی و موثر را هیچگاه فراموش نکنید! کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک نوشته‌ی فرشید نادری نژاد و ایمان فارسیجانی، به شما کمک می‌کند تا سبک‌های ارتباطی را یاد بگیرید و به عنوان فردی حرفه‌ای در این زمینه شناخته شوید.

درباره کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک

در دنیای امروز ارتباطات حرف اول را می‌زند و هر فردی برای موفقیت بیشتر در کارش ناگزیر است تا دایره ارتباطی خود را گسترده‌تر کند و شیوه‌های تعاملی متنوعی را بیاموزد. کتاب ارتباطات موثر در املاک نیز در همین خصوص است. باید بدانید که در شغل املاک چیزی که به ثروت و موفقیت شما اضافه می‌کند، ارتباطات موثر شما با مشتریان و همکارانتان است.

تصور کنید که قرار است ملاقاتی با مالک یا فرد متقاضی داشته باشید و خانه موردنظر را باهمدیگر بررسی کنید. اگر شما نتوانید تاثیر خوبی بر دو طرف بگذارید و نحوه صحبت و زبان بدنتان نتواند منظورتان را به درستی نشان دهد، شما در این معامله شکست خورده‌اید.

پس اگر به فکر درآمد بیشتر هستید، با آموزه‌های کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک همراه شوید.

در فصل نخست این اثر، فرشید نادری نژاد و ایمان فارسیجانی به شما درباره مفهوم ارتباط موثر توضیح می‌دهند و از فواید و اهمیت شناخت این مقوله سخن می‌گویند.

در فصل دوم، با سبک‌های ارتباطی گوناگون آشنا می‌شوید که می‌تواند هنگام تعامل با مالکین و متقاضیان مورد استفاده قرار گیرد.

در فصل سوم، یاد می‌گیرید که چگونه از رقبایتان جلو بزنید و بهترین عملکرد را در حوزه ارتباط‌گیری داشته باشید.

در فصل چهارم، با اهدافی که از ارتباط دارید آشنا می‌شوید و آموزش می‌بینید که چگونه زودتر به این اهداف دست پیدا کنید. همچنین درباره مفهوم اعتماد‌سازی که در حوزه املاک امری مهم است بیشتر پرداخته می‌شود.

در فصل پنجم، درباره پیام موثر و خصوصیات آن توضیح داده می‌شود تا بتوانید از طریق به کارگیری آن بهترین عملکرد را داشته باشید.

نویسندگان در فصل ششم به مسئله تعارض پرداخته‌اند. شما در این فصل متوجه خواهید شد که چه موضوعاتی باعث تعارض و تنش می‌شوند و چطور می‌توان این مسائل را مدیریت کرد.

در فصل آخر نیز درباره مفهوم مشتری‌مداری صحبت می‌شود و اینکه چطور نباید مشتریان را از دست داد و با آن‌ها ارتباطی سازنده داشت.

کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که می‌خواهند در شغل خود بدرخشند و سر و سامانی به روابط فردی و تجاری و اجتماعی خود بدهند، از کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک نکات فراوانی خواهند آموخت.

در بخشی از کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک می‌شنویم

در این فصل درخصوص اصول برقراری ارتباط موثر صحبت می‌کنیم. به صورت کلی یک سری اصول وجود دارن که برای موثر بودن یک ارتباط، اون‌ها رو سرلوحه کار خودتون قرار بدید. این اصول ما رو هدایت می‌کنن تا به نتایج مطلوب ارتباط موثر یعنی درک مشترک و رضایت طرفین از ارتباط نزدیک بشیم. به صورت خلاصه به بررسی این اصول می‌پردازیم.

اگر می‌خواهید یک ارتباط رو به نحو احسن مدیریت کنید، باید برای برقراری ارتباط پیشگام باشید. شکل دادن ارتباط از موضع ضعف بدون آمادگی باعث میشه ارتباطات شما به درستی شکل نگیرن و نتیجه مطلوبی از اونها دریافت نکنید.

هر قدر که دو طرف یک ارتباط بیشتر همدیگه رو بشناسن و با روحیات، حساسیت‌ها، ضعف‌ها و قوت‌های همدیگه آشنا باشن، بهتر میتونن یک ارتباط موفق و موثر رو برقرار کنن. از این نترسید که جزئیات روحیات شما برای دیگران شناخته شده باشه. این درواقع کلید ورود به ارتباطات موفق برای شماست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
تعریف ارتباط و ارتباط موثر
۸ دقیقه
سبک‌های ارتباطی
۱۹ دقیقه
اصول برقراری ارتباط موثر
۹ دقیقه
اهداف و انواع ارتباط
۱۰ دقیقه
ویژگی‌های پیام موثر
۷ دقیقه
تعارض
۹ دقیقه
چگونه ویژگی‌هایمان را از دست می‌دهیم
۱ دقیقه
از زبان نویسنده - فرشید نادری نژاد
۱ دقیقه
از زبان نویسنده - ایمان فارسیجانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک: نکات ریز اما سرنوشت ساز در قراردادنویسی
نویسنده،
گویندهفرشید نادری نژاد
ناشر صوتیانتشارات ایماد
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک

برای دریافت کتاب صوتی ارتباطات موثر در املاک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.