معرفی و دانلود کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی

عکس جلد کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی
قیمت:
30000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی

چگونه از چرخه‌ی تکرار اشتباهات خارج شویم؟ کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی نوشته‌ی باب پراکتور به شما کمک می‌کند الگوهای غلط افکار و رفتارتان را شناسایی کرده و با دانش به‌دست‌آمده، آینده‌ای متفاوت را خلق کنید. آموزه‌های این نویسنده‌ی پرفروش و محبوب قادر است زندگی‌تان را برای همیشه تغییر دهد و در چالش‌های مسیر موفقیت راهنمایتان باشد!

درباره‌ی کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی

کتاب پیش‌رو می‌تواند برای برخی افراد فوق‌العاده باشد، اما اگر روراست باشیم، برای همه اینطور نیست! چنانچه مصمم هستید زندگیتان را با تصمیم‌هایی که می‌گیرید تغییر دهید پس این اثر مناسب شماست. اما اگر منتظرید تا با معجزه‌ای الهی یا ملاقات با یک فرد ماورایی آینده‌تان را دگرگون کنید پس شاید بهتر است کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی (Change Your Paradigm, Change Your Life) را کنار بگذارید. باب پراکتور این اثر را برای اشخاصی تالیف کرده که می‌خواهند قدرت درونی لازم را برای تحول سرنوشتشان بیابند و به این نتیجه رسیده‌اند که تصمیمات خودشان،‌ تنها ابزاری است که برای این کار در اختیار دارند.

احتمالا شما هم در زندگی خود متوجه تکرار وقایعی شده‌اید که نمی‌توانید دلیل آن‌ها را درک کنید. برای مثال رژیم غذایی ناموفق، انتخاب روابط نامناسب یا حتی کاملا برعکس، موفقیت‌هایی مکرر در زمینه‌ای مانند درس یا امور خانوادگی که باعث شده‌اند به تصمیماتی که در آن حوزه خاص می‌گیرید اعتماد داشته باشید. دلیل تکرار چنین روندهایی -چه رضایت‌بخش باشند و چه نه- وجود الگوواره‌هایی ذهنی است که شما را تشویق می‌کند اعمال خاصی را بارها و بارها تکرار کنید.

البته ما درباره‌ی جنبه‌های موفقیت‌آمیز زندگی‌تان حرفی نداریم، اما آیا چیزی هست که مایل به تغییر آن باشید یا فکر کنید می‌توانید نتایجی بهتر از این‌ها به دست آورید؟ کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی از موسسه انتشاراتی فلسفه دقیقا درباره‌ی موضوعاتی از همین دست است. شما می‌توانید الگوهای فکری و رفتاری خود را بشناسید و آن‌ها را در جهت دلخواهتان تغییر دهید. این کار شدنی است، اما باید به شما بگوییم ایجاد چنین تحولی در زندگی بدون تکرار ممکن نیست. پس خودتان را برای کار سخت آماده کنید، آستین‌ها را بالا بزنید و مانند کودکی نوپا که مصرانه سعی دارد بر پاهای خود بایستد بارها و بارها رفتار مطلوبتان را تکرار کنید. مسیر مقابل طولانی و پر از فرازونشیب است، اما آنچه در ازای تحمل این سختی به دست می‌آورید قطعا ارزش آن را دارد!

کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید الگوواره‌ی ذهن خود را شناسایی کنید، اگر احساس می‌کنید زندگی‌تان شبیه یک دور باطل شده و هر چقدر می‌دوید، به اهدافی که برای خود تعیین کرده‌اید دست نمی‌یابید،‌ در مطالعه‌ی این کتاب تردید نکنید!

با باب پراکتور بیشتر آشنا شویم

این سخنران، مشاور، مربی و نویسنده‌ی برجسته اغلب با مستند «راز» و آثار محبوبی که در زمینه‌ی موفقیت تألیف کرده شناخته می‌شود. باب پراکتور یکی از قدیمی‌ترین نویسندگان در حوزه‌ی کتاب‌های خودیاری‌ست و با بسیاری از شرکت‌های کسب‌وکار در سراسر جهان همکاری داشته است. از میان آثار الهام‌بخش او می‌توان به کتاب «هفت درس از قانون جذب و سرنوشت خود را تغییر دهید» اشاره کرد. گفتنی‌ست که اغلب آثار باب پراکتور (Bob Proctor) در زمره‌ی کتاب‌های پرفروش قرار می‌گیرند.

