معرفی و دانلود کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی

عکس جلد کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی

کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی ماجرای پاپی خرگوشه‌ را روایت می‌کند که دلش می‌خواهد نویسنده‌ی بزرگی شود اما به اندازه‌ی کافی برای رسیدن به خواسته‌اش تلاش نمی‌کند. زمانی که انشاء بهترین دوستش به جای انشای او انتخاب می‌شود، پاپی متوجه می‌شود باید راه جدیدی را در پیش بگیرد! سوزان ایدی در قالب این داستان مفاهیم تازه‌ای را راجع به حسادت، تلاش و اعتمادبه‌نفس به کودکان می‌آموزد.

درباره کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی:

خانم معلم روی تخته موضوع انشاء را یادداشت کرد: «می‌خواهید در آینده چه کاره شوید؟» و این گونه بود که داستان کتاب بهترین انشاء پاپی (Poppys Best Paper) شکل گرفت. پاپی خرگوشه تصمیم داشت نویسنده شود. او نه تنها از این بابت مطمئن بود که در آینده نویسنده‌ای بزرگ می‌شود، که باور داشت استعداد زیادی در این زمینه دارد. او انشاء خود را تهیه کرد و بر این عقیده بود آن نوشته‌ای که استتحقاق انتخاب شدن را دارد، نوشته‌ی اوست. آخر پاپی عاشق کتاب بود. او کتاب‌های زیادی می‌خواند، مدام به دنیای داستان‌ها سرک می‌کشید و به نظر می‌رسید اصلاً نیازی نیست تا برای نوشتن به خودش زحمت چندانی دهد!

اما بعد از این، اتفاقی رقم خورد که حسابی خرگوش قصه‌ی ما را سرخورده کرد. از میان نوشته‌های کل بچه‌ها، انشاء صمیمی‌ترین دوستش، روباه، به عنوان بهترین نوشته انتخاب شده بود. درواقع، آن انشایی که خانم معلم تصمیم گرفت تا در کلاس و با صدای بلند برای همه‌ی بچه‌ها بخواند، انشای پاپی نبود. خرگوش داستان ما حسابی متأسف شد. پاپی تا انتهای روز آنقدر در خانه بدخلقی کرد که بابت رفتارهای بی‌ادبانه‌اش به اتاقش فرستاده شد!

بااین‌همه، بعد از این که پاپی حسابی آبغوره‌ گرفت و سیلاب اشک به راه انداخت، مدادش را به حرص بر کاغذ فشار داد و بر سر برادرش فریاد کشید، درنهایت تصمیمی گرفت. او دوباره شروع به نوشتن کرد. اما این بار برای اصلاح هر جمله زمان گذاشت و سعی کرد بازی با سگش و حرف زدن با روباه تمرکزش را به هم نریزد. روز بعد، زمانی که به مدرسه رفت، دیگر بیش از اندازه اعتمادبه‌نفس نداشت. اما حسابی برای نوشته‌اش زحمت کشیده بود. آیا انشای بعدی که قرار بود انتخاب شود، انشای او بود؟

سوزان ایدی (Susan Eaddy) در این اثر داستانی شنیدنی از تلاش،‌ پشتکار و واقع‌بینی را پیش رویمان قرار می‌دهد. کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی به بچه‌ها کمک می‌کند تا با نگاهی واقع‌بینانه‌تر به جهان بنگرند و بدانند که داشتن استعداد کافی نیست. که، باید برای رسیدن به آنچه که می‌خواهند به قدر کافی تلاش کنند.

در نکوداشت ‌کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی:

- همانطور که از پاپی کوچولو در کتاب «بهترین انشاء پاپی» می آموزیم، اعتماد‌به‌نفس تمام چیزی نیست که باید وجود داشته باشد! (BookPage)

کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی مناسب چه کسانی است؟

سوزان ایدی این اثر شنیدنی را برای کودکان 3 تا 7 سال به نگارش درآورده است.

در بخشی از کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی می‌شنویم:

پاپی بعد از این که تلفن رو قطع کرد، یک باره دیگه انشاءِش رو خوند و بعد از کمی فکر کردن اضافه کرد: "من در آینده خیلی مشهور می‌شوم. پایان. "

اون دفترش رو محکم توی بغلش گرفت و حس می‌کرد، خیلی عالی کارش رو انجام داده.

روز بعد وقتی زنگ مدرسه به صدا دراومد، خانم رُز به شاگرداش گفت: "بچه‌ها، هدفی که شما برای آیندتون دارین برای من خیلی جالب بود! اما انشائی که الان دستمه بیش تر از بقیه توجهم رو جلب کرده. "

پاپی آروم دستی به سرش کشید، با پنجه هاش گوش‌های درازش رو نوازش کرد و با غرور لبخند زد، بعد منتظر موند تا اسمش خونده بشه. خانم معلم جمله‌ی اول انشاءِ منتخب رو بلند خوند: "چرا میخواهم در آینده جراح مغز شوم نوشته‌ی لاوندر روباهه. "

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۰ دقیقه
بهترین انشاء پاپی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بهترین انشاء پاپی
نویسنده
مترجمفاطمه خانلری
گویندهشهربانو حسینی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی

برای دریافت کتاب صوتی بهترین انشاء پاپی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.