معرفی و دانلود کتاب صوتی اراده آهنین

عکس جلد کتاب صوتی اراده آهنین
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اراده آهنین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اراده آهنین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اراده آهنین

کتاب صوتی اراده آهنین اثر اوریسون سوئت ماردن، دربردارنده‌ی وقایعی است که تاثیری عمیق و بزرگ بر زندگی‌ شما می‌گذارد و روح‌تان را از حقایقی سرشار می‌کند که علاوه بر ملموس بودن و مستند بودنشان، الهام‌بخش و موثر نیز هستند.

کتاب صوتی اراده آهنین (An iron will) اثری انگیزاننده و روحیه‌بخش برای ایجاد حرکتی نوین در زندگی شماست. سبک آثار اوریسون سوئت ماردن (Orison Swett Marden) به گونه‌ای است که شما را مجبور می‌کند به عمق گفتارش به طور دقیق توجه کنید و شاید ساعت‌ها در مورد بعضی از جملات آن به فکر فرو بروید.

در این جهان شلوغ و در این عصر رقابتی، جایی برای جوانانی که ترسو، خجالتی، مردد و دودل هستند، وجود ندارد. همه اشخاصی که کارهای خارق‌العاده‌ای در جهان انجام داده‌اند، اشخاصی نترس، پر‌حرارت، پافشار، سرسخت، و متکی به خود و خودباور بوده‌اند. آن‌ها شجاعت حرکت خارج از حیطه تکرار و روند عادی جمعیت و همچنین شجاعت انجام عملی اصیل را داشته‌اند. آن‌ها از اینکه ژنرال باشند، نترسیده‌اند.

فردی که بخواهد در عصر کنونی موفق و پیروز باشد و موفقیتی بزرگ به دست بیاورد نه تنها باید شهامت داشته باشد، بلکه باید شجاعت شکار فرصت‌ها را داشته باشد. فردی که همواره منتظر شرایط اطمینان بخشی است هرگز برنده نخواهد بود و همیشه از دوستانش عقب می‌ماند. افزایش استفاده و ایجاد نظم در قدرت اراده‌، همان لحظه برترِ تعالی فرد به سوی موفقیت است. قدرت اراده بخشی از قدرت خدایی است، بخشی که قدرت آفرینش و خلق دارد. ما از فرمان خدایی صحبت می‌کنیم که از نور ساخته شده است. تمام دستاوردهای تاریخ بشری حاصل انتخاب‌ها، تصمیمات، و آفرینش‌های نیروی اراده انسان بوده است و هیچ چیزی بدون اراده و خواست انسان تغییر نمی‌کند.

اگر ایده و برنامه‌ای در ذهن دارید و هنوز به قطعیت در مورد آن تصمیمی نگرفته‌اید، پس از شنیدن این کتاب و در میانه‌های آن، شما تصمیم لازم را خواهید گرفت و در واقع تکلیف‌تان را با موضوع درون ذهن‌تان روشن و به احتمال زیاد آن را عملی خواهید نمود.

دکتر اوریسون سوئت ماردن، نویسنده درخشان حوزه روانشناسی، خودسازی، موفقیت و سلامت است. او بیش از 50 جلد کتاب به نگارش درآورده است. آثار وی الهام‌بخش کارآفرینان و مخترعین بزرگ آمریکا نظیر هنری فورد، توماس ادیسون، جی پی مورگان و هاروی فایراستون بوده و پس از مطالعه کتاب‌های وی، تاثیرات آن در زندگی این اشخاص نمایان گردیده است. امروزه نیز بسیاری از نویسندگان، مربیان و معلمان از نوشته‌های این نویسنده بزرگ الهام می‌گیرند و هنوز هم کارآفرینان بزرگ با مطالعه تالیفات وی اشتیاقی آتشین برای موفقیت دارند.

