معرفی و دانلود کتاب صوتی دوباره فکر کن

عکس جلد کتاب صوتی دوباره فکر کن
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوباره فکر کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دوباره فکر کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دوباره فکر کن

اگر در پی راهی آسان، سریع و خارق‌العاده برای موفقیت در تجارت‌تان هستید، کتاب صوتی دوباره فکر کن با زبان و رویکردی ساده، مسیر پیشرفت را به شما نشان می‌دهد. جیسون فرید تمام چیزهایی را که برای شروع یک کسب‌وکار خوب نیاز دارید، به شما می‌آموزد.

درباره کتاب صوتی دوباره فکر کن:

اغلب کتاب‌های تجاری توصیه‌هایی یکسان به شما دارند از جمله اینکه طرحی تجاری یادداشت کنید، رقیب‌هایتان را بشناسید، در پی سرمایه‌گذار برای شروع مسیر باشید و... با این حال کتاب دوباره فکر کن (Rework) شیوه‌های کاربردی و نوینی را به شما آموزش می‌دهد، روش‌هایی که خود نویسنده از آن‌ها برای شرکت‌هایش استفاده کرده و به موفقیت دست یافته است.

با گوش کردن به این اثر متوجه خواهید شد که چرا بیشتر برنامه‌ریزی‌هایتان مفید نیست، چرا به سرمایه‌گذاران خارجی احتیاجی ندارید و چرا بهتر است به رقابت اهمیتی ندهید؛ در واقع شما به کمتر از آنچه فکر می‌کنید، احتیاج دارید. حتماً نباید به کار اعتیاد داشته باشید، وقت‌تان را با کاغذبازی و جلسات هدر بدهید یا حتی دفتر و نیروی کار فراهم کنید، چرا که تمام این‌ها بهانه‌ای بیش نیست.

کاری که واقعاً باید انجامش دهید این است که زمان حرف زدن به پایان رسیده است و اکنون باید آغاز به کار کنید. کتاب صوتی دوباره فکر کن مسیر پیش رو را به همه کارآفرینان پرتلاش، صاحبان مشاغل کوچک و کسانی که از شغل‌های روتین و تکراری خسته شده‌اند، نشان می‌دهد.

فراموش نکنید که هر شخصی قادر است تجارتش را شروع کند، بدون آنکه هفته‌ای 80 ساعت مشغول کار باشد یا تمام پس‌اندازش را خرج کند. شما می‌توانید علاوه بر خرج و مخارج روزانه، بهره‌وری‌تان را ارتقا دهید و به آرزوهایتان دست یابید.

کتاب پیش رو نوعی متفاوت از کتاب‌های تجاری به شمار می‌رود که برای افراد مختلف - از کسانی که تا به حال حتی تصور راه‌اندازی تجارت نداشتند تا آن‌هایی که از قبل تجارت موفق خود را دارند - متناسب است.

همچنین این اثر برای کارآفرینان سختگیر، افراد زرنگ و فعال دنیای تجارت کاربردی محسوب می‌شود؛ افرادی که حس می‌کنند برای راه‌اندازی، رهبری و موفقیت ساخته شده‌اند. البته برای صاحبان معتدل‌تر کسب‌وکارهای کوچک نیز مناسب است؛ افرادی که شاید جزء دسته اول نباشند، اما هنوز کسب‌وکارشان در مرکز توجه آنان قرار دارد. کسانی که به دنبال فرصتی برای کار بیشتر، هوشمندانه‌تر و ضربه زدن به رقبا هستند.

این کتاب حتی برای آن‌هایی که در کارهای روزمره اشتغال دارند و دائماً در رویای ساخت کسب‌وکار شخصی خودشان به سر می‌برند، متناسب است. شاید آن‌ها کارشان را دوست داشته باشند، اما رئیس‌شان را نه؛ یا شاید فقط خسته شده باشند. همچنین برای آن‌هایی که دوست دارند کار مورد علاقه‌شان را انجام دهند و بابت آن درآمد کسب کنند، اثری فوق‌العاده به حساب می‌آید.

درنهایت، کتاب پیش رو برای همه کسانی است که هیچ‌گاه به برپایی کسب‌وکار مخصوص خودشان فکر نکردند؛ افرادی که شاید گمان می‌کنند از اراده و پشتکار کافی برخوردار نیستند. آن‌هایی که فکر می‌کنند زمان، سرمایه و یا ایده برای موفقیت در این راه ندارند. شاید فقط از قدم گذاشتن در این مسیر می‌هراسند یا شاید فکر می‌کنند تجارت کلمه‌ای آلوده است. به هر دلیلی که باشد، این کتاب برای آن‌ها نیز هست.

