معرفی و دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

عکس جلد کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها
قیمت:
29000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

رابین شارما یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان حوزه‌ی موفقیت و خودسازی است. او در کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها که یکی از آثار پرفروش و محبوبش به شمار می‌رود، در قالب داستانی ساده با محوریت یک میلیاردر بزرگ، اصول کامیابی و بهروزی را به شما آموخته و شیوه‌ی استفاده‌ی هرچه بهینه‌تر از ارزشمندترین دارایی انسان‌ها، یعنی «زمان» را یادتان داده است.

درباره کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها:

ضرب‌المثلی قدیمی و آشنا در زبان فارسی هست که می‌گوید «آب رفته هرگز به جوی باز نمی‌گردد.» هدف این گفته‌ی حکمت‌آمیز یادآوری لزوم استفاده بردن از فرصت‌های محدود و امکانات کم‌شمار در زندگی‌ست. فرصت‌ها و امکاناتی که یک بار غافل شدن از آن‌ها همان است و از دست دادنشان برای همیشه همان! چه بسا به خاطر سپردنِ فقط و فقط همین یک گفته، برای کامیابی و سعادت ما در همه‌ی عمر کافی باشد.

البته همینجا باید بگوییم که هدف ما از اشاره به ضرب‌المثلی که در سطر آغازین مطلب خواندید، این بود که بگوییم این مَثَل فوق‌العاده، چه بهتر و دقیق‌تر می‌بود، چنانچه تغیری کوچک در آن اعمال می‌شد. به این نحو که به جای «آب رفته» بگوییم «زمان رفته» و به جای «جوی» بگوییم «زندگی». زیرا چه بسا که به طرزی معجزه‌وار، آبی رفته به جویی که از آن سرچشمه‌ گرفته بازگردد، اما زمان از دست رفته هرگز و هرگز دوباره در اختیار ما قرار نمی‌گیرد. در کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها (The 5 AM Club)، با تبعات و پیامدهای آنچه گفتیم آشنا خواهید شد.

رابین شارما در این اثر پرطرفدار و مشهور، به بررسی رابطه‌ی دو مفهوم «موفقیت» و «زمان» پرداخته و با بهره گرفتن از قصه‌ای آموزنده و تمثیلی، نشان داده که هر نوع موفقیت و کامیابی اعم از شخصی و شغلی، در گروِ استفاده‌ی درست و بهینه از زمانی‌ست که در اختیار داریم. در همین راستا او مفهوم بامزه و در عین حال پرمغز «پنج صبح» را اختراع کرده که بیانی نمادین از ضرورت توجه دقیق به زمان و برنامه‌ریزی است.

تأکید شارما بر ضرورت سحرخیزی در کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها، بیش از آن‌که تکرار شعار قدیمیِ «سحرخیز باش تا کامروا شوی» باشد، تأکیدی‌ست بر لزوم پیشگیری از اتلاف وقت. بنابراین، بهتر است به جای آنکه کتاب حاضر را حاوی نکاتی آموزشی برای بدل شدن به فردی سحرخیز بنامیم، بر جنبه‌هایی از آن تأکید کنیم که بر روش‌ها و تکنیک‌های موفقیت تأکید شده است. به عبارتی، کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها برای افرادی است که می‌خواهند در تمام جنبه‌های زندگی خود پیشرفت کنند، و نه جزوه‌ای آموزشی برای کسانی که قصد دارند صبح‌ها کمی زودتر از خواب بیدار شوند!

درباره‌ی اثر آموزنده‌ی رابین شارما نکات بیشتری نیز می‌توان گفت. اما چه بهتر که از آموزه‌ی اصلی کتاب غافل نشویم و به سمتی نرویم که وقتِ شمایی را که مشتاق گوش سپردن به این کتاب و بهره بردن از مطالب آن هستید، تلف کنیم! پس این شما و این باشگاه موفقیتِ پنج صبحی‌ها!

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار ژانر موفقیت و خودسازی، مخاطبین اصلی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها هستند.

