معرفی و دانلود کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر

عکس جلد کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر

برایان وایلد اسمیت در کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر جنگلی را به تصویر می‌کشد که در حال نابودی است و حیوانات دیگر نمی‌توانند در آن زندگی کنند. آن‌ها در چنین شرایطی با مردی آشنا می‌شوند که قصد سفر به سیاره‌ی جدیدی را دارد.

موضوع کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر (Professor peter Spaceship) چیست؟

در گذشته‌های دور حیوانات با خوشی در کنار هم زندگی می‌کردند اما به مرور زمان جنگل تغییرات بسیاری یافت و آلوده شد تا جایی که اکنون دیگر جای زندگی کردن نیست. حیوانات دور هم جمع می‌شوند و تصمیم می‌گیرند راه‌حلی برای این مشکل بیایند و با مردی به نام پروفسور پیتر آشنا می‌شوند. این مرد در حال ساختن سفینه‌ای فضایی است و از تمامی حیوانات دعوت می‌کند تا او را در سفرش همراهی کنند و... .

کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی هستند، مناسب خواهد بود. برایان وایلد اسمیت (Brian Wildsmith) تلاش می‌کند در کنار روایت داستانی جذاب به کودکان درس‌هایی در خصوص طبیعت و حفظ محیط زیست هم بدهد.

در بخشی از کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر می‌شنویم:

پس حیوون‌ها تا جایی که می‌تونستن بهش کمک کردن. وقتی هم که کارِ سفینه فضایی تقریبا تموم شد، اون‌ها کلی با ربات‌ها بازی کردن و بهشون خوش گذشت.

یک روز، پرفسور پیتر اعلام کرد: «دوست‌های من، وقت زیادی برامون نمونده. هنوز کار برای انجام دادن هست. از اونجایی که سفرمون چهل روز و چهل شب طول می‌کشه، برای هرکدومتون به غذا نیاز داریم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
سفینه فضایی پروفسور پیتر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر
نویسنده
مترجمکوثر خدامی
گویندهامیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر

راتین برنائی
۱۴۰۰/۳/۴
با این که کوتاهه عالیه من از این کتاب فوق العاده خوشم اومد
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر

برای دریافت کتاب صوتی سفینه فضایی پروفسور پیتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.