معرفی و دانلود کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی

عکس جلد کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی
قیمت:
28000 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی

کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی اثر محمد خیرآبادی، راهنمایى‌ کاربردی جهت شناخت بیشتر مردان است و به شما برای ایجاد روابطى همیشگى و موفق با مردان زندگیتان کمک خواهد کرد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و راوی نو تولید شده است.

محمد خیرآبادی این اثر را برای آشنایی بیشتر با نوع نگاه، انگیزه‌ها و دغدغه‌ها و رفتارهای مردان ایرانی به نگارش درآورده و در مورد نحوه رفتار با آن‌ها راهکارهایی ارائه کرده است، هم‌چنین شما را با هشت نوع تیپ شخصیت مردان و نحوه نفوذ در آن‌ها آشنا خواهد کرد.

چگونه می‌توان مردها را بهتر شناخت؛ در جامعه‌ی امروزی مردان با خصوصیات اخلاقی متفاوتی وجود دارند، برخی مردان در برخورد با دوستان خود بسیار گرم و صمیمی اما برای خانه و خانواده خود سرد و بی‌روح هستند. برخی از مردان حکم بانک را برای خانواده دارند و فقط تلاش می‌کنند از نظر مالی خانواده را حمایت کنند و فکر می‌کنند پول همه چیز را حل می‌کند و برخی دیگر برعکس آن‌قدر درگیر احساسات هستند که فراموش می‌کنند خانواده نیاز مالی هم دارد، برخی از مردان دوستان بسیاری دارند و با همه ارتباط می‌گیرند و برخی دیگر مانند روح هستند، می‌آیند و می‌روند بدون اینکه کسی آن‌ها را بشناسد و یا آن‌ها با کسی ارتباط بگیرند. در کل مردان برخلاف ضرب‌المثل «همه مردان سر و ته یک کرباسند» دنیای پیچیده‌ای دارند.

این اثر نور تازه‌اى بر اسرار ناشناخته‌اى درباره مردان که زن‌ها را همواره گیج کرده است، مى‌تاباند و پاسخ سوال‌هایی از قبیل: چگونه می‌توان مردان را شناخت؟، چه چیزهایی برایشان اهمیت دارد؟، آیا مردان تیپ‌های شخصتی متفاوتی دارند یا همه‌شان سروته یک کرباسند؟، چگونه باید با آن‌ها صحبت کرد؟، نیازهایشان چیست، به چه کارهایی علاقه‌مند هستند؟، قبل ازدواج چگونه رفتار می‌کنند؟، بعد از ازدواج چگونه رفتار می‌کنند؟، رفتارشان با فرزندان‌شان چگونه است؟ و... را به صورت جامع و کامل خواهد داد.

در قسمتی از کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی می‌شنویم:

هفائستوس‌ها در گفتن احساسات خود با مشکل مواجه هستند و نمی‌توانند آنچه که واقعا در دل‌شان هست را بیان کنند. احساساتی دارند که فکر می‌کنند دیگران آن‌ها را درک نمی‌کنند. به دلیل فن بیان ضعیف آن چیزی که واقعا می‌خواهند بگویند را نمی‌گویند و معمولا فرد مقابل برداشت دیگری می‌کند و گاها باعث ایجاد کدورت می‌شود.

اما هفائستوس‌ها در نوشتن مهارت بسیار دارند. هفائستوس‌ها متخصص نوشتن نامه‌های عاشقانه، پیامک‌های سراسر عشق هستند. سرودن شعرهای پرسوز و گداز عشقی از مهارت‌های ذاتی هفائستوس‌هاست. به صورتی که نمی‌توان باور کرد فردی که تا چند لحظه پیش نمی‌توانست صحبت کند، بتواند چنین آثاری خلق کند. هفائستوس بسیار احساساتی است و با خاطرات زندگی می‌کند. اگر عاشق شود نمی‌تواند به سادگی فراموش کند.

