معرفی و دانلود کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها

عکس جلد کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها

کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها نوشتۀ اندرو لارسن، قصۀ پسر کوچکی را به تصویر می‌کشد که روزی بستۀ زیبا و هیجان‌انگیزی به دستش می‌رسد و او را شگفت‌زده می‌کند.

موضوع کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها چیست؟

یک روز چارلی به همراه پدرش در خیابان راه می‌رفتند که صدایی را از دور شنیدند. صدایی شبیه به سرود خواندن بچه‌ها برای خداحافظی با جمعی از پروانه‌ها. زمانی که چارلی و هم‌کلاسی‌هایش به مدرسه بازگشتند، برای هر کدام، یک بستۀ پستی رسید. روی هر بسته یک برچسب قرمز داشت که رویش نوشته شده بود: محتوای داخل بسته زنده است، بلافاصله باز شود!

هنگامی که بسته‌ها را باز کردند، ظرف‌های شیشه‌ای کوچک با محتوای لزج و مایع دیدند. درون این مایع‌های چسبناک، کرم‌های ابریشم بسیار کوچکی بودند.

کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان لطیف برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار دوست‌داشتنی و دلنشین خواهد بود. این اثر که سرشار از احساسات زیبا و عواطف است، به کودکان می‌آموزد که احساساتشان را ابراز و ارتباطشان را با طبیعت قوی‌تر کنند.

در بخشی از کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها می‌شنویم:

صبح روز بعد، وقتی که بچه‌ها به کلاس اومدن، دیدن که ظرف‌های کوچیکشون اونجا نیستن، ولی به جای اون‌ها یک محفظۀ شیشه‌ایِ بزرگ روی میز بود.

خانم کَثی: "وقتی که پروانه‌هامون از توی پیله‌هاشون در بیان نیاز به فضای بیشتری دارن. حالا بیاین کمی چوب و علف توی محفظه بذاریم تا فضا رو براشون دنج و گرم و نرم کنیم."

زمانی که پیله‌ها توی محفظه آویزون بودن برای بچه‌ها خیلی طولانی به نظر می‌رسید. اون‌ها به سختی می‌تونستن صبر کنن.

خانوم کَثی: "می‌دونم که به نظر می‌رسه اتفاق خاصی برای کرم‌ها نمی‌افته اما ما باید همچنان اون‌ها رو زیر نظر بگیریم. چون هر لحظه ممکنه یک اتفاق جالب بیفته."

بعد از گذشتِ چند هفته، بالاخره بچه‌ها متوجه یک اتفاق جالب شدن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
خداحافظ پروانه‌ها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهنرگس داغمه چی، مهرانه امروانی، عارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها

برای دریافت کتاب صوتی خداحافظ پروانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.