معرفی و دانلود کتاب صوتی قانون توانگری

عکس جلد کتاب صوتی قانون توانگری
قیمت:
۳۹۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون توانگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون توانگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قانون توانگری

حق ندارید فقیر باشید! این حُکم قاطعی‌ست که کاترین پاندر در کتاب صوتی قانون توانگری صادر کرده است. او در این اثر برجسته از شما می‌خواهد به قدرت عظیمی که آفریدگار در درونتان به ودیعه گذاشته اعتماد کنید و با جسارت برای کسب اندیشه‌ی توانگرانه بکوشید؛ زیرا تنها در این صورت است که دروازه‌های موفقیت را به روی خود گشوده خواهید دید.

درباره کتاب صوتی قانون توانگری:

بازار کتاب مملو از آثار روانشناسیِ مثبت‌اندیش است؛ کتاب‌هایی که اگرچه در میانشان عناوینی سودمند و مفید نیز وجود دارد، کم و بیش تمامشان بر مبنای ایده‌هایی یکسان و کلیشه‌ای نوشته شده‌اند. نویسندگان اینگونه کتاب‌ها از شما می‌خواهند که دنیا را زیبا ببینید، افکار منفی را از خود دور کنید و احساسات مثبتی چون عشق و محبت را هر چه بیشتر در خود پرورش دهید. اما در این باره که چگونه باید چنین کارهایی را انجام دهید، چیز زیادی به مخاطبین خود نمی‌گویند.

آثار کاترین پاندر (Catherine Ponder) اما از این قاعده پیروی نمی‌کنند. این نویسنده‌ی محبوب و پرطرفدار، در هر اثر خود حرفی تازه برای گفتن دارد. در کتاب صوتی قانون توانگری (The Dynamic Laws of Prosperity)، می‌توانید با برخی از جذاب‌ترین ایده‌های او درباره‌ی موضوع ثروت و راه‌های دستیابی به آن آشنا شوید.

ایده‌ی اصلی کاترین پاندر این است: در این جهان همه چیز از طریق قانون توانگری قابل توضیح است. اما توانگری دقیقاً چه معنایی دارد؟ این سوالی‌ست که نویسنده پاسخ آن را به کامل‌ترین شکل ممکن در فصول ابتدایی کتاب خود داده است. او در ضمن، نشان می‌دهد که اصولا هیچ پیشرفتی بدونِ دستیابیِ روح به نیروی توانگری ممکن نیست.

در بخش‌های بعدی کتاب، پاندر می‌کوشد تا مهم‌ترین شیوه‌های بروز و تجلی نیروی توانگری را ذکر کند. در این مسیر، اوبه قدر کافی و با زبانی گویا، از مسائلی نظیرِ اهمیت کار و اشتغال، قانون اعتماد به نفس، تأثیر دعا، لزوم دستیابی هر چه سریع‌تر به استقلال مالی، قانون پشتکار و... سخن می‌گوید.

در یک ارزیابی کلی، باید گفت که کتاب‌های پاندر ارائه‌دهنده‌ی نوعی روانشناسی‌ خدامحورند؛ این نویسنده به عنوان یک کشیش و معلم معنوی، همواره تاکید فراوانی بر اهمیت سرشت الهی انسان‌ها دارد، و مطالبی که بیان می‌کند نیز همه بر مبنای همین امر قابل فهم و پذیرفتنی‌ست.

کتاب صوتی قانون توانگری مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای آن دسته از افرادی نوشته شده است که مشتاقانه به دنبال راهی برای خروج از بن‌بست‌های اقتصادی، عاطفی و یا معنوی در زندگی خود هستند.

با کاترین پاندر بیشتر آشنا شویم:

وی کشیش اهل آمریکا و از الهام‌بخش‌ترین نویسندگان در زمینه‌ی موفقیت و معنویت است. ویژگی جذاب آثار کاترین پاندر، خلاقیت او در ترکیب دیدگاه مادی با نگرش غیرمادی می‌باشد. او معتقد است که انسان باید در تمام جوانب زندگی خود از اصول صحیح پیروی کند، و به یک اندازه برای اعتلای جسم و روح خود بکوشد. یکی از آموزه‌های جالب پاندر، توضیحاتش درباره‌ی تاثیر دعا و نیایش بر پیشرفت شغلی است! آثار کاترین پاندر در کشور ایران همواره محبوب و پرخواننده بوده‌اند، و خوشبختانه کتاب‌های زیادی از او به فارسی ترجمه شده است. برخی از این عناوین عبارتند از: «دولت عشق، قانون توانگری، قدرت دعا، چشم دل بگشا.»

