معرفی و دانلود کتاب صوتی نقاشی جادویی

عکس جلد کتاب صوتی نقاشی جادویی
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقاشی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقاشی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نقاشی جادویی

کتاب صوتی نقاشی جادویی نوشته‌ی میمی زگریگا، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی نقاشی یک پسر کوچولو است که جان می‌گیرد و قدم به جهان بزرگ انسان‌ها می‌گذارد.

موضوع کتاب صوتی نقاشی جادویی (The Magic Drawing) چیست؟

آیا شما هم علاقه دارید به داخل نقاشی‌ها سفر کنید و با موجودات خیالی سخن بگویید؟ این یک رویای بسیار زیبا است اما اگر موجوداتی که درون نقاشی هستند جان بگیرند و از نقاشی به جهان حقیقی بیایند چه می‌شود؟

شخصیت اصلی این کتاب صوتی دن نام دارد که سرگرمی مورد علاقه‌اش کشیدن نقاشی بود. در یکی از روزها او با مداد شمعی‌­های خوش‌رنگ خود، نقاشی قشنگی از یک دهکد‌ه کشید. دهکد‌ه‌ای که در آن خانه‌ها و مردم بسیار، جنگل، قلعه‌ای بزرگ و اژدهایی ترسناک بود. در این نقاشی از دهان این اژدها شعله‌هایی از آتش بیرون می‌آمد.

نقاشی دن به پایان رسیده بود اما قبل از اینکه بخوابد، تصمیم گرفت یک موجود فضایی کوچولو هم به نقاشی خود اضافه کند. اما او نمی‌دانست که یک نقاشی جادویی کشیده است. در پاسی از شب بود که دن با درخشش چیزی از خواب بیدار شد. او موجود فضاییِ کوچولویی را دید که داشت از داخل نقاشی برایش دست تکان می‌­داد و با فریاد چیزی می‌گفت…

کتاب صوتی نقاشی جادویی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی نقاشی جادویی می‌شنویم:

همون فاصله قابل شنیدن بود. اون هر چیزی که سر راهش بود را می‌سوزوند. جنگل داشت توی آتش می‌سوخت، سقف خونه‌ها هم بزودی آتش می‌گرفتند. دخترک به دن گفت: "برای خاموش کردن آتش به آب نیاز داریم!"

موجود فضایی (با نگرانی) : "این کار جواب نمیده، تو دنیای شما چطوری آتش رو خاموش می‌کنن؟"

دن سریع یک ماشین بزرگ آتش‌نشانی با نردبون بلند و شلنگ دراز کشید. موجود فضایی، دن و دخترک مو قرمز با عجله از نردبون بالا رفتن، باهم شلنگ رو نگه داشتن و مقدار زیادی آب روی آتش پاشیدن. کم کم شدتش کم شد و داشت خاموش می‌شد. دن احساس می‌کرد از اینکه روی نردبون ایستاده داره سر گیجه می‌گیره. کمی بعد، اژدها به دهکده رسید و داشت همه چیز رو از بین می‌برد. دن، موجود فضایی و همه‌ی مردمِ دهکده از ترس پا به فرار گذاشتن.

موجود فضایی: "چرا توی نقاشی‌ات اژدها کشیدی؟"

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
نقاشی جادویی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نقاشی جادویی
نویسنده
مترجمسمیه عبداللهی
گویندهعارف امیری، امیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نقاشی جادویی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نقاشی جادویی

برای دریافت کتاب صوتی نقاشی جادویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.