جملات برگزیده کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی

  • هرچقدر بیشتر آگاه شویم، آثار آن در نتایج ما بازتاب بیشتری پیدا می‌کند.
  • شما همان چیزی می‌شوید که به آن فکر می‌کنید.
  • الگوواره‌ی شما، برنامه‌ی شماست و در کامپیوتر زیستی شما قرار دارد.
  • همه فکر می‌کنند شما دیوانه‌اید، اما مهم نیست. آن‌ها در هرصورت این فکر را خواهند کرد.
  • همه ما خلاقیم اما بعضی بیشتر از توانایی خلاقیت خود بهره می‌برند.
  • درک کنید که حرکت رو به جلو به این معناست که درحال تغییر دادن الگوواره خود هستید.
  • محدودیتی بر میزان پولی که می‌توانیم به دست آوریم وجود ندارد و باید این را بفهمیم.
  • نظر من این است که اگر برای کاری بیش‌ازحد تکاپو و تقلا می‌کنید یعنی نباید آن کار را انجام دهید.

در بخشی از کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی می‌شنویم

اگر هدف خود را پیدا نکرده‌اید توصیه می‌کنم که هر روز صبح بین ده تا پانزده دقیقه وقت بگذارید. یک قلم و کاغذ بردارید و در جایی که راحتید بنشینید. اگر قهوه دوست دارید برای خود یک قهوه درست کنید و از خود بپرسید: «من عاشق چه کاری هستم؟» باور دارم که همه ما به نوعی مصمم هستیم که کاری بزرگ با زندگی خود کنیم. ممکن است دائما از این شاخه به آن شاخه برویم و همیشه احساس ناکامی داشته باشیم زیرا کاری که می‌خواستیم، آن نبوده و از انجام آن احساس رضایت خاطر پیدا نمی‌کنیم.

ارل نایتینگل می‌گوید: «شما برای پول سرکار نمی‌روید، بلکه برای رضایت‌خاطر کار می‌کنید. پول را در ازای خدمتی که ارائه می‌کنید به دست می‌آورید.» اگر روی خط هدف باشید، رضایت‌خاطر فوق‌العاده‌ای از گذران روزهایتان به دست خواهید آورد. من این گونه‌ام زیرا هرکاری که انجام می‌دهم با هدف است. به‌نظر شما هدف، خلق می‌شود یا کشف؟ من باور دارم که کشف می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
پیشگفتاری از سندی گالاگر
45 دقیقه
فصل یکم: قدرت شگفت‌انگیز شما برای تغییر
42 دقیقه
فصل دوم: آیا با الگوواره‌ی دیگران زندگی می‌کنید؟
28 دقیقه
فصل سوم: رشد اعتمادبه‌نفس برای تغییر الگوواره
24 دقیقه
فصل چهارم: الگوواره‌ها و سایبرنتیک‌ها
36 دقیقه
فصل پنجم: باورهای شما چگونه بر الگوواره شما تاثیر می‌گذارند؟
34 دقیقه
فصل ششم: الگوواره برای عملکرد قدرتمند
17 دقیقه
فصل هفتم: درس‌های قدردانی در آزادی
27 دقیقه
فصل هشتم: مزایای تغییر دادن الگوواره
31 دقیقه
فصل نهم: الگوواره مثبت خود را تبدیل به عادتی برای زندگی خود کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی
نویسنده
مترجمشاهین غفاری
گویندهایمان نظیفی
ناشر صوتی موسسه انتشارات فلسفه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی

مهدیه نظری
۱۴۰۲/۱/۳
کتاب الگوواره یا طرح واره از باب پراکتور، به خوبی توصیح می‌دهد که ما بر اساس ایده‌ها و تفکرات نسل قبل یا جامعه خود زندگی می‌کنیم که برخی از این ایده‌ها خوب و برخی منفی هستند اول باید این ایده‌های تکرار شونده را پیدا کنیم و منفی‌ها را جدا کرده و الگواره جدیدی در طی زمان یا بهتر است بگویم عقیده جدیدی در طی زمان و با تکرار تکرار و تکرار جایگزین کنیم، در این باره باب پراکتور جمله مشهوری دارد یادگرفتن، از حافظه پاک کردن، دوباره آموختن، و پروسه تغییر همین است، باب پراکتور در کتاب به خوبی راهنمایی می‌کند تا بتوانیم این مسیر تغیر را طی کنیم، آموخته‌های سالیان خود را در این کتاب خلاصه کرده است. توصیه‌ام به همه دوستان مطالعه یا گوش دادن کامل این کتاب است. موفق باشید
مهدی کدخدایی
۱۴۰۱/۱۲/۲۳
من خیلی وقت بود میخواستم کتاب‌ها و سمینارهای باب پراکتور رو بخونم تا فرصت شد و اراده کردم و دو تا از کتابهاش رو تو کتابراه صوتی گرفتم، الان دارم کتاب صوتی تغییر الگو واره.... رو میخونم واقعا فوق العاده است، من هر مبحث رو چن ین بار تکرار میکنم.... ‌ای کاش میتونستم این رو تو سن 20 تا 23 سالگی خیلی رو میخوندم. راحت میتونه انسان تو مسیر درست زندگی قرار بده. صدای جناب ایمان نظیفی هم خیلی رضایت بخش هست. توصیه میکنم حتما این کتاب رو بخونید. تشکر از کتابراه🙏🙏🙏🙏🙏
Narges Jamalipak
۱۴۰۱/۱۱/۱۸
نوشتاری این کتاب رو داشتم صوتی ش رو هم خریدم از امروز روزی یکبار گوشش میدم
هیچ چیز به اندازه‌ی کتاب خوب و دیدگاه افراد برجسته در زندگی آدم مفید نیست
بخصوص ما ایرانی‌ها که باورهای غلط زیادی داریم
Fatemeh Kaviar
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
با توجه به کتاب‌های فراوانی که خواندم. همایش و سمینارهایی که رفتم و شاگردی در کنار اساتید بزرگی چون دکتر سید حمیدرضا محتشم بزرگوار
به جرات میگم ایم کتاب فوق العاده است تقریبا ۵ بار گوش دادم
Hossein Nori
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
دوستان با گوش دادن مطالب این کتاب دقیقا سمینار تغییر پارادایم (پراکتور) رو خریدید و گوش دادید من سمینارش رو تهیه کردم که میگم. ارزش مطالب این کتاب رو بدونید.
ali cheraghi
۱۴۰۱/۱۲/۲۲
بعضی تکنیک هاشو دوست داشتم اما برای من که از قانون جذب اطلاع زیادی ندارم کمی گیج کننده بود افراد باید چندین بار گوش بدن
سمیرا عاملی
۱۴۰۱/۱۱/۲۴
خیلی ممنونم از کتابراه، این کتاب دید تازه‌ای برام ایجاد کرده تا بهتر بتونم علل و ریشه برخی مشکلات در رابطه با تغییر را بررسی کنم.
Monahoseiny
۱۴۰۱/۱۲/۶
این کتاب واقعا به من از نگاهی نو اگاهی داد و متفاوت بود از باقی کتابهایی که در این زمینه مطالعه کردم
علی
۱۴۰۲/۱/۳
کتابی فوق العاده است و شما را از درونتان آگاه میسازد. کتابی بسیار مفید برای خودشناسی است.
مهدی
۱۴۰۱/۱۱/۲۱
خلاصه‌ای جامع از مطالب عباس منش، جول اوستین و کوین ترودو. من لذت بردم.
زهرا طاهری
۱۴۰۱/۱۲/۱۳
کتاب خوبی بود. خلاصه‌ای از مبانی مثبت اندیشی و ناخودآگاه
زهرا صادقی
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
درحال مطالعه هستم و برایم بسیار جالب و قابل تامله
رها افرا
۱۴۰۱/۱۲/۶
کتاب خیلی خوب برای تغییر واقعی
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی

برای دریافت کتاب صوتی تغییر الگوواره، تغییر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.