معرفی و دانلود کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون

عکس جلد کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون
قیمت:
۸۱۰۰۰ تومان - 14.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون

کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون نوشته میکا والتاری یکی از درخشان‌ترین و موفق‌ترین آثار ادبی مصر باستان است که به روایت دقیق و قابل لمس از زندگی مردمانی می‌پردازد که در 3300 سال پیش در دوران آخناتون زندگی می‌کردند. سینوهه شما را با دنیای پر رمز و راز فراعنه آشنا می‌کند.

رمان معروف سینوهه (The Egyptian) را می‌توان یکی از برترین کتاب‌ها با موضوع تاریخ مصر باستان دانست. مصر با تاریخ پر فراز و نشیب‌ و جذابش توجه نویسندگان زیادی را به خود جلب کرده است. بسیاری از نویسندگان و فیلم‌سازان درون‌مایه کاری خود را به این موضوع اختصاص داده‌اند و از کتاب سینوهه به خاطر غنای تاریخی و جغرافیایی و نیز جنبه‌های روانشناختی و زیبایی کلام به عنوان منبع استفاده کرده‌اند.

شما در سینوهه، از نحوه‌ی زندگی و اوضاع اجتماعی کشورهایی همانند سوریه، بابل، مصر، میتانی و... در دروان فرعونیان و آخناتون که در سال‌های 1334 تا 1351 قبل از مسیح زندگی می‌کرده‌اند مطلع خواهید شد.

میکا والتاری (Mika Waltari) این شاهکار را طبق رویدادهای دوران فرعون آخناتون و شروع سلطنت فرعون هورم هپ به نگارش درآورده است. سینوهه کودکی است که والدین‌اش او را به دلایلی در سبدی بزرگ و حصیری می‌گذارند و در رود نیل رها می‌کنند تا سرنوشتش به دست آب‌های نیل رقم بخورد. کودک بدون هیچ پشتوانه‌ای در آب روانه می‌شود. جریان آب او را به سمت خانواده‌ای فقیر می‌کشاند و روزگار مهر کودک را بر دل آن‌ها می‌نشاند. این کودک در کنار پدر طب پزشکی را می‌آموزد. او بعد از گذراندن دوران کودکی با سفر به مناطقی مانند بابل، سوریه، مناطق شرقی اروپا و... تجربه‌های بسیاری به دست می‌آورد و پس از بازگشت به وطن خود، طبابت را ادامه می‌دهد و آن‌چنان در حرفه خود حاذق می‌شود که مقام پزشک مخصوص فرعون را به او می‌دهند.

این کتاب که در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته و به زبان‌های زیادی ترجمه شده، از زبان خود سینوهه (با صدای آرمان سلطان زاده) روایت می‌شود. سینوهه پزشک مخصوص فرعون داستان‌ها و وقایع بسیاری را تعریف می‌کند و از مردم مصر اعم از فرعونیان و اشراف و قشر فرودست سخن می‌گوید. او از روابط فرهنگ‌ها نیز مطالب جالبی را می‌نویسد.

میکا والتری کیست؟

میکا والتری نویسنده و روزنامه‌نگاری است که در سال 1908 در هلسینکی پایتخت فنلاند چشم به جهان گشود. او در طی زندگی‌ پرفراز و نشیب‌اش نویسنده پرکاری بود و سفرنامه، رمان‌های جنایی، فیلمنامه، داستان کوتاه و شعر نیز در میان آثارش دیده می‌شود، اما بیشتر عمر حرفه‌ای خود را به نوشتن رمان‌های تاریخی گذرانده است. بسیاری از منتقدان نوشته‌های او را آمیزه‌ای از واقعیت، اسطوره و تصورات شخصی خودش می‌پندارند. او مدرک تحصیلی خود را در رشته‌ی فلسفه اخذ و پس از تحصیلات دانشگاهی به فرانسه مهاجرت کرده استد. سینوهه اولین رمان و معروف‌ترین اثر این نویسنده است.

والتری 5 بار در سال‌های مختلف برنده‌ی جایزه ملی ادبیات شده است. همچنین نشان شیر فنلاند که مختص هنرمندان و نویسندگان است را در سال 1952 دریافت کرده. این نویسنده‌ی درخشان فنلاندی در 70 سالگی در زادگاه خود دار فانی را وداع گفت. از دیگر آثار او عبارت‌انداز: رمان‌های «فرشته‌‌ی سیاه»، «سرنگونی قسطنطنیه» «میکائیل پزشک سلطان سلیم»، «مارکوی رومی».

