معرفی و دانلود کتاب دیگر باورهای مدیران موفق

عکس جلد کتاب دیگر باورهای مدیران موفق
قیمت:
۱۴۵۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دیگر باورهای مدیران موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دیگر باورهای مدیران موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دیگر باورهای مدیران موفق

کتاب دیگر باورهای مدیران موفق نوشتۀ سنا غیور، با بازگو کردن عقاید و دیدگاه‌‌های افراد موفق به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید نه تنها در شغل و کسب‌وکار خود، بلکه در تمامی جنبه‌های زندگی‌تان به موفقیت دست پیدا کنید.

دربارۀ کتاب دیگر باورهای مدیران موفق:

در کتاب پیش رو تلاش شده است تا باورها و زندگی یک مدیر موفق مورد بررسی قرار گیرد. یک مدیر را چگونه می‌توان موفق نامید؟ همان‌طور که می‌دانید وجود انسان دارای سه بُعد جسمانی، انسانی و روحانی است. بُعد جسمانی و روحانی که ابعاد شناخته شده‌ای هستند و منظور از بُعد انسانی علم، هنر و صنعت ارتباطات و سایر مهارت‌های اکتسابی است که یک مدیر در طول زندگی کسب می‌کند.

مدیر یک موسسه، شرکت، کارخانه و حتی یک کشور زمانی می‌تواند مدیر موفقی باشد که توانسته باشد هر سه جنبۀ فوق را به‌صورت متعادل در وجود خودش پرورش داده باشد، عدم تعادل در سه جنبۀ فوق، مشکلاتی را برای مجموعه تحت اشراف به وجود می‌آورد. همان‌طور که یک مدیر می‌بایست جسم سالمی داشته باشد و به تغذیه و ورزش خود توجه کند، هم‌زمان باید به تحصیل علوم و فنون نیز بپردازد؛ البته نه علومی که از حرف شروع شود و به حرف خاتمه پیدا کند. هم‌زمان با رشد در دو بُعد فوق باید توجه خاص به روح خود داشته باشد و بُعد روحانی وجود خود را پرورش دهد. به این مفهوم که باید خصائل روحانی و فضایل انسانی را رعایت کند.

در این کتاب سعی شده به این سه بُعد پرداخته و مواردی ذکر شود که در بسیاری از کتاب‌های مدیریتی به آن‌ها اشاره نشده و یا کمتر مورد توجه قرار گرفته است. در بخشی از کتاب به جنبه‌های مختلف زندگی یک مدیر موفق نیز پرداخته می‌شود. ابتدا مطرح می‌گردد که این جنبه‌ها چیست‌ و یک مدیر چگونه باید عمل کند که به همۀ جنبه‌های زندگی خود بپردازد.

دیدگاه‌های برخی از صاحب‌نظران حوزۀ موفقیت:

- مهدی برزویی (مدیرعامل اقیانوس آبی): تجربۀ ارزشمند جناب آقای سنا غیور درکتاب «دیگر باورهای مدیران موفق»، اهمیت بازگشت به خود جهت شناخت بیشتر و بازبینی توانمندی‌ها را به ما گوشزد می‌کند. این کتاب برای کارآفرینان و افرادی که می‌خواهند تجارب ارزشمندی در کسب و کار بیاموزند و آن‌ها را به کار گیرند، توصیه می‌گردد.

- مسیح کریمیان (مشاور بین‌المللی مدیریت CMC): مهارت‌های مدیر یا رهبر کسب و کار محدود و قابل شمارش نیستند. هر آنچه بیشتر بیاموزید، بیشتر متوجه می‌شوید که نیاز به مهارت‌آموزی همچون چراغ روشنی است که خاموش نخواهد شد. این کتاب از زاویه‌ای متفاوت به این مهارت‌ها پرداخته و به‌صورت مجموعه‌ای درخور تحسین، آن‌ها را گردآوری نموده است. سنا غیور دیدگاهی بلند و روحی بزرگ دارد. قلمش را ببینید و بخوانید.

- ندا مفاخری (دکترای حرفه‌ای مدیریت کسب و کار - مدیرعامل مجموعه مدیران ایران): گرچه در چند دهه گذشته، تمرکز اصلی مدیریت حرفه‌ای بر روی دانش‌های تخصصی مدیران بود، اما به نظر می‌رسد حتی در کشورهای صنعتی توجه به باور‌ها و مهارت‌های نرم اهمیت ویژه پیدا کرده است. نگاه انسانی به یک مدیر باعث می‌شود که ابعاد بیشتری از وجودش درک شود و توسعه چند جانبه جای تخصص‌گرایی صرف را بگیرد. نگارش کتابی در زمینه باور‌های مدیران موفق به همت جناب آقای سنا غیور این نوید را می‌دهد که در کشور ما هم توجه به جنبه‌های مختلف انسانی مدیران مورد توجه است و امیدوارم سر آغازی باشد برای توسعه قدرتمند مدیران خوب کشورمان هم در جنبه‌های انسانی و معنوی و هم در جنبه‌های تخصصی و حرفه‌ای.

- کورش دانشگر (مدیرعامل و طراح ارشد شرکت Wedding Bands & co): این کتاب یک کتاب معمولی مدیریت یا بازاریابی نیست. کتاب‌های بسیاری هستند که سروصدای زیاد دارند ولی خالی از ارائه راهکار و روش هستند؛ ولی این کتاب سرشار از ایده‌های ناب و راه‌حل‌هایی برای طی قدم به قدم مسیری است که نهایتاً شما را به تغییر باورها و اهدافی متعالی رهنمون می‌سازد. من خواندن کتاب "دیگر باورهای مدیران موفق" اثر آقای سنا غیور را توصیه می‌کنم چرا که معتقدم تغییر دیدگاه‌های بسیار کاربردی و عمیقی به خوانندگان خواهد داد. من خواندن کتاب دیگر باورهای مدیران موفق اثر سنا غیور را به تمام مدیران و کارآفرینان توصیه می‌کنم.

