معرفی و دانلود کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده

عکس جلد کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده

کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده نوشته‌ی نیکول اسنیتسلار درباره‌ی بچه روباهی‌ست که در یک روز برفی مادر خود را در جنگل گم می‌کند و حالا باید به تنهایی خطرهای بسیاری را پشت سربگذارد تا به خانه برسد.

موضوع کتاب روباه کوچولوی گم شده (Little Fox, Lost) چیست؟

در یک روز برفی روباه کوچولو به همراه مادرش برای برف بازی به بیرون می‌رود. در راه مامان روباهه دوست خود را می‌بیند و مشغول صحبت کردن با او می‌شود و از فرزند خود غافل می‌ماند. روباه کوچولو هم از این فرصت برای بازیگوشی استفاده می‌کند و سعی دارد تصویر پنجه‌های خود را بر روی برف به یادگار بگذارد. او دائماً از مادر خود دور و دورتر می‌شود و زمانی که به خود می‌آید می‌بیند که مسیر بازگشت را گم کرده است.

روباه کوچک گمشده و ترسیده با جغد پیر و مهربانی روبرو می‌شود که او را راهنمایی می‌کند اما ناگهان به یاد هشدارهای مادرش می‌افتد که همیشه به او می‌گفت: «اگر گم شدی، اجازه نده غریبه‌ای تو را راهنمایی کند.» و... .

کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده مناسب چه کسانی است؟

نیکول اسنیتسلار (Nicole Snitselaar) در این داستان بامزه و دوست داشتنی نکات بسیار مهمی از جمله صحبت نکردن با غریبه‌ها را به کودکان به 3 تا 7 سال آموزش می‌دهد و آن‌ها را راهنمایی می‌کند که در صورت گم شدن چه کاری انجام بدهند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی روباه کوچولوی گمشده:

- روباه کوچولوی گمشده نه تنها یک کتاب داستان دوست داشتنی قبل از خواب است، بلکه یک نقطه‌ی شروع خوب برای بحث والدین و کودکان در مورد ایمنی است. بسیار توصیه می‌شود. (Midwest)

- نیکول اسنیتسلار داستانی دلپذیر و نه چندان بدیع نگاشته است که به شنوندگان جوان در مورد عشق والدین اطمینان خواهد داد. (CM Magazine)

با نیکول اسنیتزلار بیشتر آشنا شویم:

او که مادر 5 کودک است 20 سال از زندگی خود را صرف نوشتن و خواندن آهنگ‌های کودکانه کرد. نیکول اسنیتسلار در سال‌های اخیر به نوشتن کتاب برای کودکان روی آورده و در هفت سال گذشته بیش از 39 کتاب به دو زبان فرانسه و انگلیسی منتشر کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده می‌شنویم:

بعد در حالی که با خودش حرف می‌زد، دورتر و دورتر رفت. اون متوجه نشد که داره به عمق جنگل میره و از جایی که مادرش ایستاده دور می‌شه.

روباه کوچولو وسط راه متوجهِ تنهاییش شد و ناگهان توقف کرد. اون به هر طرف که نگاه می‌کرد نمی‌تونست مادرش رو پیدا کنه.
با خودش گفت: «من کجام؟ چطوری به اینجا رسیدم؟»

با ترس و نگرانی به دور و برش رو نگاه کرد. رد پاش به همه‌ی جهت‌ها می‌رفت و روباهِ بیچاره نمی‌تونست از اون‌ها برای پیدا کردنِ راهش استفاده کنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
داستان روباه کوچولوی گم شده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهغزل قنبرزاده، مبینا آقاجانی، نرگس داغمه چی، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده

مریم قائمی
۱۴۰۰/۳/۱۲
عالی برای بچه‌ها. صدای مناسب. ممنون
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده

برای دریافت کتاب صوتی روباه کوچولوی گم شده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.