در قسمتی از کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون می‌شنویم:

انسان آن‌قدر برده قلب خویش است که چشمش را بر روی تمام آن‌چه دلخواهش نیست می‌بندد و آرزوهایش را باور می‌کند. آزاد از طلسم اخناتون مانند پرنده‌ای بودم که از قفس رها شده باشد. خیلی سخت است که انسان مطابق میل دیگری زندگی کند. در اخیتاتون همه مجبور بودند مطابق امیال و نظر فرعون زندگی کنند. برای من به عنوان پزشک فرعون او یک انسان معمولی به حساب می‌آمد و این بردگی و اطاعت از او برای من سخت تر از مردمی بود که او را خدای خود می‌دانستند. از این‌که می‌توانستم یک بار دیگر به میل خود با چشمانم ببینم، با گوش‌هایم بشنوم و با زبانم حرف بزنم، لذت می‌بردم. این آزادی نه تنها دردناک نیست بلکه مرا متواضع می‌کند و تلخی‌ها را از قلبم دور می‌سازد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
۱۵ دقیقه
فصل اول: قایقی از نی - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۴۳ دقیقه
فصل اول - بخش سوم
۱۴ دقیقه
فصل اول - بخش چهارم
۳۶ دقیقه
فصل اول - بخش پنجم
۱۱ دقیقه
فصل دوم: خانه حیات - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
۱۸ دقیقه
فصل دوم - بخش چهارم
۲۳ دقیقه
فصل دوم - بخش پنجم
۱۳ دقیقه
فصل دوم - بخش ششم
۲۷ دقیقه
فصل سوم: تب تبس - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۱۱ دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
۲۲ دقیقه
فصل سوم - بخش چهارم
۱۲ دقیقه
فصل سوم - بخش پنجم
۱۹ دقیقه
فصل سوم - بخش ششم
۱۴ دقیقه
فصل چهارم: نفر نفر نفر - بخش اول
۱۲ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۱۴ دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم - بخش چهارم
۷ دقیقه
فصل چهارم - بخش پنجم
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - بخش ششم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم - بخش هفتم
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: خبیری‌ها - بخش اول
۱۵ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل پنجم - بخش سوم
۲۰ دقیقه
فصل پنجم - بخش چهارم
۳۰ دقیقه
فصل ششم: روز پادشاه دروغین - بخش اول
۳۲ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل ششم - بخش سوم
۵۱ دقیقه
فصل ششم - بخش چهارم
۳۱ دقیقه
فصل هفتم: مینا - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل هفتم - بخش سوم
۱۸ دقیقه
فصل هفتم - بخش چهارم
۹ دقیقه
فصل هشتم: خانه تاریک - بخش اول
۱۳ دقیقه
فصل پنجم - بخش پنجم
۳۳ دقیقه
فصل هشتم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم - بخش سوم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم - بخش چهارم
۲۷ دقیقه
فصل هشتم - بخش پنجم
۱۷ دقیقه
فصل نهم: دم تمساح - بخش اول
۲۸ دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
۱۷ دقیقه
فصل نهم - بخش سوم
۲۳ دقیقه
فصل نهم - بخش چهارم
۱۸ دقیقه
فصل نهم - بخش پنجم
۱۸ دقیقه
فصل نهم - بخش ششم
۱۳ دقیقه
فصل نهم - بخش هفتم
۲۳ دقیقه
فصل دهم: شهر خدایان - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل دهم - بخش دوم
۲۹ دقیقه
فصل دهم - بخش سوم
۴۱ دقیقه
فصل دهم - بخش چهارم
۱۶ دقیقه
فصل دهم - بخش پنجم
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم: مریت - بخش اول
۳۳ دقیقه
فصل یازدهم - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل یازدهم - بخش سوم
۲۸ دقیقه
فصل یازدهم - بخش چهارم
۳۰ دقیقه
فصل یازدهم - بخش پنجم
۵۴ دقیقه
فصل یازدهم - بخش ششم
۱۴ دقیقه
فصل یازدهم - بخش هفتم
۲۷ دقیقه
فصل دوازدهم: ساعت آبی، واحد سنجش زمان - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش دوم
۱۸ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش سوم
۳۵ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش چهارم
۶ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش پنجم
۲۱ دقیقه
فصل سیزدهم: پادشاهی آتون در زمین - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش سوم
۱۷ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش چهارم
۳۲ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش پنجم
۱۴ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش ششم
۱۵ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش هفتم
۳۶ دقیقه
فصل چهاردهم: نبرد مقدس - بخش اول
۴۰ دقیقه
فصل چهاردهم - بخش دوم
۴۰ دقیقه
فصل چهاردهم - بخش سوم
۴۹ دقیقه
فصل چهاردهم - بخش چهارم
۱۱ دقیقه
فصل چهاردهم - بخش پنجم
۲۷ دقیقه
فصل پانزدهم: هورم هب - بخش اول
۳۴ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش دوم
۱۶ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش سوم
۳۳ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش چهارم
۲۹ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش پنجم
۱۸ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش ششم
۳۷ دقیقه
فصل پانزدهم - بخش هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون
نویسنده
مترجمهادی عادل پور
گویندهآرمان سلطان زاده
ناشر چاپیانتشارات سمیر
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۸۱۰۰۰ ت - 14.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون

Pejman Pirmoradi
۱۳۹۸/۶/۳۱
بیست و هفت سال پیش این کتاب رو با ترجمه ذبیح الله منصورى خوندم و چون عاشق تاریخ و باستانشناسى بودم دو بار هم خوندم، اما بعداً به آرزوم رسیدم و دانشجوى باستانشناسى شدم و از اتفاق روى تاریخ مصر کار کردم و متوجه شدم که کتاب سینوهه رمانى تخیلى با تداخلهاى زمانى بى ربط و عارى از هرگونه مستندگرایى خیلى و بوده..!! ناراحت شدم در مورد پاپیروس منتسب به سینوهه که در موزه کپنهاگن دانمارک موجود بود و متن ترجمه اصلى تحقیق کردم و متوجه کلى بودن متن اصلى با توضیحاتى مبنى بر رفتار و شیوه کار این پزشک باستانى شدم و با پیگیرى ترجمه فارسى ثابت شد که آقاى منصورى خود رمانى خلق کرده و با کتاب نیمه تخیلى والتارى تلفیق نموده آش شله قلم کارى تحویل اون نسل تشنه فهم و کم بضاعت از اطلاعات و بدون دسترسى داده و هر چه دل تنگ و اطلاعات لنگ بوده رو چاپ کرده در نتیجه کتاب را نباید بعنوان سند مورد نظر قرار داد بلکه باید بعنوان رمانى که بسیارى مطالب صحیح تاریخى با بسیار مطالب وهمى و اسطوره اى و ادبیات داستانى تلفیق شده مورد مطالعه قرار داد.. حالا که دوباره به عنوان سینوهه با نام مترجمى دیگر برخوردم باز هم اشتیاق شنیدن اون فضاى زیباى نیمه تخیلى جان گرفت و دل به دریا و دانلود براى تجدید خاطره و هرچه بادا باد
Masood Heidari
۱۳۹۸/۷/۱۶
این کتاب یکی از بهترین نمونه‌های رمان‌های تاریخی هست که تا حالا خوندم، خواننده خیلی راحت با خوندن این کتاب می‌تونه فرهنگ این دوره‌ی تاریخی رو متوجه بشه، از نظر صحت تاریخی دقیق نیست و خیلی از اتفاقات در واقع زاده‌ی تخیل نویسنده است ولی کلیت وقایع کتاب بر اساس اسناد تاریخی هست. از نظر سبک داستانی و و جذابیت اون فکر می‌کنم کتابی هست که می‌تونه هر فردی رو به خودش جذب کنه شخصا آرزو می‌کردم هیچوقت تموم نشه. پیشنهاد می‌کنم قبل از شروع خواندن کتاب در مورد خدایان مصر باستان چند مقاله بخونید و در مورد شخصیت‌های آمنهوتب دوم و سوم و سلسله هجدهم مصر هم مطالعه مختصری داشته باشید خوبه و کمک می‌کنه جذابیت کتاب براتون دو چندان بشه. در پایان هم باید بگم کار جناب سلطان زاده مثل همیشه بدون نقص بود.
لیلا ـ
۱۳۹۸/۷/۴
مشکل اصلی بعضی از خواننده‌های این کتاب اینه که سینوهه رو به عنوان یک کتاب تاریخی متصور میشن... واقعیت اینجاست که این کتاب تلفیق فضای خیال انگیز و برخی واقعیات تاریخیه... پس واقعیت محض نیست... اما درباره‌ی خود کتاب همین و بس که از جمله کتابهایی هست که تا طعم شیرین خوندنش رو نچشی حیفه از دنیا بری. همین.
نوید صادقی
۱۴۰۱/۳/۲۹
سلام. کتاب سینوهه یکی از بهترین کتاب‌هایی بوده که خوندم. وقتی کتاب رو میخونی انگار کلا در این دنیا نیستی یا اینکه به خواب رفتی و رویا میبینی، جدا از اینکه غرق کتاب میشی و خودتو اونجا تصور میکنی و همه چیزو لمس میکنی. در زمینه مذهبی و خرافات و علمی و تاریخی و رسومات و عاشقی و.... پر از درس و پنده و و میتونی از تجربیات یک ادم موفق که خودشو از صفر با تکیه بر علم ودانش به همه چی رسونده استفاده کنی.
کتاب صوتی هم جذابیت‌های خودشو داره، من ترجیح دادم اینبار صوتی گوش بدم که تازگی داشته باشه چون قبلا خودم کتابو خوندم.
