معرفی و دانلود کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد

عکس جلد کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد

کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد نوشته‌ی ابوذر افشنگ، داستان یک مرد شکارچی را به تصویر می‌کشد که روزی در دام حیوانات جنگل می‌افتد و برای آنکه جان سالم به در ببرد، باید شرط عجیب و بامزه آن‌ها را بپذیرد.

درباره کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد:

یک روزی شکارچی مشهوری به نام قرقیزخان، در چاله‌ای افتاده بود که شیر بی‌‌کله رئیس حیوانات جنگل دستور آن را داده بود. ماشین جیپ قرقیزخان دود می‌کرد و تمامی وسایلش مثل اسلحه شکاری، کوله پشتی، کفش و قمقمه آبش روی زمین ریخته بودند.

این شکارچی همین که از ماشینش خارج شد، دید که همه حیوانات جنگل اطرافش هستند و شیر بی‌کله درحالی که لواشک خوشمزه جنگلی را لیس می‌زد، نزدیک قرقیزخان آمد و گفت: به به قرقیزخان زرنگ! شکارچی مشهور شیرها، به خانه جنگلی ما خوش آمدید. قبل از اینکه برسید، کلاغ‌ها گفتند که شما دارید می‌آیید و ما منتظر جنابعالی بودیم!

کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد برای چه کودکانی مناسب است؟

این کتاب آموزنده برای کودکان 7 تا 9 ساله شنیدنی و جذاب است و به آن‌ها درباره احترام و محبت به حیوانات و قوانین راهنمایی و رانندگی آموزش‌های جالبی می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد می‌شنویم:

قرقیز خان که از ترس مثل بید می‌لرزید، گفت: سلام جناب شیر بی‌کله؛ بنده برای عرض ادب خدمت رسیدم. شیر گفت: تو گفتی و من هم باورم شد. شما برای شکار ما به جنگل آمدید. بعد دستی به یالش کشید و وسط کله تاسش را خاراند و گفت: خب دو تا راه بیشتر نداری؛ یا به مشاور ما جناب گوریل رانندگی یاد بدی و او را به آرزویش برسانی یا اینکه به وسیله سرآشپز مخصوص‌مان جناب گرگ تبدیل به قرمه سبزی می‌شوی.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
قرقیز خان و آرزویی که برآورده شد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد

برای دریافت کتاب صوتی قرقیزخان و آرزویی که برآورده شد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.