هفائستوس‌ها افراد دیداری، لمسی هستند و معمولا در برخورد با مسائل ابتدا احساساتی می‌شوند و بعد به صورت منطقی به آن موضوع نگاه می‌کنند. برای مثال: اگر قهر کنند و بخواهد آشتی کند یک واکنش احساسی از خود بروز می‌دهد. واکنش احساسی مانند گل خریدن و حتی سروصدا کردن و... و این یعنی بیا آشتی کنیم بعد به صورت منطقی حلش می‌کنیم. هفائستوس‌ها تحمل قهر همسرشان را ندارند.

ارزش اول هفائستوس‌ها در روابط عاطفی احساسات و زیبایی است. هفائستوس‌ها تساوی‌طلب هستند.
پرسیدم: تساوی‌طلب یعنی چی؟
استاد جواب داد: یعنی همسر خود را محدود نمی‌کند. او را دائما کنترل نمی‌کند. کار خانه را منحصر به زنان نمی‌داند و در کارها به همسر خود کمک می‌کند. هفائستوس‌ها می‌خواهند یک زندگی رمانتیک که در آن عشق و شور هست را داشته باشند.

ناخودآگاه لبخندی زدم و استاد که لبخند مرا دید، گفت: می‌بینم که نظرت راجع به هفائستوس‌ها دارد عوض می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
27 دقیقه
بخش اول
27 دقیقه
بخش دوم
44 دقیقه
بخش سوم
27 دقیقه
بخش چهارم
14 دقیقه
بخش پنجم
16 دقیقه
بخش ششم
14 دقیقه
بخش هفتم
11 دقیقه
بخش هشتم
28 دقیقه
بخش نهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی
نویسنده
گویندهسحر طهرانچی
ناشر چاپیانتشارات تجسم خلاق
ناشر صوتی راوی نو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
28000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی

