معرفی و دانلود کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر

عکس جلد کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر
قیمت:
۲۲۰۰۰ ۱۵۴۰۰ تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر

کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر نوشته‌ی جیمز هالیس، به اشخاصی که تاکنون در زندگی خود فردی موفق نبوده‌اند و اشتباهات بسیاری مرتکب شده‌اند، نشان می‌دهد که چگونه زندگی تباه شده‌ی خود را جبران کنند و زندگی بهتری را در پیش بگیرند.

درباره‌ی کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر:

بسیاری از افراد پس از اینکه پا به سن 30 سالگی می‌گذارند به این نتیجه می‌رسند که اشتباهات زیادی در طول زندگی‌شان مرتکب شده‌اند و به اهداف خود نرسیده‌اند و برایشان سوال پیش می‌آید که چه کارهایی انجام دهند تا گذشته‌ی ناموفق‌شان جبران شود و زندگی‌شان به معنای تازه‌تر و بهتری برسد.

همه ما تا سن سی‌سالگی مسیری را ادامه می‌دهیم که قسمتی از آن را از خانواده و قسمتی دیگر را از جامعه آموخته‌ایم و اغلب ما راه دیگران را تقلید می‌کنیم. با وجود موفقیت‌های زیادی که به دست می‌آوریم اما به اواسط زندگی که می‌رسیم شک و تردید به سراغ ما می‌آید و نسبت به مسیری که رفته‌ایم و کارهایی که انجام داده‌ایم دودل می‌شویم. آن زمان است که به راهنمایی مثل این کتاب صوتی نیاز پیدا می‌کنیم که به ما آرامش دهد تا بدانیم مسیرهایی که طی کرده‌ایم درست یا غلط نباید ما را پریشان سازد.

با راهکارهای مفید این کتاب صوتی می‌توانید مسیرهای اشتباهی زندگی خود را تغییر دهید و آن‌ها را بهبود بخشید. اگر از کارتان راضی نیستید، می‌توانید در صورت توان آن را تغییر دهید. اگر هم توانایی تغییر آن را ندارید، تغییراتی در آن به وجود بیاورید تا بیشتر به آن علاقمند شوید.

این کتاب صوتی بیشتر به تحلیل و بررسی امور زناشویی می‌پردازد و برای زوج‌هایی که سال‌های بسیاری‌ است، از زندگی مشترکشان گذشته اما آن شور و شوق اول را ندارد، مناسب است. جیمز هالیس در این کتاب صوتی می‌کوشد که با سخنان خود روح زنان و مردان را التیام ببخشد و به آن‌ها آرامش بدهد. در هر سنی که هستید نباید فراموش کنید که این خود شما هستید که نوع نگرش‌تان به زندگی را مشخص می‌کنید. اینکه آیا باید بنشینید و حسرت روزهای گذشته را بخورید یا همت کنید و کم‌کاری‌های خود را جبران نمایید.

درباره‌ی مجموعه‌ی صوتی شکستن تقدیر:

مجموعه‌ی صوتی شکستن تقدیر، دربردارنده‌ی رویکردهایی برای قدم گذشتن موفقیت‌آمیز به دوره‌ی دوم زندگی است. جیمز هالیس (James Hollis) تعبیر جالبی از این برهه‌ی زندگی دارد. او می‌گوید: انسان‌ها در نیمه‌ی دوم زندگی، خود را در جنگلی تاریک و نامعلوم می‌بینند، در حالی که مسیر درست زندگی‌شان را هنوز پیدا نکرده‌اند.

تمام انسان‌ها در نیمه‌ی اول زندگی با این احساس دست و پنجه نرم می‌کنند که الگوهای ذهنی که از پدر و مادر و محیط‌شان به عنوان الگوی درست درونی برگزیده‌اند، مهم‌ترین اصولی است که در زندگی آن‌ها وجود دارند و با پیروی از آن‌ها به مقصد می‌رسند. اما در بین مسیر متوجه می‌شوند که این الگوها در بسیاری از مواقع مانع رشد یا احساس رضایت آن‌ها در زندگی می‌شوند. روان آدمی هیچ‌گاه سکوت نمی‌کند. روان همیشه اراده‌ی انسان‌ها و هدفمند بودن خلقت آن‌ها را می‌طلبد تا کمک‌شان کند تصمیماتی بگیرند که جامع‌تر و در راستای تعالی‌شان باشد، تصمیماتی که با نیت ذات آن‌ها هماهنگ‌تر است.

