معرفی و دانلود کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن

عکس جلد کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن
قیمت:
9000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن

کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن نوشتهٔ آدام گیلن و شارلوت گیلن داستان جذاب و سرگرم‌کننده گروهی از دزدان دریایی را تعریف می‌کند که در جزیره‌ای به نام پلانکتون زندگی می‌کردند. آن‌ها آنقدر کار کرده بودند که دیگر نمی‌دانستند با پول‌هایشان چه کار کنند تا اینکه تصمیم می‌گیرند به یک سفر هیجان‌انگیز بروند.

موضوع کتاب صوتی دزدان دریایی و به تعطیلات میرن چیست؟

دزدان پریایی پلاکنتون یکی از روزها که با هم حرف می‌زدند، به این نتیجه رسیدند که آنقدر کار کردند که دیگر به پول هم نیاز ندارند. برای همین کاپیتان کشتی به همه دستور داد که کار کردن بس است و بهتر است همه به تعطیلات بروند. اما آن‌ها به خاطر کارشان مدام در سفر به جزیره‌های مختلف بودند و همه جا را دیده بودند.

آن‌ها در این فکر بودند که برای تعطیلات چه کنند که ناگهان پیک نامه‌رسان کاغذ تبلیغاتی یک اردوگاه تفریحی را به آن‌ها داد. آن‌ها که تا به حال به یک اردوگاه تفریحی نرفته بودند، تصمیم گرفتند تا به آن‌جا بروند و خوش بگذرانند...

آدام گیلن (Adam Guillain) و همسرش شارلوت گیلن (Charlotte Guillain) در کتاب دزدان دریایی به تعطیلات میرن (The Pirates on Holiday) داستانی فانتزی و سرگرم‌کننده تعریف کردند تا کودکان با شنیدن آن به دنیای دزدان دریایی سفر کنند و قوه‌ی تخیل‌شان پرورش یابد.

کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای کودکان 5 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های سرگرم‌کننده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن می‌شنویم:

طولی نکشید که دزدهای دریایی چمدون‌هاشون رو باز کردن و توی کانکسشون مستقر شدن، ولی کانکس‌ها اصلا به‌درد نمی‌خوردن و اون‌ها اصلا از سفرشون راضی نبودن.

خلاصه بخاطر گرسنگی زیاد مجبور شدن که برای شام مثل باقی افراد به مهمون‌خونه برن. خانوم سرآشپز که پشت پیشخوان بود نگاه مشکوکی به پسر‌ها انداخت و به کاپیتان گفت که اوجا فقط ماهی، چیپس، سالاد کاهو و برای دسر کیک مربایی دارن.

کاپیتان کاتل‌فیش بااینکه کمی از لحن خانوم پشت پیش‌خوان تعجب کرده بود، ازش تشکر کرد و به خدمه گفت: «همگی به خط بشین تا به نوبت سهم غذاتون رو بگیرین.»

سرآشپز مهمون‌خونه با اکراه ظرف غذای دزدهای دریایی رو پر کرد و اون‌ها هم بلافاصله جایی در گوشه‌ی سالن پیدا کردن تا بشینن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
دزدان دریایی و کشتی هشت‌پا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن
نویسنده،
مترجمفاطمه زهرا حافظی
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
9000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن

برای دریافت کتاب صوتی دزدان دریایی به تعطیلات میرن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.