معرفی و دانلود کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی

عکس جلد کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی

داستان کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی نوشته‌ی دانکن توناتیو، در صحرایی بزرگ روایت می‌شود که در آن حیوانات زیادی به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند تا اینکه یک سال باران نمی‌آید و همه‌جا خشک می‌شود. این کتاب صوتی چاره‌‌اندیشی در موقعیت‌های دشوار همراه با حفظ آرامش را به کودکان می‌آموزد.

موضوع کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی (Pancho Rabbit and the Coyote) چیست؟

در زمان‌های بسیار دور در صحرایی بزرگ حیوانات زیادی در کنار یکدیگر زندگی می‌کردند. در یکی از سال‌ها باران نیامد، قحطی شد و خشکی همه جا را فرا گرفت. حیوانات از خانه‌های خود بیرون آمدند تا به مزرعه‌ها بروند و باقی‌مانده‌ی محصولات خود را برداشت کنند، بفروشند و پول به دست بیاورند، بابا خرگوشه هم مجبور شد برای کار کردن برود و کلی کار هم انجام داد. خانواده‌ی خرگوش در انتظار پدر بودند و میز را آماده کردند تا با یکدیگر شام بخورند اما ... .

دانکن توناتیو (Duncan Tonatiuh) در این کتاب صوتی، دنیای شگفت‌انگیز حیوانات را برای کودکان به تصویر می‌کشد و از صلح و آرامش صحبت می‌کند.

کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و آموزنده آشنا شوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود. کودکان دوست دارند که با دنیای حیوانات بیشتر آشنا شوند و در دنیای حیوانات، کنار هم بودن و صلح را تجربه کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی می‌شنویم:

خورشید درحال طلوع کردن بود و پانچو به دنبال گرگ مسیر میون‌بر رو پیش گرفته بود. اون‌ها به یک رِیل قطار رسیدن و وقتی که یک قطار درحال رد شدن از اون‌جا بود، دو حیوون توی یکی از واگن‌ها پریدن تا سریع‌تر به مقصد برسن. سرعت قطار اونقدر زیاد بود که نزدیک بود پانچو بیرون بیوفته.

دو همسفر بالای یکی از واگن‌ها ایستادن. وقتی که قطار سرعتش رو لبه‌ی صخره کم کرد تا بپیچه، پانچو و گرگ توی رودخونه‌ی زیر صخره شیرجه زدن. آب رودخونه تیره بود و جریان سریعی داشت.

پانچو که ترسیده بود گفت: «من شنا کردن بلد نیستم»

گرگ: «نگران نباش من بهت کمک می‌کنم. اما تا به اون سمت برسیم خیلی خسته و گشنه می‌شم. باید از اون غذایی که همراهت داری رو بدی بخورم تا انرژیم از دست نره»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
پانچو خرگوشه، گرگ صحرایی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهمحمد طالشیان، عارف امیری، محمد قدم پور مقدم
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی

برای دریافت کتاب صوتی پانچو خرگوشه و گرگ صحرایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.