افتخارات کتاب صوتی دوباره فکر کن:

- نامزد جایزه بهترین کتاب غیرداستانی سایت گودریدز در سال 2010

نکوداشت‌های کتاب صوتی دوباره فکر کن:

- یک مانیفست عالی برای موفقیت پس از رکود اقتصادی. (Newsweek)

- الهام‌بخش... دوباره فکر کن! یک مانیفست مینیمالیستی است که کاملاً عملی است. در جهانی که از همه ما خواسته می‌شود کار کمتری انجام دهیم، نویسندگان به ما نشان می‌دهند که چگونه می‌توان کمتر کار کرد و کارهای بیشتری خلق کرد. (Scott Rosenberg)

- زن خانه‌دار، مدیرعامل، راننده تاکسی، رستوران‌دار، سرمایه‌گذار و هر کس دیگری می‌تواند مخاطب این کتاب درخشان باشد. کتابی که به شما دانشی تجاری و خردی برای زندگی می‌دهد. (تام پیترز، نویسنده پرفروش کتاب در جست‌وجوی برتری)

- اگر شرایطی برای من فراهم شود که بتوانم بین کسی که کتاب دوباره فکر کن را خوانده و فردی که MBA دارد، سرمایه‌گذاری بکنم، انتخاب من خواننده این کتاب است. هر کارآفرینی لازم است که این اثر فوق‌العاده را بخواند. (مارک کوبان، بنیانگذار HDNet و Broadcast. com و مالک Dallas Mavericks)

- درخشش این کتاب در این است که به یاد می‌دهد تا در مورد هر آنچه درباره استراتژی و مشتری‌هایتان فکر می‌کردید، تجدیدنظر کنید. اثری آموزنده که تصوری جدید از معنای مدیریت، رقابت و موفقیت به شما می‌دهد. (ویلیام سی تیلور، ویراستار بنیانگذار Fast Company و نویسنده Mavericks At Work)

- جیسون فراید و دیوید هینمیرهانسن از توصیه‌هایی در کتاب‌شان گفته‌اند، پیروی می‌کنند و به همین صورت توانسته‌اند شرکت 37signals را با موفقیت بالا اداره کنند. در این کتاب اصطلاحات بیهوده و پراکنده وجود ندارد؛ تنها صدها قانون ساده و عالی برای موفقیت به شما ارائه می‌شود. هر کسی که از کتاب‌های بی‌فایده حوزه کسب‌وکار خسته شده، باید این کتاب عالی را بخواند تا یاد بگیرد چگونه در دنیای مدرن کاری خوب راه‌اندازی کند. (کریس اندرسون، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز از کتاب The Long Tail and Free)

- این کتاب کوتاه، دقیق و آماده ایجاد تغییر است. جیسون و دیوید همه قوانین را زیر پا گذاشته و پیروز شده‌اند. آن‌ها بارها و بارها نشان داده‌اند که روش منظم لزوماً روش درستی نیست. آن‌ها فقط آن را نمی‌گویند، بلکه به صورت عملی آن را انجام می‌دهند. (ست گودین، نویسنده پرفروش بین‌المللی)

کتاب صوتی دوباره فکر کن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر شما هم دوست دارید کسب‌وکار خود را راه بیندازید و یا از شغل کنونی‌تان خسته شده‌اید، هرگز این کتاب را از دست ندهید.

با جیسون فرید و دیوید هینمیرهانسن بیشتر آشنا شویم:

جیسون فرید (Jason Fried) بنیانگذار و رئیس یک شرکت خصوصی مستقر در شیکاگو به نام 37 signals است که در زمینه وب و برنامه‌نویسی فعالیت می‌کند. وبلاگ این شرکت روزانه بیش از 100000 نفر خواننده دارد.

دیوید هینمیرهانسن (David Heinemeier Hansson) نیز برنامه‌نویس و بنیانگذار شرکت Basecamp و نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز است. او همچنین خالق مجموعه نرم‌افزار Ruby on Rails است که برای راه‌اندازی و تأمین انرژی بیش از یک میلیون برنامه وب مورد استفاده قرار گرفته است.

در بخشی از کتاب صوتی دوباره فکر کن می‌شنویم:

کپی نکنید! گاهی اوقات کپی کردن بخشی از فرآیند آموختن است. مثل زمانی که یک دانشجوی هنر از روی یک نقاشی موجود در موزه طراحی می‌کند یا یک نوازنده سعی می‌کند از روی تک‌نوازی جان بونهام در گروه راک لد زپلین بنوازد. زمانی که شما در حال یادگیری باشید این گونه تبلیغ‌ها می‌تواند ابزاری مفید جهت پیدا کردن استعدادهای خودتان باشد.