جملات برگزیده کتاب صوتی اراده آهنین:

- سلطان کسی است که می‌تواند.
- همواره جایی برای فردی که نیرو دارد، وجود دارد.
- یادگیریِ استفاده از نیروی اراده، فلسفه وجودی ماست.
- بگذار یاوه گویان از شانس بگویند. خوشبخت کسی است که هدف پر اهمیتش هرگز تغییر نمی‌کند، کسی است که کوچکترین حرکت یا عدم حرکتش در راستای هدفی بزرگ است.
- آری، با استقامتی استوار بر این باور هستم، آخرین نتیجه از خرد، نقش می‌زند که این درست است، او فقط آزادی و وجودش را به دست می‌آورد کسی که هر روز آن‌ها را دوباره تحت تسلط در می‌آورد و شکست می‌دهد.
- بگذار که سرنوشت با تمام قدرتش مرا بلرزاند، روح من همچون سپری فراخ است، که همه چیز را در بر می‌گیرد و تا مرز بی‌نهایت می‌رود، سرنوشت برای من نبود، من هم برای سرنوشت نیستم، روح بزرگ، هیچ تسخیر کننده‌ای را نمی‌شناسد.
- هیاهوی جزر و مد زندگی را، تا دروغ را، بی توجه به ساحل گل آذین شده آن، به فرصت های خدادادی که تدریجا می‌آیند، بهتر است با خیالی خالی تحمل نماییم، مهمیزهای این هوای تهییج کننده را، تا آسودگی جسمانی را ارجحیت دهیم، قدرتی خداگونه که انجام دهیم، هدفی خداگونه که بدانیم.

در بخشی از کتاب صوتی اراده آهنین می‌شنویم:

زمانیکه از هنری وارد بیچر در مورد اینکه چطور می‌تواند بیش از سایرین کاری را انجام دهد پرسیده شد، پاسخ داد: من هرگز کاری را بیش از دیگران انجام نمی‌دهم، حتی کمتر از آن‌ها هم انجام می‌دهم!، آن‌ها تمام کارهایشان را سه بار انجام می‌دهند، یکبار آن را پیش بینی می‌کنند، یکبار در واقعیت و یکبار هم در تفکرشان، اما من کارم را در یک مرحله و آن هم در واقعیت انجام می‌دهم. انجام یکباره کار به جای سه بار انجام آن.

این براساس تمرین هوشمندانه قدرت اراده آقای بیچر در متمرکز کردن ذهنش بر روی آنچه که در یک لحظه انجام می‌داد بود، و سپس بازگرداندن ذهنش بر روی مسئله بعدی. هر شخصی که از نزدیک تجار و کارآفرینان و مردان بزرگ کسب و کار را زیر نظر داشته باشد، قطعا این خصوصیت را عنوان کرده است. یکی از رازهای زندگی موفق، داشتن همین توانایی نگه داشتن همه انرژی‌ها بر روی یک موضوع و متمرکز کردن تمام اشعه‌های پراکنده ذهن روی یک مکان و یک چیز است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
فصل اول: یادگیری اراده
۱۹ دقیقه
فصل دوم: قوانین تقدیر
۹ دقیقه
فصل سوم: نیروی اراده در اردوگاه و میدان نبرد
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: قدرت اراده و ارتباط آن با بیماری و سلامت
۲۴ دقیقه
فصل پنجم: رؤیایِ زیبای دستیابی به هدف با وجود همه مشکلات
۲۳ دقیقه
فصل ششم: قدرت ماندگار
۵ دقیقه
فصل هفتم: یکپارچگی فکر و عمل - خلوص نیت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اراده آهنین
نویسنده
مترجمعزت الله شبانی سهزابی
گویندهعلی اصغر قره خانی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۳۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اراده آهنین

