معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف

عکس جلد کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف
قیمت:
رایگان - 0€
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف

کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف اثر صمد بهرنگی، از سوی خیریه کودکان فرشته ایرانیان (کودکان فرشته‌اند) با صدای بنیامین یکی از کودکان بستری در بیمارستان تولید شده است.

این کتاب صوتی درباره‌ی دانه‌ی برفی است که سرگذشت خود را برای کودکی که از پنجره نظاره‌گر بارش برف است، روایت می‌کند.

صمد بهرنگی بهترین نویسنده ادبیات کودک و نوجوانان ایرانی شناخته می‌شود که درباره مضامینی چون اندیشیدن و آزادی در آثار خود نوشته است. کتاب ماهی سیاه کوچولو بهرنگی کتاب برگزیده کودک در سال 1347 شد، همچنین جایزه ششمین نمایشگاه کتاب کودک در بلون ایتالیا را دریافت کرده است.

در قسمتی از کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف می‌شنویم:

من از شوق زمین دل تو دلم نبود. مدتی گذشت. ما همه نیمی آب بودیم و نیمی بخار. داشتیم باران می شدیم. ناگهان هوا چنان سرد شد که من لرزیدم و همه لرزیدند. به دور و برم نگاه کردم. به یکی گفتم: چه شده؟ جواب داد: حالا در زمین، آنجا که ما هستیم، زمستان است. البته در جاهای دیگر ممکن است هوا گرم باشد. این سرمای ناگهانی دیگر نمی‌گذارد ما باران شویم. نگاه کن! من دارم برف می‌شوم. تو خودت هم...
رفیقم نتوانست حرفش را ادامه بدهد. برف شد و راه افتاد طرف زمین. دنبال او، من و هزاران هزار ذره‌ی دیگر هم یکی پس از دیگری برف شدیم و بر زمین باریدیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
سرگذشت دانه‌‏ی برف

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف
نویسنده
گویندهبنیامین
ناشر صوتی موسسه کودکان فرشته ایرانیان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف

Arezoo
۱۴۰۱/۹/۲۸
اول تبریک میگم به بنیامین جان که هم اهل کتاب و کتابخوانی هست و هم شهامت کتابخوانی داره، اما بهتر بود اول چند بار از روی کتاب میخوند که مسلط تر میشد و همچنین این کار رو باید در یک محیط آرام و با آرامش بیشتری ضبط میکرد، امیدواریم در آینده کارهای حرفه‌ای تری از این نوجوان کتاب دوست بشنویم.
سپیده یزدان پناه
۱۴۰۰/۱۱/۳
این کتاب علی‌رغم اینکه داستان خوبی داره ولی موسیقی متن خیلی گوش خراش و بلند پخش میشه. محیطی که قصه خوانده میشود اصلا مناسب نیست. قصه گو نوجوان بهتر بود چندین بار متن رو میخوند بعد اجرا میکرد اما برای دفعات بعد باید بیشتر دقت کنه انشاالله که موفق میشه
معصومه نصیری
۱۴۰۰/۱۲/۱
بهتر بود کسی کتاب رو می‌خوند که بر داستان مسلط باشه، لحن و صدا خیلی مهمه، شنونده که متن رو در اختیار نداره، همه‌اش تپق می‌زد و خیلی یکنواخت نوشته‌ها رو می‌خوند. تصمیم گرفتم دیگه کتاب صوتی دانلود نکنم.
مهدی عمویی
۱۳۹۹/۱۱/۱۹
نمی تونستی بهتر بخونی
وصطش که فقط توپوق می‌زدیو صفحه عوض می‌کردی
نخند وسط کار
بگو بقیه وسط صدات وارد اتاق نشن
واقعا که 😕
یکم آروم تر جان من مگه ببر دنبالته
کی هی قر قر می‌کرد وسط کارت
کلاس چندمی لامصب
سپ ید
۱۴۰۱/۱۱/۴
قصه قابل فهم و حتی شنیدن نیست
موزیک پس زمینه به شدت بلند و تیز بود
باتشکر از اپلیکیشن کتاب راه، که به کودکان هم اجازه فعالیت و محک زدن خودشون رو داده، اما‌ای کاش بستری محیا میشد تا ایرادات کودکان هنگام ضبط صدا مشخص بشه و رفع بشه.
مریم سدیر
۱۴۰۱/۴/۱۳
آفرین بنیامین جان. ایده تو خیلی دوست دارم. امید که بچه‌های دیگه هم این شهامت را داشته باشند و کتابهایی که دوست دارند را با صدای خودشون برای دوستاتشون بخونند امیدوارم در آینده کارهای حرفه‌ای تری از را بشنویم.
مهتاب آقازاده
۱۴۰۰/۱۱/۲۰
داستان خیلی خوبی هست
و من عاشق این داستان هستم، خودم کتاب صمد بهرنگی رو دارم و اونجا هم هزار بار خوندم و اینجا هم گوش میدم ❤❤❤
ممنون از نویسنده‌ی داستان و ممنون از شما که داستان‌های خوبی رو در اختیار ما میزارید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
محمدرضا
۱۴۰۰/۱۱/۳
کتاب صوتی خوبی بود با گویندگی عالی و متناسب با روحیات کودکان، موضوع و محتوای این کتاب درباره دانه برفی است که در حین فرود از آسمان برایش اتفاقاتی میافتد، داستان جالبی است و مخاطب آن کودکان می‌باشند.
کیانا فاسونکی
۱۴۰۱/۸/۱۸
صدای ورقه کاغذ می‌آمد آهنگ بد بود
صدای در اتاق
صدای خندیدن پسر خلاصه که برای بچه‌ای که بستری هست باز خوبه😊
صدای حرف زدن
و خیلی توپوق داشت وبعضی از جاها اصلا معلوم نبود چی داری میگه
Sepid Mmm
۱۴۰۱/۶/۱۹
دارای متن خوبی بود ولی موسیقی که گذاشته شده بود آزار دهنده بود برای بچه‌ها مناسب استو اگر می‌خواهید که به آن‌ها مطالب علمی را بهتر آموزش دهید کتاب خواندن در قالب داستان گزینه‌ی خوبی است
دلارام مهدوی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
داستان زیبا بود ولی خب پسره هی مکث میکرد و صداش دلنشین نبود. آهنگ گوش خراش بود. یهو دیدم صدای صفحه زدن کتاب میاد. کلمات هم بعضی وقتا اشتباه میخوند. من خوشم نیومد. اومدم لذت ببرم..... تو حالم
لاله باغبانپوراصل
۱۴۰۰/۹/۲۱
محتوای کتاب بسیار لذت بخش و آموزنده بود. ولی بهتر این بود که به این کودک که کتاب را می‌خواند روان خواندن کتاب آموزش داده می‌شد، و یا با صدای یک گوینده حرفه‌ای نیز خوانده می‌شد. ممنون
خانم کتابخوار
۱۴۰۱/۹/۲۰
اسم صمد بهرنگی وسوسه م کرد کتاب رو دانلود کنم و گوش بدم. داستانش قشنگ بود اما کار گوینده کیفیت خوبی نداشت. صداهای اضافی در زمینه‌ی صدای گوینده کیفیت کار رو پایین تر آورد.
سمیه حبیبی
۱۴۰۱/۶/۱۳
خوب نبود متاسفانه، انگار دنبالش کردن، داستان وقتی خونده میشه باید شنونده محو در گوش دادن به داستان بشه، ما از همون اولش دیگه داستان و ادامه ندادید و یه داستان دیگه گوش دادیم
اعظم شهبازی
۱۴۰۱/۴/۱۹
صدای متن کتاب با صدای راوی هماهنگ نیست وخیلی تند می‌خونه. اصلا جذاب نیست و یه جاهایی اشتباه می‌خونه. خیلی عجله داره و صدای ورق خوردن کتاب هم می‌یاد. خیلی بهتر می‌تونست اجراش کنه.
مشاهده همه نظرات ۱۲۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف

برای دریافت کتاب صوتی سرگذشت دانه‌ی برف و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.