معرفی و دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

عکس جلد کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

رابین شارما در کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها، در قالب داستانی آموزنده و الهام‌بخش به شما کمک می‌کند تا با انرژی و آرامش نهفته در ساعات ابتدایی روز آشنا شوید و عادت سحرخیزی و انجام تمریناتی خاص را در درون‌تان نهادینه کنید.

درباره کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها:

رابین شارما حدود بیست سال پیش مفهوم باشگاه پنج صبحی‌ها را ارائه داد و به مشتریان خود کمک کرد تا لحظات طلایی و جادویی صبح را از دست ندهند و براساس اصولی مشخص حداکثر استفاده را از ساعات اولیه و پرآرامش روز ببرند. او با نگارش کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها (The 5 AM Club) در قالب داستانی جذاب و سرگرم‌کننده آموزه‌های خود را به شما انتقال می‌دهد تا براساس آن سلامتی و نشاط جسمی و روحی خود را بار دیگر به دست بیاورید.

خود نویسنده محتوای این کتاب ارزشمند را در یک دوره سخت چهار ساله به دست آورده و هم اکنون توانسته عادتی مفید برای خود ایجاد کند و آن را به تمامی مردم نیز پیشنهاد دهد؛ چرا که نتیجه آن جز خوشبختی، احساس سرزندگی و موفقیت نخواهد بود.

داستان از جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی کتاب، فرد بی‌خانمان میلیاردری است که به یک مرد هنرمند و یک زن کارآفرین که با مشکلات و گرفتاری‌هایشان دست به گریبان‌اند، کمک بسیاری می‌کند. این بی‌خانمان نکات خوبی از باشگاه پنج صبحی‌ها به آن‌ها می‌گوید که باعث می‌شود واکنش‌شان نسبت به زندگی تغییر فراوانی کند.

در واقع شما در قالب این داستان جذاب یاد می‌گیرید که چگونه نوابغ بزرگ دنیا برای خلق دستاوردهای شگفت‌انگیزشان از ساعات اولیه روز استفاده می‌کنند و می‌توانند با تمرکز و غرق شدن در سکوت صبح، به یک رشد شخصی برسند.

با عمل کردن به نکات کتاب حاضر زندگی‌تان بی‌شک متحول خواهد شد و می‌توانید با داشتن وقت و آرامش بیشتر، از عجله کردن بپرهیزید و تمرکز خود را بر روی خلاقیت و تفکرتان بگذارید.

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

اگر جزء افرادی باشید که تاکنون بارها برای سحرخیزی تلاش کرده‌اند اما نتوانسته‌اند سبک زندگی خود را تغییر دهند، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود تا با انجام آن به یک برنامه مناسب برای خودسازی درونی برسید.

رابین شارما را بیشتر بشناسیم:

او یکی از متفکران برجسته جهان در زمینه رهبری، رشد شخصی و مدیریت سبک زندگی است که از سال 1994 تاکنون سیزده کتاب پرفروش منتشر کرده است. رابین شارما (Robin Sharma) پیش از آنکه به عنوان سخنران انگیزشی شروع به فعالیت کند، به حرفه وکالت مشغول بود اما در 25 سالگی تصمیم گرفت راه خود را عوض کند.

شارما در حال حاضر به عنوان سخنران اصلی در همایش‌های بسیاری از شرکت‌های بزرگ و قدرتمند حضور دارد که می‌توان به شرکت‌های مایکروسافت، جنرال موتورز، فدکس و... اشاره کرد.

برخی از مهم‌ترین آثار رابین شارما عبارتند از: «راهبی که فراری‌اش را فروخت، زندگی خارق‌العاده، رئیس بدون لقب، وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می‌کند، فوق‌العاده باش، 8 هدف اصلی برای داشتن کسب و کار و...»

در بخشی از کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها می‌شنویم:

جوری زندگی نکنید که انگار ده هزار سال از عمرتان باقی مانده. سرنوشت شما بر فراز سرتان معلق است. تا وقتی هنوز زنده‌اید، تا وقتی هنوز روی زمین وجود دارید، تمام تلاش‌تان را بکنید را به انسانی بزرگ تبدیل شوید. (مارکوس اوئریوس، امپراطور روم)

خانم کارآفرین به افرادی که در سمینار ملاقات کرده بود، دروغ گفت. به آن‌ها گفت در سالن حضور بهم رسانده تا فرمول افسانه‌‎ای سخنران برای دستیابی به بهره‌بری تساعدی و کشف علم عصب‌شناسی نهفته در رشد فردی را که با رهبران صنایع در میان می‌گذاشت، بیاموزد.

