معرفی و دانلود کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق

عکس جلد کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق
قیمت:
59000 تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق

چگونه می‌توان در موقعیت‌های دشوار و در مواجهه با افراد بدقلق محل کار واکنش مناسبی از خود نشان داد؟ دیوید براون در کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق راهکارهایی را به شما معرفی می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانید بر افراد و موقعیت‌های دردسرساز غلبه کنید و طبق اصولی صحیح برخورد نمایید.

دربارهٔ کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق:

شاید تابه‌حال این تجربه را داشته‌اید که در محل کار همکار یا مدیرتان رفتار مناسبی با شما نداشته‌اند. آن‌ها در زمان بروز چالش‌ها با شما راه نمی‌آیند و ارتباطی تعاملی ایجاد نمی‌کنند. به این افراد اصطلاحاً «بدقلق» می‌گویند. یعنی کسی که در محیط‌های کاری یا اجتماعی رفتار درستی از خود نشان نمی‌دهد و برایتان دردسر ایجاد می‌کند. اما چگونه می‌توان در مقابل این افراد ایستاد و واکنش مناسبی از خود نشان داد؟

دیوید براون اینجاست تا راه درست برخورد با افراد بدقلق را به شما یاد دهد! او در کتاب رازهای مواجهه با افراد بدقلق (Dealing with Difficult People) ترفندهایی را به شما آموزش می‌دهد که متخصصان و افراد موفق برای غلبه بر افراد دردسرساز استفاده می‌کنند. با شنیدن این کتاب صوتی راهنمایی‌هایی را دریافت خواهید کرد که با کمک آن‌ها می‌توانید اطرافیان خود را بسیار بهتر درک کنید.

همانطور که می‌دانید ایجاد یک ارتباط سازنده هنری است که اگر آن را یاد بگیرید درصد موفقیتتان در کار و زندگی چند برابر خواهد شد. هفت اصلی که نویسنده در این کتاب به شما ارائه می‌کند برای ایجاد یک محیط کاری موفق و آرام بسیار مهم و اثرگذار هستند. براون هر یک از این اصول را به همراه مثال‌هایی شفاف و دستورالعمل‌های قابل‌فهم به شما ارائه می‌کند که در کسب مهارت‌های مدیریتی تأثیر بسزایی دارند.

کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق با این فلسفه پیش می‌رود که باید در مواجهه با اختلافات پیش‌آمده در محل کارتان به آن به‌عنوان یک چالش سطح پایین برخورد کنید. همچنین توصیه‌هایی برای نحوهٔ رفتار صحیح با کارکنان ارائه می‌شود که در ایجاد یک فضای بهتر و کارآمدتر تأثیر بسزایی دارد. کتاب حاضر همچنین به شما کمک می‌کند تا به درک عمیق‌تری از دیدگاه کارکنان نسبت به مدیریت برسید.

از دیگر مسائلی که در این اثر به آن‌ها پرداخته می‌شود می‌توان به مهارت‌های رهبری مؤثر و چگونگی ارتباط دوطرفه سالم اشاره کرد. کتاب حاضر با ارائه نکات مهم و اساسی، مهارت‌های مربوط به درک اصول اولیهٔ رفتار انسانی را نیز به شما آموزش می‌دهد.

کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق مناسب چه کسانی است؟

اگر در محل کار خود با چالش‌های زیادی سروکار دارید یا اطرافتان را افراد بدقلق و دردسرساز فراگرفته‌اند، شنیدن راهکارهای این کتاب صوتی کمک زیادی به شما می‌کند.

با دیوید براون بیشتر آشنا شویم:

دیوید براون (David Brown) دیپلم خود را در رشتهٔ برنامه‌ریزی عصبی زبانی از دانشگاه استون دریافت کرد و در بیست سال گذشته به‌عنوان مشاور متخصص در بهبود عملکرد تجاری فعالیت‌های زیادی کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق می‌شنویم:

اگر حس می‌کنید که یک رابطه دشوار شده است، احتمالاً احساسات حاکم بر آن رابطه در مسیر درستی نیستند. در فصل قبل احساسات شخص شما بررسی شد. حال وقت آن است که خودتان را جای طرف مقابل گذاشته و رابطه را از منظر ایشان نگاه کنید. تنها با درک کردن نقطه‌نظر مقابل است که می‌توانید بفهمید برای تغییر دادن رفتار ایشان چه رویکردی لازم است. با این کار رابطه بسیار لذت‌بخش و بهره‌ور خواهد شد.

اگر همه چیز را از منظر خودتان نگاه کنید، هیچ گاه قادر به درک نقطه نظر دیگران نخواهید بود. این فصل به شما کمک می‌کند با دیگران ارتباط برقرار نموده و بر آن‌ها تاثیر بگذارید. به ندرت پیش می‌آید که افراد بدقلق خودشان را عامل اصلی بروز مشکل بدانند؛ بنابراین به منظور فهم و درک ایشان، باید روش خود را عوض کنید.

پاسخگو باشید، دیالوگ ایجاد کنید، احساسات حاکم را بیان کنید، احساسات را مشخص کنید، عصبانیت را تجزیه کنید، فعالانه گوش بدهید، سبک و سیاق آن‌ها را بررسی کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
مقدمه
17 دقیقه
فصل اول: عوامل اصلی تغییر رفتار را درک کنید
5 دقیقه
فصل دوم: در آینه نگاه کنید
23 دقیقه
فصل سوم: خودتان را جای دیگران بگذارید / فصل چهارم: به بدقلق‌ها یک شانس دوباره بدهید
18 دقیقه
فصل پنجم: در هر موقعیت از ابزار درست استفاده کنید
19 دقیقه
فصل ششم: مهارت‌های خود را ارتقا دهید
11 دقیقه
فصل هفتم: کشمکش‌ها را به شکلی موثر برطرف کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق
نویسنده
مترجمعلی اکبری
گویندهحمیده محمدی
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
59000 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق

Abbas Paknezhad
۱۴۰۱/۵/۱۱
بشدت موزیک زمینه بیربط صدای موزیک زیاد و باعث ازبین رفتن تمرکز ودرک موضوع متن میشود
گویند فقط روخوانی میکند انگار مسابقه تند خوانی شرکت کرده. هیچگونه مهارت و احساسی در کلامش وجود ندارد واین خود بشدت کسل کننده است.
علیرضا عبدالهی
۱۴۰۱/۲/۱۸
مفاهیم کتاب خوب هست کاشکی صوتی نمیخریدم چون صدای گوینده اصلا جالب نیست و معلوم هست که خودش تازه اولین بار هست که داره کتاب و میخونه خیلی خشک و روخوانی فقط انجام شده، با این نوع گویش من چیزی نفهمیدم ازش
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق

برای دریافت کتاب صوتی رازهای مواجهه با افراد بدقلق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.