جملات برگزیده کتاب صوتی قانون توانگری:

- عشق خداوند آمرزنده، ما را آزاد کرده است.
- مجبورید ثروتمند باشید، زیرا حق ندارید فقیر باشید.
- تخیل این توانایی را به آدمی می‌دهد تا خود را از زمان و مکان برون افکند و وراء هرگونه محدودیت قراردهد.
- هرگاه شهامت ایجاد خلاء را داشته باشید، جوهر کائنات برای پرکردن جای خالی می‌شتابد.
- عشق الهی هم‌اکنون از طریق من همه آنچه را برای شادمانی و خوشبختی و تکمیل و کمال زندگیم لازم است عیان می‌گرداند.

در بخشی از کتاب صوتی قانون توانگری می‌شنویم:

من قانون اصلی توانگری را به دشواری آموختم. آنچه در اینجا می‌خوانید تجربه‌ی سال‌هایی است که در اکتشاف این قوانین گذشت. پانزده سال پیش زندگی‌ام رنگ و بویی نداشت. بیوه‌زنی بودم که پسرکی کوچک روی دستش مانده بود و برای هیچ شغل و حرفه‌ای آموزش ندیده بودم، و در نتیجه کاری نداشتم و خانواده‌ام نیز در آن دوران، توانایی کمک مالی به مرا نداشت. اگر آن هنگام مرا دیده بودید، حتما می‌گفتید: «حالا اندیشه‌اش توانگر باشد یا نباشد، این بدبخت درمانده چه باید بکند؟» اتفاقاً در همین دوران نکبت‌بار بود که درباره‌ی نیروی اندیشه به عنوان ابزاری برای موفقیت یا شکست آموختم. بسیار زود برایم آشکار شد که شکست‌های پیشین من، ناشی از اندیشه‌های شکست‌زایم بود. نیز آموختم که همین نیروی اندیشه اگر به مسیر درست هدایت شود، می‌تواند کلید زندگی سالم و شاید موفق باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
مقدمه
۴۰ دقیقه
فصل اول: حقیقت تکان‌دهنده درباره توانگری
۳۲ دقیقه
فصل دوم: قانون اصلی توانگری
۳۶ دقیقه
فصل سوم: قانون خلاء
۴۲ دقیقه
فصل چهارم: قانون خلاقیت
۴۶ دقیقه
فصل پنجم: قانون تخیل
۲۸ دقیقه
فصل ششم: قانون فرمان (بخش یک)
۱۹ دقیقه
فصل ششم: قانون فرمان (بخش دو)
۳۶ دقیقه
فصل هفتم: قانون افزایش
۲۶ دقیقه
فصل هشتم: گرایش توانگرانه نسبت به پول (بخش یک)
۲۶ دقیقه
فصل هشتم: گرایش توانگرانه نسبت به پول (بخش دوم)
۳۲ دقیقه
فصل نهم: کار، راهی قدرتمند برای توانگری (بخش یک)
۱۷ دقیقه
فصل نهم: کار، راهی قدرتمند برای توانگری (بخش دوم)
۲۶ دقیقه
فصل دهم: استقلال مالی (بخش یک)
۳۳ دقیقه
فصل دهم: استقلال مالی (بخش دو)
۲۹ دقیقه
فصل یازدهم: قانون محبت و خیرخواهی (بخش یک)
۱۹ دقیقه
فصل یازدهم: قانون محبت و خیرخواهی (بخش دوم)
۲۴ دقیقه
فصل دوازدهم: قانون دعا (بخش یک)
۲۰ دقیقه
فصل دوازدهم: قانون دعا (بخش دو)
۳۰ دقیقه
فصل سیزدهم: قانون اعتماد به نفس
۳۴ دقیقه
فصل چهاردهم: قدرت‌های خارق‌العاده‌ای که در شما هست
۱۷ دقیقه
فصل پانزدهم: قدرت‌های ویژه‌ای که برای توانگری دارید
۹ دقیقه
فصل شانزدهم: قانون پشتکار و مداومت
۱۸ دقیقه
فصل هفدهم: با قروض چه باید کرد؟
۲۸ دقیقه
فصل هجدهم: تندرستی و اندیشه‌ی توانگرانه (بخش یک)
۳۰ دقیقه
فصل هجدهم: تندرستی و اندیشه‌ی توانگرانه (بخش دو)
۳ دقیقه
خاتمه؛ وقتی طلا از آسمان بر زمین نشست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قانون توانگری
نویسنده
مترجمگیتی خوشدل
گویندهگیتی خوشدل
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۹۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قانون توانگری

