معرفی و دانلود کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار

عکس جلد کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار
قیمت:
28000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار

کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار اثر جف هافمن و دیوید فینکل، هفت اصل اثبات شده برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را ارتقاء دهید و زندگی خود را به سوی موفقیت هدایت کنید، ارائه می‌کند.

کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار (Scale: Seven Proven Principles to Grow Your Business and Get Your Life Back) بینشی شفاف و عملی به شما می‌دهد و با معرفی هفت اصل اثبات شده به شما کمک می‌کند تا رشد یابید و شرکت خود را قوی و مستحکم کنید و کسب و کار خود را ارتقاء دهید. جف هافمن (jeff Hoffman) و دیوید فینکل (David Finel)، هر دو مشاور کسب و کار بوده و با صدها کسب و کار کوچک و متوسط کار کرده‌اند، آن‌ها در این اثر یافته‌های و تجربیات خود را در این زمینه به شما ارائه می‌دهند.

امروزه کسب و کارهای بسیاری وجود دارند اما کسب و کاری که واقعا قابلیت ارتقاء و رشد داشته باشد، دارای دو بخش اساسی شامل: بخش اول: عملیات‌های تحت سیستم‌ها و بخش دوم: فرایندها و فروش‌های قابل پیش‌بینی است. در بخش اول، عملیات‌ها باید تحت سیستم و فرآیند انجام شوند، تا کسب و کار به مالک خود اتکاء پیدا نکند و بتوان افراد دیگری را هم وارد کسب و کار کرد، بدون این که روند کار لحظه‌ای دچار اشکال شود.

در بخش دوم، باید به درک عمیق از اینکه چرا مشتریان‌تان، شما را انتخاب کرده‌اند، برسید. تا بتوانید جایگاهی ویژه برای شرکت خود مشخص کنید و بالاترین حد رشد را برای خود پیش‌بینی کنید. ولی، تقریباً هیچ شرکتی کار خود را به این شکل آغاز نمی‌کند. برای همین مولفان این کتاب یک نقشه‌ی راه طراحی کرده‌اند تا به کارآفرینان کسب و کارهای نوپا کمک کند تا در ابتدا به کسب و کاری دست پیدا کنند که به طور اجتناب ناپذیر به مالک خود متکی است، و در ادامه به شرکتی مستقل از مالک تبدیل شود که رشد عالی دارد و می‌تواند آن را به فروش رساند.

در جامعه‌ی امروزی در بخش عملیاتی، اغلب کارآفرینان به طور کاملاً طبیعی در برابر تغییر مقاومت می‌کنند و نمی‌خواهند از وضعیتی که خودشان همه‌ی کارها را انجام می‌دهند فاصله گرفته و کارها را به عهده اشخاصی که تازه استخدام کرده‌اند واگذار کنند، زیرا به محض اینکه کارها را به دیگران بدهند، کیفیت آسیب می‌بیند، مشتریان ناراحت می‌شوند و مالک شرکت سعی می‌کند از هزینه‌ها کم کند. مشکل اینجاست که آن‌ها خیلی زود و پیش از آنکه کنترل‌ها و سیستم‌های درست در سر خود قرار گرفته باشند، سعی در ارتقاء شرکت خود داشته‌اند.

در قسمت فروش، بعضی از کارآفرینان چنان درگیر کارهای روزانه‌ی هستند که وقت کافی برای درک این موضوع که مشتریان آن‌ها واقعاً چرا با آن‌ها معامله می‌کنند، ارائه نمی‌دهند. در نتیجه کسب و کارهای آن‌ها بیشتر واکنش دهنده است تا کنترل کننده‌ی جریان و نمی‌تواند ارتقا پیدا کند.

همه‌ی کسب و کارها، کار خود را با مشکلات بسیاری در بخش‌های عملیاتی و فروش شروع می‌کنند. مشکلات شما چه هستند و شما چگونه می‌توانید آن‌ها را یکی یکی از میان بردارید؟ این کتاب ایده‌ها و راه حل‌های اثبات شده‌ای به شما ارائه می‌دهد که برای همه کسب و کارها اصول پایه‌ای و راهگشاست.

در بخشی از کتاب صوتی ارتقای کسب و کار می‌شنویم:

تصور کنید که می‌خواهید روی یک سه پایه بنشینید. مطمئناً دلتان می‌خواهد که این سه پایه محکم و ثابت باشد. اگر این سه پایه دو تا پایه بیشتر نداشت، یا حتی بدتر، اگر فقط یک پایه می‌داشت، نگران می‌شدید که نکند ناگهان سرنگون شود.
بسیاری از صاحبان کسب و کار شرکت‌های خود را روی یک سه پایه‌ی تک‌پایه می‌سازند و آن یک پایه، همان «تیم» آن‌هاست. حالا، اگر همه‌چیز در تنظیم و هماهنگی درست باشد، شما می‌توانید روی آن سه پایه‌ی تک پایه بنشنید، اما در هر حال این مکان برای لرزش وجود دارد. وقتی تنها بر اساس استخدام افراد «کلیدی» به دنبال پیشرفت شرکت خود هستید، با این کار فقط مشکل جدیدی برای خودتان به وجود می‌آورید. تنها کاری که کرده‌اید این است که مسوولیت‌های خطیر را از روی دوش خودتان برداشته‌اید و روی دوش افرادی که تازه استخدام کرده‌اید قرار داده‌اید. چه اتفاقی می‌افتد اگر مشکلی برای کارمندانتان به وجود آید؟ اگر همسر یکی از کارمندان کلیدی شما مجبور شد به خاطر انتقال محل کار، به شهر دیگری برود، یا اگر حادثه‌ای برای کسی رخ دهد، چه می‌کنید؟ اگر تنها پایه‌ی سه پایه‌ی شما این است که «افرادم کار را انجام می‌دهند»، به محض این‌که افرادتان، به هر دلیلی برای حل مشکل حضور نداشته باشند، سه پایه‌ی شما سرنگون می‌شود.