Amir Minaie
۱۳۹۸/۶/۲۵
کتاب کتاب خیلی خوبیه، من فصل یک و دو کتاب رو گوش دادم ولی صادقانه گویش خواننده برام کسل کننده بود و از طرفی کتاب طوری هست که هر فصلش بخش‌های متعددی داره و در پایان و آغاز هر بخش یک موزیک کوتاه ۶ ثانیه‌ای پخش میشه که عملا اعصاب من رو بهم ریخته، الان نسخه نمونه کتاب اصلی رو نگاه کردم بنظرم به مراتب و جذاب تر اومد که خودم بخونم، کتابش هم ۶۶ صفحه بود اگر اشتباه نکنم پیشنهاد میکنم همون کتاب اصلی رو بگیرید و بخونید. ارزان تر هم هست.
Futurist Esmaiel Rahimi
۱۴۰۰/۲/۸
این کتاب،
در دوران رکود آمریکای اواخر قرن نوزدهم نوشته شد. می‌شه گفت پیشتاز کتاب‌های الهام بخشی و خودیاری قرن بیستم شد. کتابی بسیار بزرگ است.
دکتر اورایزون سوئت ماردن بیش از ۵۰ کتاب بزرگ و جریان ساز نوشت. من کل نسخه انگلیسی آن کتاب‌ها را دارم. بی همتا و ژرف هستند.
از ترجمه پارسی و نسخه صوتی‌اش بسیار بهره بردم. از کل مجموعه مترجم، ناشر، گوینده و تیم تدوین و سازنده قدردانی می‌کنم.
Pedram Rostama
۱۴۰۱/۲/۶
معرفی این کتاب هدیه‌ای از طرف یک دوست بود که تاثیر بی نظیری روی من گذاشت،
این کتاب بخش‌های تاریکی از وجود مارو روشن میکنه تا بتونیم واقعی تر خودمون رو در زندگی ارائه کنیم و در کارها خوش اقدام تر باشیم
از مجموعه کتابراه ممنونم که این فرصت رو در اختیار ما گذاشتن تا راحت تر کتاب بخوانیم و به سمت کتابخوانی بیشتر ترغیب بشیم
Hamid Mahdian
۱۳۹۸/۵/۳۰
می‌تونه کپسول انرژی باشه برای جرات پیدا کردن، شروع کاری جدید و اجرا کردن ایده جدید و یا ادامه دادن مسیری سخت و نامعلوم رو‌ ساده می‌کنه و اعتماد به نفس رو بالا میبره.
عرفان ایزدی
۱۴۰۱/۷/۳۰
این کتاب جز برترین کتاب‌هایی که خواندنم و حساب اینکه چند بار گوش کردم از دستم در رفته. این یه ضرورت برای افراد در حال خودسازی هست.
کمال میرزایی
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
نیروی اراده را تحریک و سبب ایجاد انگیزه برای فعالیت می‌شود. بسیار عالی است، پیشنهاد می‌کنم ابتیاع و مکررگوش فرا دهیدتا همیشه انرژی بگیرید.
کرامت عالی پور احمدی
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
اگه همه ما اراده آهنین داشته باشیم موفق میشیم
نه این اینکه اول با اراده آهنین یه کاری شروع کنیم بعد کم کم از اراده ما کم شود
فائزه فرزاد
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
از نطر من کتاب خوبی بود و ارزش گوش دادن داشت چون با توجه ب حجم کم تجربه‌های زیادی از انسان‌های بااراده رو بیان میکنه
مهسا .ر
۱۳۹۸/۶/۲۲
عالی بود ولی فصل ششم برای من لود نشد و هر بار سعی کردم دانلود یا پلی کنم فصل هفتم خوانده میشد
میلاد مهرابی
۱۴۰۱/۸/۲۹
خوب بود ولی بیشتر نقل قول از این و آن بود و کمتر به مهارت‌های تقویت اراده اشاره کرده بود.
علیرضا رحمان زاده
۱۴۰۰/۲/۱۶
بد نیست. من چیزی ازش یاد نگرفتم. راه و روشی برای قوی کردن اراده نداره! البته این نظر شخصیه منه
Mohsen RZ
۱۴۰۰/۲/۴
کتاب بسیار عالی و آموزنده‌ای بود
حرفای تاثیر گذاری میزنه که نیاز به عملگرایی داره
saqar khani
۱۴۰۰/۲/۱
من کلی انرژی مثبت گرفتم و برای شروع دوباره اماده شدم اونم با انگیزه بالاتر و اراده قوی تر💪🏻
Mina M
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
بسیار کتاب خوبی است و یکی از بهترین و تاثیر گذارترین کتابهایی هست تا به حال خوندم
بی تا ریحانی
۱۳۹۸/۸/۵
کتاب مفید و کاربردی که هرکسی حداقل یکبار در زندگیش باید گوش بده
گوینده از نظر من صدای خوبی داره
مشاهده همه نظرات ۳۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اراده آهنین

برای دریافت کتاب صوتی اراده آهنین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.