معرفی و دانلود کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

عکس جلد کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش نوشته‌ی اکبر احمدی، داستانی زیبا و آموزنده برگرفته از داستان‌های قرآن کریم هست که به صورت ساده‌ای بازنویسی و تصویرگری شده است.

قرآن زیباترین و دلنشین‌ترین کلام هستی داستان‌های زیبایی دارد که پر از درس‌های جالب و آموزنده است. در این داستان می‌خوانید که چطور حضرت سلیمان (ع) با گروهی از مورچه‌ها روبرو می‌شود و با یکی از آن‌ها صحبت می‌کند و می‌بینید که چطور یک مورچه ضعیف و ناتوان به سوالات پیامبر خدا به زیبایی جواب می‌دهد و او را به تعجب وا می‌دارد.

در بخشی از کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش می‌خوانیم:

رئیس مورچه‌ها که زرنگ و با‌هوش بود با خودش فکری کرد و بعد نگاهی به بقیه مورچه‌ها انداخت و با صدای بلندی فریاد کشید:

"آهای مورچه‌ها! زود باشید به داخل خانه‌هایتان فرار کنید تا یک وقت سلیمان و سپاهیانش ندانسته شما را زیر پا له نکنند."

مورچه‌ها هم که از کار کردن خسته شده بودند، هیچ چون و چرایی نکردند، کار خودشان را رها کردند و از روی ترس با عجله به سمت خانه‌هایشان فرار کردند. رئیس مورچه‌ها هم برای اینکه بتواند اطراف را بهتر ببیند از ساقه بوته پشت سرش بالا رفت و روی یکی از برگ‌هایش ایستاد تا وقتی سپاهیان رفتند مورچه‌ها را دوباره صدا بزند و سر کارشان برگرداند.

بله بچه‌ها، آن‌ها سپاهیان حضرت سلیمان (ع) بودند که در نزدیکی شهر مکه زندگی می‌کردند. سلیمان (ع) روی یک شتر بلند قد در داخل کجاوه نشسته بود و با شکوه و عظمت پیشاپیش سپاه حرکت می‌کرد. او هم پیامبر بود و هم پادشاهی نیرومند و ثروتمند و خداوند بزرگ به او قدرت داده بود تا بتواند با حیوانات حرف بزند. سپاهیان سلیمان (ع) شامل انسان‌ها، جن‌ها، و پرندگان بودند و علاوه بر این باد هم گوش به فرمان او بود و اگر می‌خواست با کسی صحبت کند، که از او دور بود، باد صدا‌ها را برای او می‌برد و می‌آورد. سلیمان (ع) پرنده‌ای به نام شانه به سر یا هدهد هم داشت که پیام‌رسان بود و در اطراف پرواز می‌کرد و خبرهای خوب و بد را برای او می‌آورد.

فهرست مطالب کتاب

قسمت اول: فرار مورچه ها
قسمت دوم: گفتگوی مورچه با حضرت سلیمان (ع)

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش
نویسنده
ناشر چاپیموسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان
سال انتشار۱۳۸۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات36
زبانفارسی
شابک978-964-04-5028-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

Hasti Fazliyan
۱۳۹۷/۸/۳
خیلی عالی بود
راز زارع
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سلام.. صوتیش برایه فرزندم جذابتر..
جواد احمدزهی
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
عالللللللللیییییییی بود
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش

برای دریافت کتاب حضرت سلیمان (ع) و مورچه باهوش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.