اصل دوم در توسعه‌ی کسب و کار ایجاد مبنایی باثبات و قابل پیشرفت است که سه پایه‌ی سیستم‌ها، تیم و کنترل‌های داخلی را داشته باشد. البته درست است که می‌خواهید در تیم‌تان افراد با استعداد وجود داشته باشند، اما در عین حال با تقویت تیم‌تان از طریق ایجاد ساختارهایی (یعنی سیستم‌ها و کنترل) که برای تولید بیشتر و بهتر و سریع‌تر در جهت منافع شرکت شما احتیاج دارند، می‌توانید ثبات و قابلیت پیشرفت را برای آن‌ها فراهم کنید. پیشرفت کسب‌و‌کار وقتی بر اساس مبنایی محکم از سیستم‌ها، تیم و کنترل‌ها انجام شود، به این معنی خواهد بود که کسب و کار شما می‌تواند با از دست دادن افراد کلیدی تیم کنار بیاید. به علاوه، با در اختیار داشتن آن دو پایه‌ی دیگر، یعنی سیستم‌ها و کنترل‌ها، پیدا کردن، استخدام و پذیرفتن اعضای جدید بسیار ساده‌تر می‌شود زیرا ساختاری در اختیار دارید که می‌توانید آن‌ها را در آن یکپارچه کنید.

بیایید خیلی خلاصه بگوییم که تعریف ما از واژه‌های «سیستم» و «کنترل» دقیقاً چیست. در طراحی کسب و کاری که هم توانایی پیشرفت داشته باشد و هم برای رسیدن به آن پیشرفت دیگر تنها متکی به شما نباشد، «سیستم» و «کنترل» از اجزای اصلی به حساب می‌آیند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
18 دقیقه
مقدمه
39 دقیقه
بخش اول: ایجاد شالوده‌ای استوار - اصل اول: کسب و کاری را شروع کنید، شغل درست نکنید
35 دقیقه
اصل دوم: اساس سیستم‌ها، تیم و کنترل‌های داخلی خود را محکم بنا کنید
61 دقیقه
اصل سوم: بدانید که مشتریان شما واقعا چرا با شما معامله می‌کنند
81 دقیقه
بخش دوم: تمرکز روی چیزهای کمتر ولی بهتر - اصل چهارم
31 دقیقه
اصل پنجم: یاد بگیرید که چطور دنیا را بفهمید تا بتوانید بازار فردای خود را به‌وجود آورید
21 دقیقه
بخش سوم: موانعی در سر راه رشد شرکت (و چطور آن‌ها را از سر راه برداریم) - اصل ششم
71 دقیقه
ستون فروش/بازاریابی
68 دقیقه
ستون عملیات‌ها
69 دقیقه
ستون مالی شرکت شما
29 دقیقه
ستون تیمی
46 دقیقه
ستون رهبری اجرایی شرکت شما
52 دقیقه
بخش پنجم: شما واقعا زمان دارید - اصل هفتم
19 دقیقه
به‌کارگیری هرآن‌چه که آموخته‌اید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ارتقاء کسب و کار
نویسنده،
مترجمفرزان حسنی
گویندهمهیار ستاری
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
28000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار

کیانوش سیاح
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
محتوای این کناب و اصولی که در آن بیان می‌شود برای افراد عادی کمی سنگین است، مطالب فشرده پ در بخشهایی خسته کننده و صدای راوی نیز گاهی این حس را بیشتر منتقل می‌کند
اما این کتاب دارای تجربیات ارزشمندی در زمینه کسب و کار است که بکارگیری آن کسب و کارتان را بصورت انفجاری رشد می‌دهد
babak varasteh
۱۴۰۰/۱/۲۱
کتاب عالیه و البته خیلی سنگینه.
به درد مبتدی در راه اندازی کسب و کار شاید نخوره.
فقط چرا انقدر گوینده بد و غلط غولوط میخونه؟ یعنی واقعا انقدر سخته که قبلش یدور بخونن از روش؟
Navid Hadadi
۱۴۰۱/۵/۱۱
به شدت کاربردی، با دقت بخونید و به سرعت انجام بدید نتیجه بلافاصله ظاهر میشه. تنها کتابی که برای همه چالش‌های کسب و کار من راهکار شفاف و عملی معرفی کرد
faride sheikh
۱۳۹۸/۶/۲
کتابی بسیار عالی با مطالب آموزنده. ‌ شنیدن چندین بار کتاب را توصیه اکید میکنم
جواد مقدم
۱۳۹۸/۶/۱
خوبه انرژی مثبت در خصوص انگیزش توسعه اقتصادی بهت تزریق میکنه
حسین سلیمی
۱۴۰۱/۱۰/۸
من زیاد با این کتاب راضی نشدم جملات تکراری و کلیشه‌ای داشت
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۱/۱/۱
هر بیزینسی نیاز به ارتقا دارد پس این کتاب را گوش کنید
عَبِد
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
واقعا چنتا راهکار میده فقط نکات انگیزشی نیست
دانیال شیرازی
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
بسیار عالی بود به نظرم دقیق توضیح میداد.
علیرضا رفیعی
۱۴۰۰/۷/۵
خیلی خوبه من بار دوم دارم گوشش میدم
عرفان کرمزاده
۱۳۹۸/۶/۲
کتاب بسیار خوب و مفیدی بوذ
مشاهده همه نظرات 11

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار

برای دریافت کتاب صوتی ارتقاء کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.