معرفی و دانلود رایگان PDF ویژه نامه توسعه بازار - شماره 2

عکس جلد ویژه نامه توسعه بازار - شماره 2
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 2

هدف از انتشار این مجموعه، ارائه اطلاعات و تحلیل‌های مربوط به روند بازار فناوری نانو در ایران و جهان، معرفی فرصت‌های جذاب در این بازار و ایجاد بینش در شناخت روندهای آتی فناوری نانو است. بررسی بازار فناوری نانو نشان می‌دهد که این فناوری به سرعت در حال رشد و نفوذ در صنایع مختلف بوده و به طرز چشم‌گیری در حال ورود به لایه‌های پنهان محصولات است. به عبارت دیگر، فناوری نانو در آینده به عنصری جدانشدنی از محصولات مختلف بدل خواهد شد و ارائه محصولات بدون آن میسر نخواهد بود. از این رو بررسی بازار و تحلیل روندهای آتی این فناوری در جهان، برای تمام صنایع، حتی آنهایی که در حال حاضر استفاده‌ای از آن نمی‌کنند ضروری است.

پیرو پرونده ویژه شماره قبل، در این شماره به بررسی اجمالی بازار نانو مواد، دسته‌بندی آنها و سهم هر بخش از بازار جهانی نانو مواد پرداخته شده است. همچنین اطلاعاتی در خصوص میزان استفاده هریک از نانو مواد در حوزه‌های صنعتی مختلف و میزان نفوذ و کاربرد هریک در مناطق مختلف جغرافیایی در این شماره ارائه می‌گردد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابویژه نامه توسعه بازار - شماره 2
نویسنده
ناشر چاپی هایتک مانیتور
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲
زبانفارسی
موضوع کتابگزارش‌های آماری
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات ویژه نامه توسعه بازار - شماره 2

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه ویژه نامه توسعه بازار - شماره 2

برای دریافت ویژه نامه توسعه بازار - شماره 2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.