کتاب دیگر باورهای مدیران موفق برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تمامی مدیران و کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار نکات سودمند و آموزشی بسیاری دارد.

در بخشی از کتاب دیگر باورهای مدیران موفق می‌خوانیم:

روزی، سنگ‌تراشی که از کار خود ناراضی بود و احساس حقارت می‌کرد، از نزدیکی خانه بازرگانی رد می‌شد. درب باز بود و او خانه مجلل، باغ و نوکران بازرگان را دید و به حال خود غبطه خورد و با خود گفت: این بازرگان چقدر قدرتمند است! و آرزو کرد که مانند بازرگان باشد. در یک‌لحظه، او تبدیل به بازرگانی با جاه و جلال شد. تا مدت‌ها فکر می‌کرد که از همه قدرتمندتر است تا این‌که یک روز حاکم شهر از آن جا عبور کرد، او دید که همۀ مردم به حاکم احترام می‌گذارند؛ حتی بازرگانان. مرد با خودش فکر کرد: کاش من هم یک حاکم بودم، آن‌وقت از همه قوی‌تر می‌شدم!

در همان لحظه، او تبدیل به حاکم مقتدر شهر شد. درحالی‌که روی تخت روانی نشسته بود، مردم همه به او تعظیم می‌کردند. احساس کرد که نور خورشید او را می‌آزارد و با خودش فکر کرد که خورشید چقدر قدرتمند است. او آرزو کرد که خورشید باشد و تبدیل به خورشید شد و با تمام نیرو سعی کرد که به زمین بتابد و آن را گرم کند. پس از مدتی ابری بزرگ و سیاه آمد و جلوی تابش او را گرفت. پس با خود اندیشید که نیروی ابر از خورشید بیشتر است و تبدیل به ابری بزرگ شد. کمی نگذشته بود که بادی آمد و او را به این‌طرف و آن‌طرف هل داد. این بار آرزو کرد که باد شود و تبدیل به باد شد. ولی وقتی به نزدیکی صخره سنگی رسید، دیگر قدرت تکان دادن صخره را نداشت. با خود گفت که قوی‌ترین چیز در دنیا، صخره سنگی است و تبدیل به سنگی بزرگ و عظیم شد. همان‌طور که با غرور ایستاده بود، ناگهان صدایی شنید و احساس کرد که دارد خرد می‌شود. نگاهی به پایین انداخت و سنگ‌تراشی را دید که با چکش و قلم به جان او افتاده است!

فهرست مطالب کتاب

تقدیر و تشکر
برخی از نظرات در خصوص این کتاب...
مقدمه
فصل اول: زندگی هماهنگ
جنبه‌های مختلف زندگی یک مدیر موفق
فصل دوم: موفقیت، ارتباطی به سن و سال ندارد
فصل سوم: بعد انسانی
چه شغلی مناسب است؟
فصل چهارم: بعد روحانی
شکرگزاری
توکل (قانون رهایی)
غیبت کردن یا زیرآب‌زنی
مدیتیشن، ارتباط با منبع
بخشش
فصل پنجم: بعد جسمانی
خواب
ورزش
تغذیه
فصل ششم: هوش هیجانی
ارتقای هوش هیجانی
فصل هفتم: یک مدیر خوب یک فروشنده خوب است
چرا فروشندگی مهم است؟
فروشندگی کلید موفقیت من
فصل هشتم: نقش احساسات مثبت
احساسات خوب، اتفاقات خوب و احساسات بد، اتفاقات بد
دیگر راه‌های رسیدن به احساس خوب
فصل نهم: پرهیز از وابستگی
وابستگی چیست؟ و چه تأثیراتی بر مدیریت دارد؟
فصل دهم: ضمیر ناخودآگاه
فصل یازدهم: نظام باورها
برخی از باورهای مدیران موفق
باور فراوانی
چه نوع جنسی یا خدماتی ارائه می‌دهند؟
فصل دوازدهم: توزیع ثروت
فصل سیزدهم: ارتباط یک مدیر با زیردستان
فصل چهاردهم: قانون تمرکز
فصل پانزدهم: نحوه حل مسائل یک مدیر موفق
فصل شانزدهم: هدف‌گذاری
نحوه هدف‌گذاری
ترکیب قانون تمرکز با هدف‌گذاری
برای رسیدن به اهداف عجله نکنید، قدم‌به‌قدم پیش بروید
فصل هفدهم: اهمیت ورود کسب ‌وکار به حوزه آنلاین
فصل هجدهم: مدیریت تغییر
مدیر موفق، مدیر تغییر
فصل نوزدهم: مشورت صحیح
فصل بیستم: تأمین مالی سازمان‌ها و شرکت‌ها
فصل بیست‌ویکم: شخصیت سالم
منابع و مآخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دیگر باورهای مدیران موفق
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات اندیشه طلایی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۱۷
زبانفارسی
شابک978-600-8931-63-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۵۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دیگر باورهای مدیران موفق

علی مستانی
۱۴۰۰/۲/۱۳
توی کتاب‌های ایرانی کتاب خوبیه. کتاب کل نگری هست و انسلن رو یک موجود چند بعدی میبینه. نکات خوبی رو بهش اشاره میکنه اما خب خیلی هاش خلاصه است و اگر بخواهید توی اون ویژگی مهارت پیدا کنید باید مطالعه دیگری هم داشته باشید.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب دیگر باورهای مدیران موفق

برای دریافت کتاب دیگر باورهای مدیران موفق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.