با رابین شارما بیشتر آشنا شویم:

رابین شارما (Robin Sharma) یکی از شناخته‌شده‌ترین نویسندگان و نظریه‌پردازان در زمینه‌ی مدیریت و رهبری است. او با نگارش نزدیک به پانزده کتاب پرفروش در حیطه‌های رشد شخصی و مدیریت سبک زندگی، یکی از اثرگذارترین چهره‌ها در زمینه‌ی علم موفقیت است. شارما پیش از آنکه به عنوان سخنران انگیزشی شروع به فعالیت کند، به حرفه‌ی وکالت اشتغال داشت؛ اگرچه در 25 سالگی تصمیم گرفت راه خود را به کل عوض کند. او تاکنون سخنران اصلی همایش‌های بسیاری از شرکت‌های بزرگ، از جمله مایکروسافت، جنرال موتورز، فدکس و... بوده است.

از میان مهم‌ترین آثار وی می‌توان به عناوین پیش رو اشاره کرد: «راهبی که فراری‌اش را فروخت، زندگی خارق‌العاده، رئیس بدون لقب، وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می‌کند، فوق‌العاده باش، 8 هدف اصلی برای داشتن کسب و کار و... »

جملات برگزیده کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها:

- نمی‌دانم چرا گاهی از اوقات هنگام خوردن صبحانه، به انجام دادن شش کار غیرممکن فکر می‌کنم.
- اگر می‌دانستید چقدر برای آن اثر زحمت کشیده شده، نامش را نبوغ نمی‌گذاشتید.
- دنیایی که آرزوی آن را داری قابل دسترسی‌ست، وجود دارد!

در بخشی از کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها می‌شنویم:

زمان شما محدود است. آن را با زندگی کردن به روش سایرین هدر ندهید. اسیر یک زندگی بر اساس افکار دیگران نشوید. اجازه ندهید سروصدای نظرات دیگران، ندای درونتان را خاموش کند. و از همه مهم‌تر اینکه شجاعتش را داشته باشید تا به دنبال قلب و احساستان بروید. آن‌ها می‌دانند که شما واقعاً چه کسی هستید؟...

«من خیلی خسته‌ام.»

کارآفرین این حرف را در حالی زد که انرژی‌اش مانند لاکپشت پیری در یک روز تعطیل بود، و یک فنجان بزرگ قهوه در دست داشت.

«این سفر ممکن است سخت‌تر از چیزی باشد که فکرش را می‌کردم. تقریباً دارم احساس می‌کنم که قدم به دنیای کاملاً جدیدی گذاشته‌ام. دیروز در همایش به تو گفتم کاملاً آماده‌ی تغییر کردن هستم. تصمیم گرفتم تا یک شروع جدید داشته باشم اما نسبت به همه‌ی این چیزها احساس راحتی ندارم...»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
معرفی
3 دقیقه
مقدمه
4 دقیقه
فصل اول: تصمیمی خطرناک
25 دقیقه
فصل دوم: فلسفه‌ی روزانه برای یک اسطوره شدن
20 دقیقه
فصل سوم: دیداری غیرمنتظره با غریبه‌ای عجیب و غریب
60 دقیقه
فصل چهارم: زندگی کردن در حد متوسط را رها کنید
29 دقیقه
فصل پنجم: ماجراجویی عجیب برای مسلط شدن بر صبح
35 دقیقه
فصل ششم: پرواز به اوج بهره‌وری، مهارت و شکست‌ناپذیری
25 دقیقه
فصل هفتم: آماده‌سازی برای تحول، از بهشت آغاز می‌شود
31 دقیقه
فصل هشتم: روش 5 صبح، برنامه‌ی صبحگاهی افراد بسیار موفق دنیا
40 دقیقه
فصل نهم: مدلی برای نشان دادن بزرگی
126 دقیقه
فصل دهم: چهار حوزه‌ی تمرکز تاریخ‌سازان
24 دقیقه
فصل یازدهم: مدیریت کردن جزرومدهای زندگی
90 دقیقه
فصل دوازدهم: اعضاء باشگاه پنج صبحی‌ها روش ايجاد عادت‌ها را می‌آموزند
72 دقیقه
فصل سیزدهم: اعضاء باشگاه پنج صبحی‌ها فرمول 20/20/20 را می‌آموزند
28 دقیقه
فصل چهاردهم: اعضاء باشگاه پنج صبحی‌ها ضرورت خواب را درک می‌کنند
60 دقیقه
فصل پانزدهم: اعضاء باشگاه پنج صبحی‌ها ده تاکتیک بسیار کارآمدِ ارتقای نبوغ را می‌آموزند
84 دقیقه
فصل شانزدهم: اعضاء باشگاه پنج صبحی‌ها چرخه‌ی دوقلوی عملکرد ممتاز را می‌آموزند
29 دقیقه
فصل هفدهم: اعضاء باشگاه پنج صبحی‌ها قهرمانان زندگی خودشان می‌شوند
7 دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها
نویسنده
مترجممهناز صادقی، سمیه یوسفی
گویندهعارف امیری
ناشر چاپیانتشارات شیرمحمدی
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
29000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

