معرفی و دانلود PDF کتاب مدرس میلیونر

عکس جلد کتاب مدرس میلیونر
قیمت:
27500 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مدرس میلیونر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مدرس میلیونر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدرس میلیونر

کتاب مدرس میلیونر نوشته‌ی اسماعیل علی نیا و کاظم هارونکلایی، به صورت فوق تخصصی شما را با بورس، سهام، عوامل مؤثر بر قیمت سهام، روانشناسی خرید و فروش سهام آشنا می‌سازد و کمک می‌کند با اختصاص کمترین زمان یک سبد بهینه سهام با پایین‌ترین ریسک و بالاترین بازدهی تشکیل دهید.

گاهی اوقات یک معلم، یک همایش، یک دوست یا یک کتاب مسیر زندگی‌مان را تغییر می‌دهد و منجر به دگرگونی افکار و عقایدمان خواهد شد. کتاب مدرس میلیونر (Millionaire teacher: the nine rules of wealth you should have learned in school) نقش یک منجی را برای شما دارد؛ زیرا سرمایه‌گذاری در بورس نزدیک‌ترین مسیر برای ثروتمندی است.

پولدار شدن یک اتفاق نیست، بلکه یک انتخاب خردمندانه است. سرمایه‌گذاری در بورس مسیر رسیدن به آرزوها و اهدافتان را کوتاه‌تر می‌کند. در سال‌های 98-97 بازار سهام در بورس رشد باورنکردنی داشت. رشد 20-5 برابری قیمت سهام در طی حداکثر 2 سال افراد زیادی را وارد باشگاه میلیاردرها کرد.

سرمایه‌گذاری در بورس از جذاب‌ترین و پربازده‌ترین بازارهای جهان است. به طوری که در برخی برهه‌های زمانی با خرید یک سهام به مدت کمتر از یک سال ثروت شما تا 10 برابر هم می‌رسد. البته بورس فراز و نشیب‌های زیادی دارد و بازاری است که به میزان دانش خود و زمانی که اختصاص می‌دهید بازده به دست می‌آورید.

در این کتاب نه قانون ثروت آموزش داده می‌شود؛ قوانینی که به وسیله‌ی آن‌ها یاد می‌گیرید چگونه مانند یک میلیونر خرج کنید و بهترین سرمایه‌گذاری را داشته باشید بدون اینکه از حرص و آز و دستبرد کسانی که می‌خواهند از پول شما استفاده کنند بترسید.

با خواندن این کتاب به یک معامله‌گر فوق تخصصی در بورس تبدیل می‌شوید و سرمایه‌گذاران راهنمایی بهتر از کتاب مدرس میلیونر پیدا نخواهند کرد.

در بخشی از کتاب مدرس میلیونر می‌خوانیم:

وقتی یک صندوق متقابل عملکرد بدی داشته باشد، به طور معمول سرمایه‌گذاران جدیدی را به خود جذب نمی‌کند و بسیاری از مشتریان فعلی برای سرمایه‌گذاری در جای بهتر از آن فرار می‌کنند. اغلب صندوقی که عملکرد ضعیفی دارد با صندوق دیگری ادغام یا تعطیل می‌شود.

در نوامبر 2009، من تحت عمل جراحی سرطان استخوان قرار گرفتم که در آن تکه‌های بزرگی از سه دنده و تکه‌هایی از مهره‌ام برداشته شد، اما شما باید بدانید که شانس بقاء پنج ساله من بهتر از یک صندوق سرمایه‌گذاری مشترک متوسط بود. محققان سرمایه‌گذاری رابرت آرنوت، اندرو برکین و جیا یو، داده‌های 195 صندوق سرمایه‌گذاری مشترک سهامی را قبل از اینکه 17 درصد آن‌ها از بین بروند، بررسی کردند.

آن‌ها در سال 2000 مقاله‌ای با عنوان "چقدر خوب به سرمایه‌گذاران مشمول مالیات در دهه‌های هشتاد و نود خدمت شده است." در ژورنال مدیریت پورتفو منتشر کرده‌اند، سی و سه صندوق از صد و نود و پنج صندوق بررسی شده بین سال‌های 1979 و 1999 از بین رفتند، نمی‌توان پیش‌بینی کرد که کدام صندوق‌ها باقی می‌مانند و کدام یک از آن‌ها از بین می‌روند. شانس انتخاب صندوق سرمایه‌گذاری مشترک در سهام فعالی که باقی بماند همانند این است که پیش‌بینی کنید کدام نجات یافته از سرطان استخوان بیشتر زنده می‌ماند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: طوری خرج کنید که ثروتمند شوید
فصل دوم: از بزرگترین متحدی که برای سرمایه‌گذاری دارید استفاده کنید
فصل سوم: نقشه راه سرمایه‌گذاری در بورس
فصل چهارم: فیش‌های کوچک مشت‌های بزرگ را پر می‌کنند
فصل پنجم: بر دشمن در آینه پیروز شو
فصل ششم: با یک سبد مسئولانه کوهی از پول بسازید
فصل هفتم: نمونه‌ای از بلیط دور دنیا برای شاخص سازی
فصل هشتم: نه، شما نباید به تنهایی تصمیم به سرمایه‌گذاری بگیرید
فصل نهم: نگاهی به دفترچه بازی پیلفرر بیندازید
فصل دهم: از وسوسه دوری کنید
فصل یازدهم: فوق تخصص در معامله‌گری سهام

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مدرس میلیونر
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات فکر سبز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات392
زبانفارسی
شابک978-600-744958-5
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
27500 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مدرس میلیونر

حمید پورکمالی
۱۳۹۹/۸/۲۱
باسلام
این کتاب نسبت به بقیه کتابها‌ی بورسی ازارزش 90درصد برخوردارمیباشد مشروط براینکه حداقل 3الی 4ماه دربازارسهام مشغول بوده تامطالب رابهتردرک کنی من هربار که مجددمخونم بیشتر لذت میبرم باتشکر ازمترجم
Ali Khorasani
۱۴۰۱/۱/۱۴
کتاب واقع گرا و مفید در رابطه با بازار، بعد خواندن این کتاب توقع منطقی از بازار خواهید داشت.
mohammad yarahmadi
۱۴۰۰/۷/۱۲
اونطوری که معرفی کرده نیست. ینی انتظار بیشتر از این چیزی که درک کردم داشتم.
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب مدرس میلیونر

برای دریافت کتاب مدرس میلیونر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.