معرفی و دانلود کتاب صوتی جادوی انگیزش

عکس جلد کتاب صوتی جادوی انگیزش
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی انگیزش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی انگیزش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی انگیزش

کتاب صوتی جادوی انگیزش نوشته‌ی برایان تریسی، یک راهنمای ضروری برای مدیرانی است که می‌خواهند محیط کسب‌وکار خود را به نحوی تغییر دهند که اعضای تیم‌شان با اشتیاق و روحیه فراوان به مسئولیت‌های خود عمل کنند.

درباره کتاب صوتی جادوی انگیزش:

اگر مدیر یک کسب‌وکار و شرکت باشید، هدف کلی شما این است که تیم‌تان به حداکثر بهره‌روی و کیفیت برسد. شما در کتاب صوتی جادوی انگیزش (Motivation) یاد می‌گیرید که مشکلاتی را که برای اداره تیم خود دارید، به مرور حل کنید و آسیب‌شناسی درستی از وضعیت داشته باشید.

شاید فکر کنید که در همان ابتدای کار با وسواس و دقت کارکنان خود را انتخاب کرده‌اید و با وجود حقوق و مزایا انتظار بهترین عملکرد را از آن‌ها دارید اما باز هم مشکلاتی بر سر راه‌تان وجود دارد.

شما به عنوان یک مدیر این مسئولیت را دارید که به افراد خود انگیزه لازم و کافی را بدهید تا محیطی شاد و مثبت ایجاد شود و کارکنان با انرژی بیشتری کار کنند. مدیرانی که می‌توانند ارتباط موثر با اعضای تیم خود داشته باشند و حس تعلق به آن‌ها دهند، موفقیت خود را تضمین خواهند کرد.

در واقع هدف از هر کسب‌وکار و تجارتی، بالا بردن نرخ بازدهی سرمایه‌های انسانی و غیرانسانی است؛ چرا که سازمان براساس هزینه‌هایی که می‌کند، توقع دارد تا به سود خود برسد. اما مواجهه با نیروی انسانی و وجود پیچیدگی‌های روحی و جسمی افراد، کار سخت‌تری است و یک مدیر موفق باید بداند که چگونه بهترین مدیریت و رهبری ممکن را انجام دهد.

برایان تریسی در کتاب جادوی انگیزش، از تجربیات خود برای شما می‌گوید و سریع‌ترین و قدرتمندترین روش‌هایی که کارایی افراد را بیشتر می‌کند، در اختیارتان قرار خواهد داد؛ راهنمایی آسان و مفید برای مدیرانی که نمی‌خواهند به راحتی مغلوب مشکلات شوند.

شما با شنیدن کتاب جادوی انگیزش یاد می‌گیرید:

- چگونه مطمئن می‌شوید که کارمندان مشتاقانه در حال انجام کار هستند و نسبت به مسئولیتی که دارند، احساس اشتیاق و تعلق می‌کنند.
- چگونه به اعضای تیم خود این حس را منتقل کنید که بخشی از یک کل هستند و البته در کنار آن آزادی عمل‌های خود را نیز دارند.
- ترس از شکست را در کارکنان‌تان از بین ببرید تا تمایل به ریسک کردن داشته باشند.
- موانعی که کارمندان قوی و حرفه‌ای شما را سرکوب می‌کند، از میان بردارید.
- و راهبردهای فراوان دیگر!

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از بهترین سخنرانان و نویسندگان انگیزشی در سطح جهان به شمار می‌رود که تاکنون در 70 کشور دنیا، سمینارهای موفقیت و فروش را برگزار کرده است. تعداد سمینارهای او حدود 5000 هزار با بیش از 2000 شرکت کننده تخمین زده می‌شود.

او رئیس و بنیانگذار شرکت بین المللی برایان تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه افراد و سازمان‌ها فعالیت می‌کند و در کنار آن به بیش از 1000 شرکت مشاوره‌های گوناگون داده است.

تریسی در زمینه نویسندگی بسیار فعال بوده و تاکنون 45 کتاب پرفروش نوشته و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده است. خود نیز به زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی و آلمانی نیز تسلط دارد.

از کتاب‌های پرطرفدار او می‌توان به سرتاسر جهان، روانشناسی موفقیت، فروش بهتر، قورباغه‌ات را قورت بده و... اشاره کرد که آثارش در ایران به عنوان یکی از پایه‌های بازاریابی شبکه‌ای شناخته می‌شود.

