معرفی و دانلود کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون

عکس جلد کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون

کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون اثر کن بلانچارد، ویلیام اونکن جونیور و هال باروز، دربردارنده‌ی استراتژی‌های شگفت‌انگیزی است که با بکارگیری آن در زندگی شخصی و کاری‌تان می‌توانید مورد حمایت همکاران، رییس و اطرافیان‌تان قرار بگیرید.

کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون (The One minute Manager Meets the Monkey)، انواع و اقسام بینش‌های مختلف درباره‌ی چگونگی عملکرد سازمان‌ها و شرکت‌ها را به شما ارائه می‌دهد، اگر شما هم از مشکلاتی که دیگران برایتان به وجود می‌آورند، خسته شده‌اید و در پی راهی برای حل این مشکل هستید، این کتاب صوتی را بشنوید. این کتاب درباره‌ی ماجراهایی است که برای یک مدیر اتفاق می‌افتد، اما شنیدن آن برای یک پدر، مادر، فرزند و حتی معلم نیز کارایی دارد و تحولی بزرگ در زندگی شخصی و کاری‌ آن‌ها ایجاد می‌کند.

در واقع کن بلانچارد (Kenneth Blanchard)، ویلیام اونکن جونیور (William Oneken, Jr) و هال باروز (Hal Burrows) در کتاب آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون، زندگی مدیر عجولی را روایت می‌کنند که ساعت‌های زیادی را به کار کردن، می‌پردازد، اما به دلیل عجول بودن و مدیریت غلط نمی‌تواند به هیچ‌کدام از کارهای خود رسیدگی کند.

در یکی از روزها مدیر درباره‌ی مدیریت میمون‌ها مطلبی می‌شنود و درباره‌ی ابتکار عمل در مدیریت‌ کارها راهکار مناسبی پیدا می‌کند، اینکه کارمندان خود باید از میمون‌هایشان محافظت کنند و تغذیه‌ی آن‌ها را تامین کنند. در آخر این مدیر به مرور زمان چگونگی برخورد و برقراری ارتباط با مدیر ارشد و کارمندان خود را درمی‌یابد و اصولی که موجب موفقیت در کارش می‌شود را می‌آموزد و عملکرد خود را بهبود می‌بخشد و در شغل خود ارتقا پیدا می‌کند.

مختصری در مورد نویسندگان کتاب:

کِن بلانچارد، یکی از درخشان‌ترین نویسندگان و سخنرانان در زمینه‌ی مدیریت و رهبری است. او مقطع کارشناسی‌ خود را در رشته دولت و فلسفه در دانشگاه کُورنِل (Cornell University) گذرانده و مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته جامعه‌شناسی و مشاوره و دکترای تخصصی‌اش را در رشته مدیریت و اداره امور آموزشی در دانشگاه کُولگِیت (Colgate University) سپری کرده است. آثار او جز پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیاست و به زبان‌های مختلفی ترجمه شده و طرفداران بسیاری دارد. از دیگر آثار او عبارت‌اند از: مدیر وقت شناس و هدفمند، چه کسی تغییر را کشت؟ گروه‌های پیشرو و رهبری در سطح برتر و...

ویلیام اونکن جونیور، یکی از برجسته‌ترین و حرفه‌ای‌ترین نویسندگان در زمینه‌ی مدیریت و رهبری به حساب می‌آید. او به خاطر تجربه و مهارت بالا در مدیریت چند شرکت و چندین سال اداره شرکت مشاوره‌ای که خود تاسیس کرده بود و نیز توانایی‌ انتقال بینش شخصی خود به دیگران، به یکی از محبوب‌ترین سخنرانان در مورد مسائل مدیریت، مذاکره و رهبری تبدیل شده است.

در بخشی از کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون می‌شنویم:

موقع خروج از رستوران از مدیر یک دقیقه‌ای به خاطر کمک‌هایش تشکر کردم و قول دادم برای شرکت در این سمینار، تمام تلاشم را بکنم (درحالی‌که در دل نمی‌دانستم چطور می‌توانم دو روز از کارم مرخصی بگیرم!). سپس از مدیر یک دقیقه‌ای پرسیدم چطور است که این همه در مورد مدیریت میمون‌ها اطلاع دارد، و پاسخی که به من داد مرا غرق در حیرت کرد.