با لحنی متفکرانه بهشان گفته بود؛ انتظار داشته است متدشناسی مرشد باعث شود از رقبای شرکتش جلو بیفتد و کسب‌وکارش بی‌چون و چرا بر بازار مسلط شود. اما شما دلیل حضور واقعی‌اش را می‌دانید؛ آمده بود تا امیدش را از نو بسازد و زندگی‌اش را نجات دهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۴ دقیقه
فصل اول: اقدام خطرناک
۲۵ دقیقه
فصل دوم: فلسفه‌ای روزانه برای تبدیل شدن به اسطوره
۱۸ دقیقه
فصل سوم: برخوردی غیرمنتظره با غریبه‌ای جدید
۵۳ دقیقه
فصل چهارم: رها کردن حد متوسط و هر آنچه معمولی است
۲۷ دقیقه
فصل پنجم: ماجرایی عجیب در رابطه با به دست گرفتن صبح
۳۰ دقیقه
فصل ششم: پرواز به قله‌های بهره‌وری، مهارت و شکست ناپذیری
۲۳ دقیقه
فصل هفتم: آماده سازی برای دگرگونی در بهشت آغاز می‌شود
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: روش پنج صبح، برنامه صبحگاهی سازندگان دنیا
۳۷ دقیقه
فصل نهم: چهارچوبی برای نمایان کردن عظمت
۶۲ دقیقه
فصل دهم: چهار زمینه تمرکز افراد تاریخ ساز - بخش یک
۵۷ دقیقه
فصل دهم: چهار زمینه تمرکز افراد تاریخ ساز - بخش دو
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم: هدایت کشتی زندگی در امواج خروشان روزگار
۵۱ دقیقه
فصل دوزادهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها تشریفات عادی سازی را کشف می‌کنند - بخش یک
۴۷ دقیقه
فصل دوزادهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها تشریفات عادی سازی را کشف می‌کنند - بخش دو
۳۳ دقیقه
فصل سیزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها فرمول 20 می‌آموزند - بخش یک
۴۲ دقیقه
فصل سیزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها فرمول 20 می‌آموزند - بخش دو
۲۹ دقیقه
فصل چهاردهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها ضرورت خواب را درک می‌کنند
۵۸ دقیقه
فصل پانزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها درباره ده تاکتیک نبوغ مادام العمر آموزش می‌بینند
۵۲ دقیقه
فصل شانزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها چرخه دوگانه نخبگان را می‌آموزند - بخش یک
۳۱ دقیقه
فصل شانزدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها چرخه دوگانه نخبگان را می‌آموزند - بخش دو
۳۱ دقیقه
فصل هفدهم: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها به قهرمان زندگی خود تبدیل می‌شوند
۴ دقیقه
موخره؛ پنج سال بعد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها
نویسنده
مترجمرضا اسکندری آذر
گویندهشاهین علایی نژاد
ناشر صوتینشر نون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

ava soltanpour
۱۴۰۰/۵/۴
بهترین کتابی که تا به امروز گوش کردم... دنیامو تغییر داده و الان که دیگه 5 صبح بیدار میشم دوباره از اول دارم گوش میدم و خودم رو توی اون لحظه‌ها تصور میکنم... لذت وصف ناپذیر تغییر و رشد متعالی... به شدت پیشنهادش میکنم... یک مقدار گوینده تند صحبت میکردن که خب من عادت به نت برداری دارم و مداوم نت برداری کردم تا متوجه شدم... در کل میتونم بگم دنیاتونو تغییر میده
ندا زارع
۱۴۰۰/۵/۱۴
بهترین و عالی‌ترین کتابیه که خوندم البته من صبح‌ها بیدار میشدم ولی این کتاب باعث شد انگیزه‌ام بیشتر بشه من کتاب را خونده بودم ولی گویندگی بسیار عالی باعث شد صوتیش هم جذاب باشه، کتاب دیگری هم این نویسنده داره با عنوان ((راهبی که فراری‌اش را فروخت)) حتما بخونین
محمد میرزازاده
۱۴۰۰/۵/۳
به نظر کتاب پرمحتوا و خاصی میومد و هنوز منکرش نیستم،
اول مطالعه هستم
ولی دو تا نکته رو مشهود می‌بینم
اول اینکه صدای گوینده رو دوست نداشتم
به نظرم واقعا مناسب این کار نیست!
نکته دوم اینکه فصل اول واقعا حوصله سر بر بود، که اون هم البته باز میتونه بخشیش بخاطر گوینده باشه.
اسحاق آراد
۱۴۰۰/۵/۲۲
کتاب که پر از چیزهای تکراریه که هزاران کتاب این رسته دارند همینو میگن و موضوع بعدی که صدای به شدت غیر جذاب گوینده است. بهتر بود ایشون کتاب رو روایت نمی‌کردند. صدای هنرمند من رو یاد یک جنایتکار می‌انداخت تا یه هنرمند کم اعتماد به نفس
Najme Moradi
۱۴۰۰/۴/۴
این کتاب رو استادم بهم هدیه و ازش خیلی تشکر میکنم واقعا عالیه و ارامش میده به ادم امیدوارم بخونید ولذت وببرید وبتونید به اهدافتون برسید مطمئنا باخوندن این کتاب وپیوستن به باشگاه ۵ صبحی‌ها به هر چیزی که بخواهید میرسید
خانم کتابخون
۱۴۰۰/۴/۲۹
لحن گوینده رو دوست نداشتم، بعد از خرید این کتاب متوجه شدم، همین کتاب صوتی در کتابراه با صدای آقای رضا عمرانی هم وجود داره که نمونه اون رو گوش دادم خیلی عالی تر از این بود. کتاب خوبیه ولی نه با صدای این گوینده.
امین احمدی
۱۴۰۰/۳/۱۰
🌈خیلی کتاب خوبی هستش و ترس از تغییر کردن تو زندگی رو از درون خواننده کتاب میگیره... 🌈
تغییر کردن تو زندگی کار هرکسی نیست و ادم خودش رو میخواد💪💪
ایرج ابراهیمی
۱۴۰۰/۲/۲۹
فوق العادست به همه پیشنهاد میکنم داستان رو با تکنیک میکس کرده ک تاثیر گذاری بیشتر باشه. مناسب برای کسانی ک میخوان‌ی تکونی ب زندگیشون بدن
مشاهده همه نظرات ۳۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

برای دریافت کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.