تمام انسان‌ها زمانی که به سن 30 سالگی پا می‌گذارند، با مجموعه‌ای از پرسش‌های بی‌جواب روبه‌رو می‌شوند. یکی از اصلی‌ترین سوالات آن‌ها این است که چرا آنچه درگذشته به ما لذت می‌داد، دیگر برایمان لذت‌بخش نیست؟

آرام آرام دوره‌ی شک و تردید آغاز می‌شود. آیا کاری که هم‌اکنون انجام می‌دهم را باید ادامه بدهم؟ آیا می‌توانم به ادامه تحصیل بپردازم؟ آیا اکنون که چند سالی است از ازدواجم می‌گذرد و دیگر شور اولیه در آن نیست باید کاری برای ارتقای آن انجام بدهم؟ سرانجام من و زندگی‌ام چه خواهد شد؟

با توجه به موفقیت‌های بسیاری که در زندگی به دست آورده‌ام چرا احساس خوبی در زندگی‌ام ندارم؟ این سن شما، سن تجدید نظر در زندگی است. اکنون اگر حس می‌کنید آن‌چه که به عنوان تقدیر برای شما در نظر گرفته شده، شما را راضی نمی‌کند می‌توانید مجموعه شکستن تقدیر را بشنوید تا راهکارهایی ویژه و مفیدی جهت تغییر زندگی‌تان بیاموزید.

کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر مناسب چه افرادی است؟

این کتاب صوتی برای همه افرادی که بالای 30 سال سن دارند، مناسب است. آن‌هایی که احساس افسردگی، پوچی و بی‌‌انگیزگی در زندگی می‌کنند و دیگر از زندگی مثل قبل لذت نمی‌برند.

امین تارخ، گوینده‌ی این مجموعه‌ی شنیدنی از تجربیات خود اینگونه می‌گوید:

«بدون شک در زندگی شانس‌ها و موفقیت‌های بسیاری برای این حقیر اتفاق افتاده که زیبایی آن را چه بسا بعدها فهمیده‌ام. اما آشنایی با این کتاب و تولیدکنندگان این مجموعه شانسی بزرگ بود که در حال حاضر نیز بزرگی آن را دریافته‌ام و نیز می‌دانم که باقیمانده‌ی عمرم را چراغی پرنور است فرا راه آینده، چرا؟ زیرا میان‌سالی مقطعی از زندگی‌ست که همه‌ی ما با سلاح محاکمه خود و گذشته را به بند می‌کشیم. اما این مجموعه به ما نشان می‌دهد که چگونه حکمت کلیه رویدادها را دریابیم و آرام باشیم و با آرامش زندگی کنیم.»

جیمز هالیس را بیشتر بشناسیم:

دکتر جیمز هالیس روانکاوی درخشان و طرفدار مکتب پروفسور کارل گوستاو یونگ است. او مدرک کارشناسی‌ خود را از کالج منچستر و دکترایش را از دانشگاه درو دریافت کرده و به مدت 26 سال در دانشکده‌ها و دانشگاه‌های مختلف به تدریس علوم انسانی پرداخته است. در حال حاضر او رئیس انستیتو یونگ واشنگتن است. هم‌چنین در دفتر شخصی‌ خود در زمینه‌ی درمان‌گری فعالیت می‌کند، جیمز در کل کشور ایالات متحده و در سراسر دنیا سخنرانی کرده و اکنون با همسر و 4 فرزند بزرگسالش در هیوستون (تگزاس) زندگی می‌کند. کتاب‌های او به زبا‌ن‌های مختلفی از قبیل: سوئدی، فرانسوی، روسیریال آلمانی، اسپانیایی، مجاری، پرتغالی، ترکی، کره ای، فنلاندی، رومانیایی، بلغاری، ژاپنی، یونانی، چینی و... ترجمه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر می‌شنویم:

زندگی پر از آهنگ‌های مختلف و واکنش‌های گوناگون است. شرایط خاصی ممکن است دوباره و دوباره تکرار شود قبلا عنوان کردم که من هم‌اکنون با افرادی کار می‌کنم که عمدتا در دهه پنجم و ششم زندگی‌شان هستند. من تابلویی نزده‌ام که چه کسی می‌تواند نزد من بیاید. این‌ها کسانی هستند که خودشان می‌آیند. به شما اطمینان می‌دهم که بسیاری از مقوله‌های میان‌سالی هنوز همراه آن‌هاست که البته به اشکال و روش‌های جدیدی به نمایش درمی‌آیند. بسیاری از مقوله‌های قدیمی به‌ویژه مقوله‌های مربوط به دوران کودکی و عقده‌های ماندگار هنوز حضور دارند. در مقابل حل‌وفصل شدن مقاومت می‌کنند و همچنان در مسیر زندگی افراد مشکل‌آفرین می‌شوند. بنابراین وقتی به روابط فکر می‌کنیم، وقتی به درد و رنج فکر می‌کنیم، وقتی به التیام فکر می‌کنیم این‌گونه نیست که این مسائل یک‌لحظه یا در یک مرحله از زندگی برای همیشه حل‌وفصل شوند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
سخن جیمز هالیس
۱۵ دقیقه
التیام روح زن و مرد، رازهای مردان
۱۵ دقیقه
شش مرحله‌ی مرد شدن
۱۴ دقیقه
عقده‌ی مادر در مردان
۱۵ دقیقه
مراسم آیینی گذر به مرحله‌ی مرد شدن
۱۶ دقیقه
مردها چگونه التیام می‌یابند؟
۱۸ دقیقه
آنیما و آنیموس
۱۱ دقیقه
رابطه‌ی خودآگاه
۱۵ دقیقه
سه نوع التیام شخصی
۱۵ دقیقه
التیام روح یا روان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر
نویسنده
مترجمسید مرتضی نظری
گویندهامین تارخ
ناشر صوتیانتشارات بنیاد فرهنگ زندگی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ۱۵۴۰۰ ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر

می جیم
۱۳۹۹/۲/۱۰
این کتاب فصل چهارم از یک کتاب صوتی شامل ۵ فصل صوتی هست: (به گفته آقای سهیل رضایی 🌹 صاحب ناشر این اثر): پس باید ۴ تای دیگه ش‌ رو‌ به ترتیب خریداری نمایید. ترتیب به این شرح است: ۱. یافتن معنا در نیمه دوم عمر ۲. پروژه باغ عدن: شکستن تقدیر ۳. مرداب روح ۴. التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر۵. خلق معنیوت رشد یافته: شکستن تقدیر
پیام رضایی
۱۴۰۱/۱/۱۷
اصلا از روی فهرست کتاب قضاوت نکنید. و اصلا از روی سن خودتون تصمیم به شنیدن نکنید. اگر حس میکنید معنویات توی زندگیتون کمرنگه یا زندگی بی معنی دارید لازمه حتمن مجموعه کتب جیمز هالیس رو مطالعه کنید. پیشنهاد میدم به ترتیب باشه و پیش زمینه‌ای درباره روانشناسی یونگ داشته باشید
جعفر کریمپور
۱۴۰۰/۸/۱۵
واقعا کاربزرگی انجام داده آید برای کسانی مثل من که کمتر وقت کتاب خواندن دارند می‌توانند حین انجام کارکناب صوتی گوش کنم و اطلاعات و آگاهی خودم رو بالا ببرم این کتاب واقعا عالی بود
مهنوش‌ طایفه
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
من کتاب رو بسیار پسندیدم به خصوص دو فصل آخر کامل شفاف سازی شده بود و تمرین هم پیشنهاد شده بود. برای من مفید بود. ممنون
مریم بیاتى
۱۴۰۱/۴/۲۰
خیلی خسته کننده و نامفهوم
صدای راوی بسیار نامناسب
مطالب خیلی نامفهوم و شعاری
در کل اصلا خوشم نیومد
شیدا ارحمی
۱۴۰۱/۷/۵
بی نظیر بود واقعا لذت بردم کاش کتاب‌های بیشتری میخوندن واسمون استاد تارخ
مهدی پورابراهیم
۱۴۰۰/۹/۹
عالیه فقط صدای به دلنشین ندارد
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر

برای دریافت کتاب صوتی التیام روح زن و مرد: شکستن تقدیر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.