معرفی و دانلود کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو

عکس جلد کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو
قیمت:
19000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو

کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو اثر کیت مک مولان، از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درباره‌ی پسر فقیری‌ست که از لحاظ توانایی جسمی قوی نیست اما با استفاده از قدرت هوش و فکرش در برابر مسائل و مشکلات پیروز می‌شود.

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

در داستان دردسر اژدهاهای دوقلو (‌Double dragon trouble)، ویگلاف شخصیت و قهرمان اصلی، گزارشگر مجله خبری مدرسه می‌شود، او گمان می‌کند تعقیب کردن مدیر مدرسه بهترین راه برای دریافت و تهیه اطلاعات است. اما زمانی که او و دوستش آنگوس درباره «آدم‌ربایی» و «طلا» کلماتی از دهان مُردرد می‌شنوند، تصمیم می‌گیرند که درباره آن موضوع تحقیق کنند. آن‌ها وارد ماجراهایی می‌شوند که خیلی فراتر و هیجان‌انگیز‌تر از داستانی برای مجله مدرسه است.

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
فصل اول
9 دقیقه
فصل دوم
12 دقیقه
فصل سوم
9 دقیقه
فصل چهارم
9 دقیقه
فصل پنجم
12 دقیقه
فصل ششم
10 دقیقه
فصل هفتم
13 دقیقه
فصل هشتم
14 دقیقه
فصل نهم
13 دقیقه
فصل دهم
16 دقیقه
فصل یازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو
نویسنده
مترجمفرزانه مهری
گویندهاعظم حبیبی
ناشر چاپیانتشارات آفرینگان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
19000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو

Anisa Avid
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
خوب و جالب بود دوست داشتم😄💜💫
باران نوری
۱۴۰۰/۲/۲۱
خوب بود هرچی دربارش بگم کم گفتم
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو

برای دریافت کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.