نسخه صوتی که اینجا دانلود کردم عالیه از عوامل سایت برنامه تشکر میکنم. (تنها یه مورد هستش که کاش فایل دانلود شده رو میشد از پلیر هم پخش کرد و لازم نبود حتما از داخل برنامه اجرا کنی)
mohammad tarlan
۱۳۹۸/۷/۲
کتاب سینوهه بی‌شک بهترین کتاب دنیاست... من کتابای زیادی خوندم اما بار سینوهه یک طرف بار باقی کتاب‌ها یک طرف... از هر دری ب سینوهه نگاه کنید داخلش مطلب پیدا میکنید از برنامه‌های اقتصادی کاپتا گرفته تا جهل و دین ک انگار دنیای امروز ماست... و البته نکته جالب اینکه کاهنان معبد خیلی ب اخوندای ما شباهت دارن 😀
عارفه اسدی
۱۳۹۹/۱/۲۷
سلام من همین الان این کتاب خیلی خوب و جذاب که کلی حس رو باهاش تجربه میکردی تموم کردم با صدای اقای سلطان زاده ۱۰۰ برابر قطعا لذت بردم و اون موسیقی و زیر صدایی که مخصوصا اوایل کتاب بیشتر بود حتما پیشنهاد میکنمو امروز فهمیدم هفتصد و خورده صفحه بود که برای خودم عجیب بود این کتاب رو با این تعداد صفحات و گوش کردم البته که یه جاهایی خیلی توضیح داشت بود و نبودش در کل کتاب فرقی نمیکردو یه چیزی که از وسطای کتاب بهش دقت کردم این بود که مصداق بارز علم بهتر است یا ثروت که سینوهه هر بار که ثروت خودش رو از دست میداد دوباره باعلمی که داشت حتی بیشتر از قبل دوباره به دست میاورد
Mehrdad Robatmili
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
یکی از زیباترین آثاری که خوندم همین کتابه
با ترجمه آقای منصوری،
بعدها با دیدن فیلم یوسف پیامبر و همنام بودن اسامی افراد فیلم با شخصیت‌های این کتاب بدنبال ارتباطی بین این دو بودم، اما به نتیجه نرسیدم،
با توجه به قدمت بسیار زیاد و معاصر بودن خلق این اثر یا فیلم نمیشه واقعیت رو از بین مطالب این و
کتاب یا فیلم تشخیص داد، اما هردو خوب قابل احترامند، بخصوص این کتاب که طوری بیان شده که گویی خود سینوهه هزاران سال پیش به همین شیوایی و زیبایی برامون تعریف میکنه، که این نشان دهنده هنر نویسنده و ترجمه فصیح و روان آقای ذبیح الله منصوری هستش
Melika Mansoorian✨
۱۳۹۹/۴/۳۰
کتابی بود ک خیلی چیزا داشت از اقتصادو طبابتو مذهبو دین و سیاست گرفته تا عشق و خوشگذرونی و ثروت چیزی ک عمیقا ب من یاد داد این بود ک تاریخ پیوسته تکرار میشه دین (خدا) از عهد عتیق تا الان برا سیاستو قدرت مورد سواستفاده قرار گرفته کاهنو راهبو کشیش و آخوندو ملا همش یکیه بخاطر مقاصد خودشون مردمو ب جون هم میندازن و مردم هم نمیفهمن چ نیرنگی خوردن.. واقعی و غم انگیز بود حماقت انسان از اون زمان تا ب امروز یک چیزه
شیما جودزاده
۱۳۹۸/۷/۲۳
کتاب خوبی بود. نثر روانی داشت و قصه گو، خواننده را به دنبال خود میکشید. کتاب‌های تاریخی، خواننده را ترغیب میکنند که به جستجوی اطلاعات برود و به دانش تاریخی خود بیافزاید. در این کتاب، ریشه‌ی خرافات و ظلم و انحطاط انسان در کشوری روایت میشود که جزو کشورهای قدرتمند آن زمان بوده. میتوان از این قصه آموخت درسهای اخلاقی بسیاری و کمی تفکر کرد. با سپاس از اجرای خوب و حرفه‌ای آقای سلطان زاده که لذت شنیدن کتاب را دوچندان میکنند.
Monir Naghikhani
۱۳۹۸/۷/۲۲
