معرفی و دانلود کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107

عکس جلد کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107

کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107، مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه ایرانی با مضامینی اجتماعی است که در دل زمستان رقم می‌خورند، زمستانی که برای همه‌ مملو از خاطره است.

اولین جمله‌ی داستان همشهری شماره 93 در متن سردبیر به قلم حمید اسلامی‌راد اینگونه نوشته شده است: ما در داستان زندگی می‌کنیم و شاید هم می‌توان گفت که داستان‌ها در دل زندگی‌ ما شکل می‌گیرند، یا اینکه داستان در ما زندگی می‌کند، اینگونه است که تمام متون مجله داستان همشهری گویی تکه‌ای از زندگی و لحظه‌های ناب فراموش شده ما هستند.

داستان همشهری روایت‌گر لحظاتی از زندگی است که احتمالا در دل روزمرگی ناپدید شده و در تلاش است آن را بازنمایی کند تا باشد که این لحظات همواره در کنارمان زندگی کنند و هیچ‌گاه از بین نروند.

آوانامه به گونه‌ای ماهرانه و استاندارد مجله‌ی صوتی داستان همشهری را برای نخستین‌بار تولید و منتشر کرد. از این به بعد نه تنها دوستداران داستان همشهری با داستان‌هایش زندگی می‌کنند و با جان دل آن‌ها را لمس می‌کنند، بلکه شنوندگان نیز می‌توانند در یک کتاب صوتی گیرا و شنیدنی، ذهن و قلب خود را به داستان‌های آن بدهند. نسخه‌ی صوتی داستان همشهری سعی دارد با توجه به داستان‌ها و متون مختلف، فضا و احوالات داستان‌ها را روایت کند و لحظات را با بهترین شیوه‌ها برای صوتی کردن نسخه چاپی به تصویر بکشد و به گوش شنونده برساند و از چنگال تکرار و روزمرگی‌های زندگی بیرون بکشد. به این صورت است که لحظه‌ها و ثانیه‌ها را نیز می‌توان شنید.

حمید اسلامی‌راد، سردبیر همشهری داستان در سرآغاز کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107 می‌گوید:

«نفس زمین از جای گرم‌تری بلند می‌شود که ابرها تاب ماندن و باریدن ندارند وگرنه تو بهتر می‌دانی زمستان که برسد کوه‌ها زیر آسمان لم می‌دهند تا ابرها بر سر و روی‌شان ببارند و مرهم سفید روی پوست آفتاب سوخته‌شان بگذارند. کوه‌ها سرشان را می‌کنند زیر برف و دل‌شان خنک می‌شود که شید‌های خورشید به برف می‌خورد و دست از پا درازتر به سوی خودش باز می‌گردد»

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107 می‌شنویم:

زمستان آن سال حمله‌ی هوایی شدت گرفت و یکی دیگر از ساختمان‌های ایتالیایی فیض‌آباد ذوب شد و اسکلت فلزی طبقه‌ی چهارم یا پنجمش بیرون افتاد. یکی دوتای این ساختمان‌های قشنگ پلاستیکی پیش ساخته‌ی دانشکده‌ی تربیت معلم بود و یکی دبیرستان شبانه‌روزی ما و یکی دوتای دیگر هم به نظرم خالی بود و یا در حال تکمیل، به هر حال بخاطر حمله‌های پی در پی یکسال بیشتر آن‌جا نماندیم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
زوزه‌ها و برف
۱۷ دقیقه
حسن زیرک در برف
۱۲ دقیقه
گلی جان
۱۳ دقیقه
وقتی که برف باریدن گرفت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی همشهری داستان شماره 107
نویسنده، ، ،
گویندهمریم پاک ذات، امید تقوی، فریاد موسویان
ناشر چاپیانتشارات همشهری
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107

FAZEL HAJIQASEMI
۱۳۹۹/۷/۱۱
حرف‌های ما هنوز ناتمام...
تا نگاه می‌کنی:
وقت رفتن است
باز هم همان حکایت همیشگی!
پیش از آنکه باخبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌شود
آی...
ای دریغ و حسرت همیشگی!
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!
مروا هستم ✌️ بوک مگ
۱۳۹۹/۸/۲۳
باز هم همان حکایت همیشگی.... همشهری رو همیسه نسخه چاپیش رو دنبتل میکردم، الان که داستان‌های کوتاه اینگونه صوتی میشوذ عالیست. مثل همیسه دمت گرم آوانامه🥰
اذر مقصودی
۱۴۰۱/۷/۱
ممنون ازکتابراه قصه هاش قشنگ وعامیانه بود من که دوس داشتم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107

برای دریافت کتاب صوتی همشهری داستان شماره 107 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.