مریم پژواک
۱۴۰۱/۴/۸
ممنون از کتاب خوبتون.
حق ندارید فقیر باشید. «کاترین پاندر» اینجاست تا در کتاب «قانون توان‌گری» تمام رمز و رازهای داشتن زندگی پر از ثروت و نعمت را به شما بیاموزد. از دید پاندر همه باید ثروتمند باشند، چون حق هر انسانی است که در رفاه و آسایش زندگی کند. برای ثروتمند شدن لازم نیست شرافت و اعتبار خود و
شخصیتی را قربانی کنید. راه‌های خیلی ساده‌تری هم وجود دارد. کافی‌ست به جای فقر، به ثروت فکر کنید. به‌زودی می‌بینید که چطور زندگی متحول می‌شود درهای نعمت و ثروت به روی‌تان باز می‌شود. فراموش نکنید که همه‌ی شما پسران و دختران پادشاهی بزرگ هستید، منتها کمی بدشانسی آورده‌اید و تاج و تخت ندارید. مثل یک شاهزاده‌ی قدرتمند و ثروتمند فکر کنید تا زندگی‌تان هم همان‌قدر سرشار از نعمت و خوشبختی شود.
صنم صارمی
۱۴۰۱/۱/۸
سلام به همه دوستان اگه این نظر میخونید که این کتاب رو مطالعه کنید باید بگم درنگ نکنید. کتاب بسیار خوبیه از جمله کتابهای انگیزشی عصر نوین هستش من تمام کتابهای کاترین پاندر رو خودنم با این کتاب تونستم اندیشه توانگرانه رو عملا تو زندگیم تجربه کنم. تو این کتاب یه جمله قشنگ هست که میگه: شما حق ندارید که فقیر باشید، هیچ‌کس نباید فقیر باشد. این وظیفه ماست ثروتمند باشیم و برای انجام این وظیفه خداوند به ما قدرت تفکر داده است. هر چند وقت یک بار میخونمش. اصلا هر کتابی ترجمه گیتی خوشدل بود از کنارش ساده عبور نکنید چون هر کتابی رو ترجمه نمیکنن و همه کتابهاشون عالیه.
سیده طیبه طاهای مقدم
۱۴۰۱/۵/۲۸
با سلام و وقت بخیر من این کتاب باارزش رو حدود بیست سال پیش که بیمار و ناامید بودم خوندم و روی زندگی من جسمی و روحی مادی ومعنوی تاثیر فوق العاده‌ای گذاشت با اینکه کتابهای دیگر هم در این زمینه مطالعه میکردم هیچکدام اینقدر روان و شیوا از اصول معنویت که در جهت توانگری سلامت ثروت شادمانی بخشیدن خود و و دیگران تجسم خلاق قانون افزایش رو دربرداشت بیان نمیکرد خانم پاندر فوق العاده ان من از اینکه بعداز این مدت با فایل صوتی وصدای مترجم ماهر خانم خوشدل که شما در اختیارم گذاشتید میتوانم با مطالب این کتاب در حین پیاده روی استفاده کنم بی نهایت خوشحالم ممنونم از کار زیبایتان
فرناز علیزاده
۱۴۰۰/۱۰/۱
من عاشق این کتاب هستم، صدای خانم خوشدل را دوست دارم انگار مادرم دارن برای من کتاب می‌خونن. این کتاب سرشار از قوانین توانگریست دولتمندی و موهبت‌های الهی. کاترین عالی‌ترین نویسنده که دوستش دارم. زندگی من را سرشار از عشق و آرامش و توانگری و پول و ثروت کرده است. خداوند پدر دولتمندم هر روز و هر جا مراقب، راهنما و هدایتگر من است، جوهر الهی تنها حقیقت است.