باسپاس فراوان البته کتاب را حدود پانزده سال قبل خوانده بودم، ولی به توصیه مرحوم ذبیح الله منصوری که پیشنهاد کرده بود چندسال بعدهم بخوانید آنرا گوش کردم، تشکرفراوان از آقای سلطان زاده محترم، که بسیارزحمت کشیده بودن وعالی اجراکردن وکلی دوباره لذت بردم، البته ازاسم کتاب که مشخص است داستان مربوط به و زمان فرعونها ومصراست وقایعی که اتفاق میافتد، از مومیایی کردن، از خاکسپاری، از میکده‌ها، از فرهنگ آن زمان، بسیار کتاب خوبی است وپیشنهاد میکنم حتما حتما گوش کنید، انهم چندین بار.
Abdullah Emrahi
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
تنها نکته منفی کتاب این است که به اشتباه اکتر خوانندگان فکر می‌کنند واقعا شخصی به اسم سینوهه از مصر باستان، کتاب را قلم زده است.
از نکات مثبت کتاب هم می‌توان گفت که روایت بسیار شیرین، جذاب و محصور کننده‌ای دارد و تصویر سازی بسیار دقیقی در ذهن آدم انجام می‌دهد و ثابت می‌کند انسان در همه جای کره در
خاکی همه اعصار با یک مجموعه خصایص ثابت بوده که صرفا با تغییر محیط به حالت‌های مختلف در می‌آید.
صدای رسا و گرم گوینده نیز بر جذابیت اثر افزوده است.
کوثر حیدری
۱۳۹۸/۸/۲۴
آرامش سینوهه رو دوس داشتم... از اینکه گرفتار طمع نبود و حرص چیزی رو نمیخورد، خیلی آسوده خاطرش کرده بود.
اواسط مطالعه‌ی این کتاب فهمیدم که ترجمه نیس و یک رمان خیالیه... خیلی عصبانی شدم و میخواستم ادامه ش ندم اما خب... شخصیت و تفکرات جذاب سینوهه وادارم کرد ادامه بدم ب خوندنش و پشیمون نیستم ک من پی و
خوندمش... نسخه‌ی دی افش رو خوندم این فایل صوتی رو گوش ندادم
فقط حالا ک تموم کردم کتابو یه حس عجیب دارم ک قابل وصف نیس...
Ali Akbari
۱۴۰۱/۴/۳
بعنوان کتابی که از یه پزشک و دربار فرعون هست این کتاب رو انتخاب نکنید بلکه یه کتاب تاریخ و باستان شناسی انتخابش کنید، کسی که سفرهای مختلف رفته و مسائل مختلف دیده اصلا چیزی از پزشکی و اخلاق پزشکی توش نیست، اوایلش یه جوان رذل و خنگ و احمق و بعدش هم تبدیل میشه به یه مرد خوش شانس و همچنان بی دست و پا, و البته نمیدونم چرا چنین کتابی مجاز هست، تقریبا نصف کتاب صحبت از هوسرانی و حرفای خاک بر سری و اصلا ربطی به پزشکی و دربار و... نداره
Taymaz Bahadori
۱۴۰۰/۳/۲۵
سینوهه قطعا یک رمان زیباست ولی به همون میزان قطعا یک اثر تاریخی نیست. اینکه ترجمه کتاب چقدر مطابق با اثر اصلی هست رو اطلاعی ندارم ولی کتاب متن روان و خوبی داره و گویندگان خوبی اون رو گویندگی کردن.
اگر به عنوان رمان بهش نگاه کنید قطعا ازش لذت خواهید برد هر چند در جاهایی از حماقت‌های پشت سر هم سینوهه کفری خواهید شد و یا بعضی نقاط غیر واقعی ب نظر میان ولی باز لذت بخش خواهد بود
S Yaqoubi
۱۳۹۹/۱۲/۳
کتاب عالی، داستان عالی، راوی عالی، جزء اون کتابهایی هستش که حتما باید قبل از مرگ بخونید.
هرکسی ازم اسم کتابی رو بپرسه حتما اینو معرفی خواهم کرد. در طول داستان هم ناراحت میشی، هم خوشحال میشی و هم کلی درس زندگی یاد میگیری و خیلی از حقایق ادیان برات روشن میشه. راوی هم که فوق العاده بود، با تن صداش هیجان ایجاد میکرد و همه شخصیتهارو میتونستی تشخیص بدی
مشاهده همه نظرات ۲۹۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون

برای دریافت کتاب صوتی سینوهه پزشک مخصوص فرعون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.