معرفی و دانلود کتاب صوتی ریاضت اقتصادی

عکس جلد کتاب صوتی ریاضت اقتصادی
قیمت:
39000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ریاضت اقتصادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ریاضت اقتصادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ریاضت اقتصادی

یانیس واروفاکیس اقتصاددان مطرح یونانی است که در کتاب صوتی ریاضت اقتصادی دلایل مخالفت و پیامدهای مخرب این طرح را عنوان می‌کند و تمامی ابعاد آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. او به عنوان اصلی‌ترین مخالف طرح ریاضت اقتصادی در اروپا شناخته می‌شود.

معرفی کتاب صوتی ریاضت اقتصادی:

یانیس واروفاکیس (Yanis Varoufakis) در این کتاب صوتی به تمامی مفاهیمی می‌پردازد که اساس شکل‌گیری ریاضت اقتصادی را شامل می‌شود. این اقتصاددان بزرگ برخلاف دیگران در نهایت صداقت همه‌چیز را برایتان توضیح می‌دهد و در جهت حمایت از اقشار ضعیف جامعه، راهکاری متناسب با اقتصاد مدرن در اختیارتان قرار می‌دهد.

کتاب صوتی ریاضت اقتصادی (Austerity) در حقیقت منتخبی از کتاب‌های «بزرگان در اتاق» و «و ضعیفان از چیزی که باید رنج می‌کشند» محسوب می‌شود که هر دو توسط واروفاکیس نوشته شده‌اند.

یانیس واروفاکیس را بیشتر بشناسیم:

این اقتصاددان در سال 1961 در شهر آتن به دنیا آمد و برای سال‌های طولانی در کشورهایی مانند استرالیا، بریتانیا و ایالات متحده تدریس کرد. وی در سال 2015 به عنوان مطرح‌ترین مخالف ریاضت اقتصادی نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت. درحقیقت، زمانی که وزیر اقتصاد یونان بود، شرایط وامی را که برای این کشور ورشکسته مطرح کرده بودند نپذیرفت.

در نهایت واروفاکیس استعفا داد و پس از آن، زمان خود را صرف نوشتن آثار پرفروشی در حوزه‌ی اقتصاد نمود. این اقتصاددان پرکار اکنون استاد اقتصاد دانشگاه آتن است و به فعالیت‌های سیاسی - اقتصادی خود نیز همچنان ادامه می‌دهد.

مجموعه‌ی تکه‌های نیک چیست؟

تکه‌های نیک ترجمه‌ی مجموعه‌ی وینتیج مینی است. این مجموعه‌ی خواندنی اطلاعات مختصری در خصوص آثار ادبی ارائه می‌دهد و هر کدام موضوع خاصی را مورد توجه دارند.

کتاب صوتی ریاضت اقتصادی مناسب چه کسانی است؟

اگر به مسائل اقتصادی علاقه دارید، این کتاب جذاب و شنیدنی را از دست ندهید؛ چرا که به ساده‌ترین شکل ممکن پیچیده‌ترین مسائل اقتصادی را توضیح می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی ریاضت اقتصادی می‌شنویم:

پس از پایان دوران وزارتم در سپتامبر 2015 برای اولین بار در برنامه‌ی زمان پرسش بی بی سی شرکت کردم که در مقابل چشم بینندگان در کمبریج ضبط می‌شد. میزبان برنامه دیوید دیمبلبی مرا قهرمان ضد ریاضت اقتصادی اروپا معرفی کرد، دعوتی باز از عضوی لاقید و بی‌خیال از مخاطبانش برای روبه‌رو کردن من با فلسفه‌ی طرفدار ریاضتش؛ «اقتصاد واقعاً ساده است. من ده پوند در جیبم دارم. اگر بیرون بروم و در کمبریج سه لیوان آبجو بخرم، به احتمال زیاد باید پول قرض بگیرم. اگر به این کار ادامه بدهم، پولم تمام می‌شود و ورشکست می‌شوم. [اقتصاد] سخت نیست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
2 دقیقه
درباره‌ی نویسنده
3 دقیقه
یادداشت سرپرست مجموعه
14 دقیقه
قهرمان ریاضت اقتصادی
21 دقیقه
کیمیاگران وارونه
23 دقیقه
ترفند
22 دقیقه
خفه کردن مالی
24 دقیقه
ریاضت اقتصادی
27 دقیقه
آرام کردن ناآرام‌گون
21 دقیقه
خساست در مقابل ریاضت
26 دقیقه
بازگشت به آینده
19 دقیقه
رؤیاهای مهاجران
21 دقیقه
خواب‌زدگان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ریاضت اقتصادی
نویسنده
مترجمصبا راستگار
گویندههوتن شاطری پور
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های اقتصاد
قیمت نسخه صوتی
39000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ریاضت اقتصادی

داریوش شیروانی
۱۴۰۱/۲/۳۰
بی‌تردید کتابی بسیار آموزنده و ارزشمند در زمینه‌ی علم اقتصاد است. یانیس واروفاکیس که سال‌ها سمت‌هایی همچون استاد دانشگاه، و وزارت اقتصاد را به عهده داشته، متفکریست بی‌بدیل که تنها قطره‌ای از دریای تاملاتش درباره‌ی اقتصاد در این کتاب بصورت مختصر بیان شده. با مطالعه‌ی این کتاب عطش خواننده برای دنبال کردن این زمینه و دانستن بیشتر درباره‌ی اقتصاد افزایش پیدا میکند. صدای گوینده هم بسیار زیباست و لذت را دوچندان میکند.
ه ج
۱۴۰۱/۴/۳
تحولات اقتصادی دو دهه اخیر بویژه در حوزه‌ی یورو درس‌های زیادی برای اقتصاددانان داشته. کتاب حاضر دستاورد تجربیات ارزنده‌ی کسی است که در متن این تحولات با انتخاب‌های دشوار و تعیین کننده‌ای روبرو بوده. متن روان و جذاب است و موضوع هم در حوزه‌ی اقتصاد کلان و سیاست‌های پولی و مالی
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۸/۸
کتاب خوبی بود مطالب بسیار خوبی رو عنوان میکرد ولی کاش فقط مشکلات رو بیان نمی‌کرد و راه حل رو هم کمی باز میکرد... به هر حال مطالب بسیار خوبی داره
benyamin shirali
۱۴۰۲/۲/۱۸
کتاب زیبا و اصولی و پر محتوا بود. ارزش مطالعه رو قطعا داره
یاسر مهدوی
۱۴۰۲/۱/۱۵
از جنس کتابهای موفقیت. چیز مفیدی یاد نمیده
محسن حسنی
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
کتاب فوق العاده خوب از سیاست اشتباه پولی اروپا
حدیث ...
۱۴۰۰/۶/۱
کتاب خوب و جالبی بود
صدای گوینده هم خیلی عالی بود
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ریاضت اقتصادی

برای دریافت کتاب صوتی ریاضت اقتصادی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.