مدیر یک دقیقه‌ای، لبخند معنی‌داری به لب نشاند و گفت، "چون یک زمانی من هم مشکل امروز تو را داشتم، تازه شرایطم خیلی خیلی بدتر از شرایط تو بود. من هم مثل تو آن موقع از نظر شغلی در تنگنا قرار گرفته بودم و مستاصل شده بودم. روزی بروشور برگزاری سمیناری با موضوع مدیریت زمان را روی میز کارم دیدم. مثل غریقی که به کاهِ شناورِ رویِ آب چنگ می‌زند، تصمیم گرفتم این بار هم شانسم را امتحان کرده و در این سمینار شرکت کنم. خوشبختانه، بخت با من یار بود، زیرا حضور در آن سمینار باعث شد مدیریت میمون‌ها را یاد بگیرم!".

باور کردنش برایم مشکل بود که مدیری حرفه‌ای مثل او نیز روزگاری گرفتار مشکل مشابهی بوده است. از او خواستم بیشتر بگوید و مدیر یک دقیقه‌ای با کمال میل پذیرفت. او گفت، "دوره آموزشی توسط طراح دوره، بیل اُونکِن تدریس می‌شد. هیچ‌وقت ماجرای مسحورکننده‌ای را که او در سمینار تعریف کرد و باعث شد چشمم به روی مشکل اصلی ِکارم باز شود، فراموش نمی‌کنم. تمثیلی که اُونکِن به کار برد به قدری شبیه موقعیت آن روزهای من بود که وهم‌آلود به نظر می‌رسید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
نمادها
6 دقیقه
مقدمه
6 دقیقه
مشکل
6 دقیقه
ملاقات با مدیر یک دقیقه‌ای
11 دقیقه
تشخیص- مشکلِ خودساخته
14 دقیقه
چرخه معیوب
13 دقیقه
عملیات نجات
6 دقیقه
احساس خوش‌بینی
9 دقیقه
وقت گذاشتن برای کارمندان
49 دقیقه
قاعده اول: شرح وظیفه
25 دقیقه
خلاصه چهار قاعده ابداعیِ بیل اونکن برای مدیریت میمون
27 دقیقه
سه نوع زمان سازمانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون
نویسنده، ،
مترجمهنگامه خدابنده
گویندهحامد بیطرفان، محسن زرآبادی پور
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون

Ostad Kazemi 031
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
متاسفانه بر خلاف کتاب مدیر یک دقیقه‌ای این کتاب بسیار محتوای ناچیزی دارد و فقط با اضافه گویی و نمونه‌های بی مورد سعی در غنی کردن موضوع دارد، شما با مطالعه روی جلد و یا توضیحات کتاب که کتابراه آن را تنظیم کرده به کل محتوا پی خواهید برد.
zahra zamani
۱۳۹۹/۴/۳۰
برای افرادی که نقش مدیریت یا رهبری یک تیم رو دارن خیلی عالیه. مهم نیست این تیم متشکل از چه تعداد عضو هست یا چه جایگاه اجتماعی داره، در هر حالت نکات بسیار مهمی رو آموزش میده.
کسری حقیقت
۱۳۹۹/۱۲/۱۴
کتابی خوبی هست. مخصوصا برای مدیران میان رده که در محول کردن وظیفه به زیر دستان خودشون مشکل دارن. و مرتب کارمندان وظایف میندازن گردنشون.
محمد محبت دار
۱۳۹۹/۵/۱۱
به نظرم لازمه هرکس اول مدیریتشو قوی کنه تا به همه امورش برسه و نتیجه مثبتی بگیره
سپیده زر
۱۴۰۱/۶/۶
این کتاب رو به تمام مدیران سر شلوغ پیشنهاد میکنم
محمدرضا فداکار
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
متشکرم خیلی آموزش دیدم ولی یه مقدار زیاده روی هم داشت
زهرا حیدری
۱۳۹۸/۹/۳
کتابهای کنت بلانچارد عالین حتما بخونید 🌹
saeed zolghadriha
۱۴۰۰/۷/۲۰
دونستن این روش برای هر مدیری ضروریه
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون

برای دریافت کتاب صوتی آشنایی مدیر یک دقیقه‌ای با میمون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.