این سخنران و مدیر موفق، همواره درباره موضوع توسعه شخصی و حرفه‌ای صحبت می‌کند که با پرورش آن می‌توان به فروش بهتر، خلاقیت، عزت نفس و موفقیت رسید. خود او می‌گوید که ابتدای مسیر، میلیونرهای خودساخته را الگوی کارش قرار داده تا به یک فرد ثروتمند و قوی تبدیل شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی جادوی انگیزش:

- با خواندن این کتاب، شما و کارمندان خود می‌توانید انگیزه کافی برای پیشرفت را کسب کنید. کتابی عالی برای کسب و کار شما. (خبرنامه کسب‌وکار کوچک)

- این یک کتاب استثنایی است. شما می‌توانید مدیریت خود را بهبود ببخشید؛ من آن را تضمین می‌کنم. (وبسایت PCB007. com)

- آموزه‌های تریسی با مثال‌های جذاب و مفید که تاکنیک‌ها و استراتژی‌هایش را با هم ترکیب می‌کند. (وبسایت مدیریت فروش و بازاریابی)

کتاب صوتی جادوی انگیزش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از علاقه مندان به کتاب‌های مدیریت هستید و می‌خواهید کسب‌وکار خود را به خوبی مدیریت کنید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی جادوی انگیزش می‌شنویم:

زندگی درونی هر فرد اساس شکل‌گیری زندگی بیرونی او است. مرکز وجود هر انسان و محوری که زندگی هر یک از ما به دور آن می‌چرخد، از درونی‌ترین عقاید و ژرف‌ترین ارزش‌های ما تشکیل شده است. این ارزش‌های ما هستند که تعیین کننده شخصیت و ویژگی‌های شخصیتی‌مان هستند.

این ارزش‌ها هستند که نشان می‌دهند، اهداف زندگی شما چه چیزهایی هستند و چه چیزهایی نیستند. یکی از نشانه‌های افراد برتر، این است که به روشنی ارزش‌های خود را می‌شناسند و تحت هیچ شرایطی راضی نمی‌شوند دست از ارزش‌های خود بردارند.

شما وقتی به معنای واقعی شاد هستید که بین ارزش‌های درونی و دنیای خارجی‌تان هماهنگی کامل وجود داشته باشد. تنها وقتی می‌توانید بهترین عملکرد خود را ارائه دهید که رفتارهایتان با آنچه آن را ارزشمندترین اصول خود می‌دانید، هم راستا باشد. از سوی دیگر استرس و تنش زمانی روی می‌دهد که کاری که در دنیای خارجی انجام می‌دهید، یعنی فعالیت‌ها و رفتارهای شما در راستای باورهای درونی‌تان نباشد یا مخالف آن باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
فصل اول: عامل ناشناخته
۱۴ دقیقه
فصل دوم: افراد مناسب را برگزینید
۱۲ دقیقه
فصل سوم: از همان ابتدا سخت بگیرید
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: انتظارات مشخص خود را به صورت روشن بیان کنید
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: مدیریت مشارکتی پیشه کنید
۱۵ دقیقه
فصل ششم: چهار عامل انگیزه بخش
۱۳ دقیقه
فصل هفتم: پاداش، تایید و تقویت
۱۳ دقیقه
فصل هشتم: مدیریت برمبنای ارزش‌ها را نهادینه کنید
۱۲ دقیقه
فصل نهم: مدیریت برمبنای هدف
۱۰ دقیقه
فصل دهم: از مدیریت برمبنای استثنا استفاده کنید
۱۳ دقیقه
فصل یازدهم: اصل پارتو را به کار گیرید
۹ دقیقه
فصل دوازدهم: معلم باشید
۱۲ دقیقه
فصل سیزدهم: به طور پیوسته به آموزش و رشد کارکنان خود بپردازید
۱۲ دقیقه
فصل چهاردهم: بر بدون نقص‌بودن تاکید کنید
۱۱ دقیقه
فصل پانزدهم: حلقه‌های کیفیت و گروه‌های کیفیت تشکیل دهید
۱۵ دقیقه
فصل شانزدهم: به صورت منظم از طوفان مغزی بهره بگیرید
۱۲ دقیقه
فصل هفدهم: راهنما شوید
۱۲ دقیقه
فصل هجدهم: الگوی کارکنان خود باشید
۱۳ دقیقه
فصل نوزدهم: به حرف‌های کارکنان خود گوش بسپارید
۱۱ دقیقه
فصل بیستم: دوستی را فراموش نکنید
۷ دقیقه
فصل بیست و یکم: جادویی انگیزشی به پا کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جادوی انگیزش
نویسنده
مترجممهدی شهبازی، صالح سپهری فر
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپیانتشارات دنیای اقتصاد
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جادوی انگیزش

علی اصغر غلامی
۱۴۰۰/۹/۷
نویسنده نکات ارزشمندی را بیان میکند، موضوع این هست که مخاطب ایرانی بتواند فاکتورهای مکانی و فرهنگی خود را دخیل کند و به هسته مرکزی دیدگاهها نزدیک شود
Mohammad Ahmadi
۱۴۰۰/۶/۱۵
فوق العاده. حتما باید در مدیریت این کتاب را پاس کنید
رضا صلحی‌فر
۱۴۰۰/۳/۷
بسیار عالی، هم برای زندگی بهتر هم برای مدیریت بهتر
Gholam Ahmadi
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
من برای ایجاد انگیزه در زندگی این کتاب معرفی میکنم
مسعود ذاکری
۱۴۰۰/۲/۱۹
عالی و پر از نکات مثبت
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جادوی انگیزش

برای دریافت کتاب صوتی جادوی انگیزش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.