علی اسکندری
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
سلام و عرض ادب
کلمه‌ای برای توصیف این کتاب پیدا نکردم میتوانم بگویم محشره، کامله و کافیه، یک کتاب تمام عیار برای رشد و پیشرفت و خودسازی در سطح واقعا بالا و در سطح بهترین هاس، راوی کتاب محشره، آموزه‌هایی که در خلال یک داستان با چهار شخصیت اصلی گفته میشه بشدت عالی و کامل و کافی هستن هر کسی که از یک
زندگی یکنواخت و بی روح و سرشار از درد و رنج معمولی بودن خسته است و در پی دادن روحی تازه به زندگیش و رشد در سطح بسیار بالاس حتما حتما حتما از خواندن و شنیدن این کتاب کم نظیر و محشر غافل نشوید این آخرین کتاب و بهترین کتابی است که برای رشد و پیشرفت در سطح بالا تهیه میکنید، کتاب آموزه‌های علمی و عملی بسیار خفنی داره که باید در زندگیتان بکار ببندید و از نتایج بسیار خوبش بهره ببرید، درنهایت سپاس فراوان از مجموعه کتابراه این کتاب بیش از پنج ستاره لازم داره
a lotfiyan
۱۴۰۲/۴/۱۷
کتابی مطابق با آموزه‌های دین واقعی ومبین اسلام که بر اساس فطرت انسانی است. مسلمانان به پنج صبحی بودن توصیه شدن اما متاسفانه عده‌ای به دلایلی به محض شنیدن اسلام از اون فاصله میگیرن، در حدیث صحیح از حضرت محمد ص نقل شده که فرموده "چنان به فکر فردا باش که گویی همیشگی هستی و چنان به مرگ فکر کن که گویی فردا خواهی مرد" عین همین جمله در اواخر کتاب از زبان نویسنده بیان می‌شود، بسیار زیبا با گویندگی عالی. با تشکر فراوان از کلیه عوامل کتابراه.
sabah feizi
۱۴۰۱/۲/۲۷
کتابی مفید هستش اگر اینو بدونیم صرفا گوش دادن یا خوندن کتاب مهم نیست مهم عمل کردن به اون توضیحات کتابه در واقع اگر سعی کنیم و به یه مطلب مفید اونقدری اهمیت بدیم که لازمه‌ی یک جهش تلاش و یا انرژی ا‌ولیه هست به خودمون کمک کردیم در استفاده مفید از وقتمون در کل کتاب خیلی خوبیه چون باعث هدفمندی میشه و طبیعتا نتیجه مثبت خودش رو به دنبال داره
Aylin
۱۴۰۲/۴/۹
سبک نوشتنش اصلا جالب نبود برای نوشتن کتابی که قراره انگیزه بده و در خصوص موفقیت باشه. در کل باعث میشد ذهنم از موضع اصلی ازطریق زیاده گویی و جملات تکراری و خسته کننده منحرف بشه مثلا بیان جزئیاتی مثل کمی اب دهانش را قورت داد و گلویی تازه و گفت... این سبک نویسندگی که بیشتر برای رمانها بکار میره برای کتابهای انگیزشی نمیپسندم.
امیر حسین براتی
۱۴۰۲/۳/۱۹
با سلام خدمت دوستان گرامی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها بسیار کتاب مفید وارزشمندی هست که شما با استفاده از این کتاب می‌تواند تنبلی را کنار بزارید این کتاب ارزش چند بار گوش دادن هم دارم ممنون از کتاب راه
رها رهایی
۱۴۰۲/۷/۱۴
کتابی که فوق العاده بود و اگر بدان عمل شود در زندگی وقت کافی برای رسیدن به اهداف ایجاد میشود و در کنار آن سخنان و جملات کلیدی افراد مهم گفته میشود. این کتاب چون در قالب داستان است از خواندنش خسته نمیشوید و من با هر بار گوش کردن انگیزه بیشتری برای سحر خیزی و اقدام کردن میابم.