مریم محمدی
۱۴۰۰/۷/۲۷
با سلام
کتاب خوبیه آدمو به زندگی امیدوار میکنه و میگه راحت باش و غم و غصه پول و چیزهای دیگه رو نخور خدا همه‌ی مشکلاتو حل میکنه
ولی متاسفانه خواننده صدای پیری داره که شنونده خسته میشه صدای جوان و رسا جذابتره
ساجده شاحیدر
۱۴۰۰/۷/۸
اگر مردم قوانین توانگری را می‌دانستند به گونه دیگری زندگی می‌کردند، شاد و ثروتمند بودند، روابط بهتری با هم برقرار می‌کردند، این کلید توانگری و راه و رسم اندیشه توانگرانه است
م.عالینژادیان
۱۴۰۱/۷/۲۳
کتاب با محتوا و خوبی است برای بیداری و آگاه کردن درون انسان مفید است و راهنمایی برای خوب زیستن شاد زندگی کردن ودر کل با خواندن این کتاب مدار و انرژی درونت مثبت و قوی میشود باسپاس فراوان از همه و همه🙏🏼🙏🏼🙏🏼😊
خسرو صابری
۱۴۰۰/۵/۱۰
این کتاب عالیه. ترجمه خانم خوشدل هم عالیه
امیدوارم کتاب چشم دل بگشای هم به صورت صوتی ارائه بشه
من پیشنهاد میکنم حتماً این کتاب ارزشمند رو گوش بدید
حمیدرضا قره باغی
۱۴۰۱/۶/۱
این کتاب بسیار شبیه چهار اثر اسکاولشین کتابیه که بیشتر از تکنیک بر روی ایمان و قلب خواننده کار میکنه کتاب قدرتمند و خوبیه و به همه دوستان توصیه میکنم حتما گوشش بدند.
M Ta
۱۴۰۱/۳/۲۷
من اعتقاد دارم که درهای دور از انتظار گشوده می‌شوند من با الهام مستقیم خرج میکنم و میدانم که برکت‌ام بی پایان است خداوند روزی رسان بی درنگ من است
نگار صادقی
۱۴۰۱/۱/۳۱
خیلی خیلی خیلی قشنگه
حال آدمو خیلی خوب میکنه
باعث میشه طرز نگاه به مسائل عوض شه
صدای گوینده هم خیلی تاثیر گذار بود واقعا ممنونم
شیرین کرمی
۱۴۰۰/۱۲/۵
۴ فصل از کتاب رو تا اینجا گوش دادم اما کلی باور هام عوض شد خیلی چیزهایی که هیچ جا نگفتن توی این کتاب با قانون‌های منطم و تعیین شده جهان هستی گفته شده
شبنم آرا
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
کتاب بسیار راهبردی و کاربردی‌ای هست و کلی درسهای عااالی از این کتاب آموختم، کتابی پراز راهکارهای ساده ولی عملی برای هر نوع تفکر و هر نوع زندگی‌ای! سپاسگزارم
سمیه سخنور
۱۴۰۱/۶/۱۷
مطالب این کتاب عالی هست، خانم خوشدل هم مترجم فوق العاده عالی و زبردستی هستن، اما بنظر بنده برای گویندگی مناسب نیستن، کاش گوینده دیگری کتاب رو میخوند.
NIKOO_HDR
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
کتاب فوق العاده عالی با آموزه‌های بی نظیر. صدای گوینده هم بر تاثیر گذاری مطالب افزوده.
تکرار کلام‌های آرامش بخشی و متنی روان دارد
مشاهده همه نظرات ۸۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قانون توانگری

برای دریافت کتاب صوتی قانون توانگری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.