متأسفانه کپی‌‌کاری در زمینه تجارت بسیار متداول و ناپسند است. شاید به علت دنیای مملو از کپی‌هایی است که در آن زندگی می‌کنیم. شما می‌توانید به سرعت حرف‌ها، تصاویر یا فرمول‌های دیگران را بدزدید، این بدان معناست که قصد دارید کسب‌وکارتان را بر مبنای تقلیدکاری بنا کنید. البته این فرمولی است برای شکست. مشکل این روش این است که درکی از کاری که می‌کنید ندارید و درک است که موجب پیشرفت شما می‌شود.

شما باید بدانید که چرا کاری انجام می‌شود و چرا با آن روش انجام می‌شود. زمانی را که صرف تقلید می‌کنید فرصت را از دست می‌دهید. شما صرفاً لایه بیرونی هدف را قرار می‌دهید بدون اینکه درکی از لایه‌های زیربنایی داشته باشید. بخش اعظمی از کاری که انجام شده، توسط خالق اصلی آن نامرئی شده است. زیر سطح دفن است. یک تقلیدکار هرگز نمی‌داند که ماهیت پشت ظاهر یک چیز چیست. تقلید یک پایان مصنوعی است. هیچ بدنه اصلی، درک و یا اساسی که تصمیمات آتی را روی آن بنا کنیم ندارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
معرفی کتاب
5 دقیقه
فصل اول - معرفی
3 دقیقه
فصل دوم - بازکاری
14 دقیقه
فصل سوم - دور ریختنی‌ها
25 دقیقه
فصل چهارم - حرکت
24 دقیقه
فصل پنجم - پیشرفت
26 دقیقه
فصل ششم - بهره‌وری
12 دقیقه
فصل هفتم - رقبا
9 دقیقه
فصل هشتم - تکامل
19 دقیقه
فصل نهم - ارتقا
17 دقیقه
فصل دهم - استخدام
12 دقیقه
فصل یازدهم - کنترل خسارت
14 دقیقه
فصل دوازدهم - فرهنگ
2 دقیقه
فصل سیزدهم - نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دوباره فکر کن
نویسنده،
مترجمسعید قربانیان
گویندهمجتبی وحدانی
ناشر صوتیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دوباره فکر کن

behzad astreki
۱۴۰۰/۲/۵
صدای گوینده عاری از اعتماد به نفس هست و بیشتر انگار قصد مخ زدن دختر داره تا اطلاع رسانی..
جمله‌ها رو جوری تمام میکنه انگار یه نفر با چوب بالا سرش وایستاده میگه کتاب رو بخون یالا کتاب رو با صدای بلند بخون...
زهرا رضایی مقدم
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
بنظرم مجموعه‌ای از مرور و بازبینی  داشته‌ها و تجربیات مردم اطرافمون و خودمونه. کتاب پر از داستان گوییه. بیشتر هم راجع تکنیک‌های مذاکره صحبت میکنه و اختلاف شرایط و محیط زندگی بین ما و نویسنده باعث شده تا کتاب زیاد کاربردی نباشه.
مرضیه عمادزاده
۱۴۰۱/۵/۲۹
موضوع کتاب خوب بود، مخصوصا برای کسانی که در حوزه تحلیل کسب و کار فعالیت می‌کنند یا کسب و کار خودشان را میخواهند راه بیندازند،... تن صدای گوینده را دوست داشتم بدم نمیومد گرچه می‌توانست منعطف تر و با لحن بهتری بخواند
omid nazari
۱۴۰۰/۵/۲۲
اه اه چه روش خوندنیه. حیف این کتاب. ولله من خیلی بهتر از روی متون میخونم. حیف این کتاب و این سایت که با این تن صدا خرابش کردین.
شکوفه عصاره
۱۴۰۰/۲/۳۱
کتاب متوسط و تقریبا خوبیه ولی گوینده خیلی بد متن رو خونده، به خدی که انگار داره انشایی رو سر کلاس اول ادبیات راهنمایی میخونه.
ص. ع.
۱۴۰۰/۲/۱۸
گوینده انگار داره واسه خودش میخونه و اینکه یک مطلبی انگار بهش دادن که بخونه و زودتر تموم شه، حالت رفع مسُولیت😊
میلاد بخت جو
۱۴۰۱/۸/۴
گوینده بسیار ضعیف. و کتاب سردرگم کننده است، برعکس کتابهای قبلی
مهدی برنجیان
۱۴۰۱/۶/۱۸
کتاب بسیار عالی بود توصیه میکنم به مطالعه
محمد قاسم سیالی
۱۴۰۱/۸/۲۵
پیشنهاد میکنم حتما گوش بدید
احمد علیجانی
۱۴۰۰/۷/۲
کتاب خوبی بودولی گویندش خوب نبود
اعطم صفری
۱۴۰۰/۶/۱۴
خیلی برای من خاص نبود
مشاهده همه نظرات 11

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دوباره فکر کن

برای دریافت کتاب صوتی دوباره فکر کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.