اروین
۱۴۰۲/۵/۲۳
بسیار کتاب زیبا و آموزنده‌ای بود. در این کتاب با همراه شدن با این سه عضو دوست داشتی باشگاه پنج صبحی‌ها، ما به این حقیقت می‌رسیم که با بیدار شدن در ساعت 5 صبح می‌توان به نتایج خارق‌العاده نه تنها در شغل خود بلکه در همه‌ی زمینه‌ها دست یابیم. با تشکر از کتابراه
دلا
۱۴۰۲/۳/۲۶
درود به همه‌ی دوستان کتاب خوان، متاسفانه عنوان این کتاب بر خلاف مطالبش خیلی هیجان انگیزه، کتاب زرد هست، واقعا متاسفم که براش وقت گذاشتم، صدای گوینده هم آزار دهنده بود. چطور اون همه کامنت مثبت داشت تعجب میکنم. امیدوارم سلیقه‌ی عمومی ادبیات بالابره.
مهران بلوچی
۱۴۰۲/۶/۱۶
سلام. ازشما بابت این کتاب پرمحتوی و داستانی در عین حال آموزشی سپاسگزارم. همه چیز عالی. کتاب پر محتوی و پر مغز وصدای گوینده و موزیک متن خیلی عالی بود. به همه دوست داران راه پیشرفت و تعالی این کتاب را پیشنهاد می‌دهم. کتابراه مثل همیشه گل کاشتی.
Eli.n
۱۴۰۲/۵/۱۱
یکی از بهترین کتاب‌هایی که خوندم و کتابی که کلی جملات انگیزشی و راه‌های کاربردی داره که کمک میکنه زندگی شما تغیرات مثبت زیادی پیدا کند و تحولی عظیم در زندگیتون رو به ارمغان میاره من خودم شخصا ۳بار این کتاب و خوندم و به شدت به همه دوستانم معرفی میکنم
shahinaminpor
۱۴۰۲/۴/۵
چه کتاب فوق العاده وارزشمندی منم با افتخار وشادمانه جزو باشگاه پنج صبحی شدم واقعا چه انسانهای والایی در این دنیا زندگی کردن وباآموزش وکمک بدیگران روحشون رو ارتقادادن ممنون از کتابراه عزیز و راوی خوش صداو صبور، سپاسگزارم🙏🌹
کریم یعقوبی
۱۴۰۲/۱/۲۰
خیلی عالی کمتر کتابی هست که مرا شیفته خود کند ولی این کتاب یه چیز دیگه هست دقیقا نشون میده که چطور به صورت واقعی پیشرفت کنی البته اگه خودت بخوای و در ضمن این کتاب ففط بیست بیست نیست خیلی مهمتر از آخر کتاب هست که به بیست بیست اشاره میکند
هما
۱۴۰۲/۱/۸
من تازه این کتاب تمام کردم... تو همایش اسم این کتاب بردن و چقدر راضی هستم از اینکه خوندمش... فرمول ۲۰. ۲۰. ۲۰ میتونه زندگی تغییر بده... خوندن این کتاب بهمون انگیزه میده که از چالش‌ها نترسیم چون این چالش‌ها باعث بروز اراده آهنین و شخصیت شگفت ناپذیر ما میشه
فاطمه سوسن آبادی
۱۴۰۲/۵/۱۲
من چند بار این کتاب رو گوش دادم تا نظر درست بدم نویسنده جوری کتاب رو نوشته که آدم حس میکنه داخل کتاب هست این کتاب طولانیه اگر خشک بود بار اول خسته میشدم اما حالت داستانی باعث شده با دقت بیشتری گوش کنم
حمید رجبیون
۱۴۰۲/۴/۲
کتاب بسیار پر محتوایی که میتواند راهنمایی بسیاری از جویندگان موفقیت و سعادت باشد ولی تنها نقطه ضعف روایت داستان گونه این کتاب ضعف نویسنده در توصیف اتفاقات و کمی قلو درباره ارتباطات شخصیت‌های داستان می‌باشد
مشاهده همه نظرات 78

راهنمای مطالعه کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

برای دریافت کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.