فاطمه محسنی
۱۳۹۸/۸/۲۸
کتاب خوبی هست از خوندنش راضیم با تشکر از نویسنده محترم و کتابراه فقط چندتا نکته درمورد کتاب وجود داشت:
۱. شخصیت استاد توی هر فصل به قانون طلایی شخصیت شناسی و اینکه اول خودوتو بشناس تاکید میکنه و اون وقت میاد برای مریم کهن الگوهای مردان رو آنالیز میکنه با چندتا اشاره‌ی مختصر به کهن الگوهای زنان که و
تناقض بزرگی هست...
۲. اسم کتاب که واقعا بی‌دلیل به مردان ایرانی محدود شده نگاهش کل نگرتر و در مورد همه‌ی مردان هست
۳. بهتر بود اگر بیشتر در مورد وجه تمایز کهن الگوها از هم و راه‌های سناخت هر کدوم صحبت میشد.
مصطفی شریفی
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
واژه "ایرانی" در نام کتاب، حربه‌ای تبلیغاتی است و کتاب در مورد کهن الگوها در شخصیت شناسی و روانشاسی یونگ در خصوص شناخت مردها می‌باشد که منحصر به شرایط جغرافیایی نیست. کتاب به نوعی تلطیف شده و کاربردی شده‌ی کتاب "انواع مردان" نوشته‌ی شینودا بولن است. من خوشم اومد. چیزی که باید در کتاب توجه داشت این بود که ۸ مدل کهن الگو، مثل ۸ مدل انرژی هستند که در ضمیر همه مردها وجود دارد ولی برای همه یکسان نیست و بالا و پایین دارد.
نرگس پیرمرادی
۱۴۰۲/۱/۲
این کتاب فوق العادست قشنگ منو به سمت روانشناسی هدایتم کرد و بعد از اینک این کتابو خوندم تقریبا میفهمیدم که انتظاراتم از شخصیت طرف مقابلم چیه و خداروشکر جواب گرفتم، من قطعا این کتابو به دخترم در ۱۷ سالگی به بعد تشویقش میکنم بخونه چون مطمئنم کمکش میکنه که احتمال اشتباه برای انتخاب پارتنرش رو کم کنه و فرد موردنظرشو پیدا کنه.
به شخصه سه مرتبه این کتابو خوندم و پشیمون نشدم.
borzou farshad
۱۳۹۸/۶/۹
کتاب خوبی بود و در مورد خودشناسی انسانها حرف میزنه اما چیزی که برای من ناراحت کننده بود عنوان کتاب بود که نوشته شخصیت شناسی مردان ایرانی و من فکر میکردم با توجه به فرهنگ ما بررسی شده در صورتی کاملا کلی بود و مخصوص مردان ایرانی نبود به خصوص که دائما به کهن الگو‌ها هم اشاره میکنه.... اینش کمی ناراحت کننده بود و کلک تبلیغاتی داشت
ملودى
۱۴۰۱/۹/۱۵
تا قبل از گوش دادن این کتاب، فکر میکردم تربیت و یا کمبودها و شرایط زندگی هست که آدمها رو به این صورت در آورده، در صورتی که بعد گوش دادن کتاب فهمیدم، آدمها بر اساس همین الگو پیش میرن و عوامل بیرونی فقط مثه پارازیت و یا سنگ ریزه و دست انداز جلو روشونه
Samira Pn
۱۴۰۱/۱۱/۴
این کتاب صوتی واقعا عالی هست. صدای گوینده مناسب و خوبه... مطالب مفید هست ولی لازم هست چند بار کتاب رو گوش داد... بنظرم اطلاعات بسیار مفیدی هست و در شناخت مردان خیلی کمک کننده هست. ممنونم برای این کتاب صوتی مفید.
فاطمه رحیمی
۱۴۰۲/۵/۳
سلام. من قبلا دوره شخصیت شنایی (ارکی تایپ ها) شرکت کردم و این فایل اطلاعاتم و کامل کرد. مطالب خوبیه که میتونید با شناخت بیشتر رابطه بهتری رو با اطرافیانتون و همه افراد برقرار کنید
سمیرا طاهری
۱۴۰۰/۶/۳۱
آرکی تایپ هارو بسیار روان توضیح دادن ولی تا دوباری که من گوش کردم همه شخصیت‌ها به جز زئوس تکنیک صورتی داشتن
زئوس که اصل کاری بود نگفتن😂
ولی در کل عالی و هدایتگر 🥰
مرضیه سالاری
۱۳۹۸/۵/۱۷
کتاب عالی درباره شخصیت شناسی و بسیار مفیده صدای گوینده عالیه من خریداری کردم و واقعا لذت بردم هزینه‌اش حلالشون باشه واقعا. با تشکر از کتابراه
حسین شیرمحمدی
۱۳۹۸/۳/۲۹
سلام
ممنونم از کتابراه و جناب خیرآبادی گرامی
شخصیت شناسی موضوعیه که می‌تونه فهم و درک ما را از رفتار آدمها بالا ببره
ممنون از این کتاب خوب و سبک داستانیش.
محسن شهریور
۱۳۹۸/۸/۱۶
یک کتاب موثر برای هرانکس که بدنبال شناخت بهتر دنیای درونی آدم‌هاست و دوست می‌دارد دچار اشتباه نشود بلکه زندگی‌اش از رویی به دیگر رو شود
پریناز ایزدیار
۱۳۹۸/۵/۲۵
کتاب عالییییییه. من نسخه متنی‌اش رو دو سال پیش خودنم و نظر هم دادم. الان دیدم صوتی‌اش هم اومده. حتما توصیه می‌کنم بخوانید یا گوش دهید.
Mahdie.r
۱۴۰۱/۱۱/۵
درمورد کهن الگوهای مردانه هست ولی با لحن سلیس. بنظرم اینجوری عمیق تر متوجه میشه مخاطب تا صرفا با خوندن خشک و دستوری
رویا شهرضائی
۱۳۹۹/۱/۱۸
کتاب خوبی بود و نسبتا جالب و سوالات ادمو میگه تا حدی اما اسم مردان ایرانی‌ی حقه است و ناراحت کننده
موژان مهاجر
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
با سلام و خسته نباشید واقعا خیلی مطالب به هم پیوسته و واضح روایت شده بود و عالی بود... موفق و پیروز باشید
مشاهده همه نظرات 35

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی

برای دریافت کتاب صوتی شخصیت‌شناسی مردان ایرانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.