معرفی و دانلود کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق

عکس جلد کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق

کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق نوشته‌ی ریچارد کارلسون و کریستین کارلسون، شما را به اعماق رابطه و زندگی این زوج عاشق‌پیشه می‌برد. این کتاب به مسائل مهمی مانند عشق، روابط زن و مرد و ... می‌پردازد که می‌تواند برای هر زوجی مناسب باشد.

درباره‌ی کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق:

مرگ ناگهانی و دلخراش ریچارد کارلسون (Richard Carlson) در دسامبر 2006 میلیون‌ها نفر از طرفداران او را تحت تأثیر قرار داد، اما حتی نامه‌ها، تماس‌ها و ایمیل‌های فراوان آن‌ها نمی‌توانست غم همسر او یعنی کریستین کارلسون (Kristine Carlson) را کاهش دهد. او هنگامی که تلاش می‌کرد با مرگ عشق زندگی خود کنار بیاید به سراغ نامه‌هایی رفت که در تمام سال‌های زندگی مشترک برای یکدیگر نوشته بودند. در میان نامه‌ها یک نامه بسیار متفاوت بود و ریچارد آن را در هجدهمین سالگرد ازدواجشان نوشته بود و سعی داشت به این سوال‌ها پاسخ دهد: اگر شما یک ساعت فرصت زندگی داشتید و می‌توانستید فقط یک تماس تلفنی برقرار کنید، با چه کسی تماس می‌گرفتید؟ چی می‌گفتید؟

کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق (An hour to live, an hour to love) اثری کاملاً تأثیرگذار است که اهمیت و ارزش عشق و زیستن را به شما نشان می‌دهد.

این کتاب صوتی شنیدنی دو بخش دارد؛ بخش اول تحت عنوان «ساعتی برای زندگی» نامه‌ی ریچارد است که در ستایش عشق و زندگی برای همسرش در سال‌های دور نوشته بود. بخش دوم نیز با عنوان «ساعتی برای عشق» از سوی کریستین به نگارش درآمده و در آن تلاش می‌کند به همسر خود ابراز عشق و محبت کند.

کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این کتاب صوتی برای تمامی زوج‌ها ضروری است. مطمئن باشید این کتاب صوتی تأثیر مستقیم و مثبتی بر زندگی احساسی و شخصی شما می‌گذارد، پس معطل نکنید و به سراغ این اثر عاشقانه و احساسی بروید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق:

- کتاب «ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق» یک داستان عاشقانه واقعی است و یادآوری تکان‌دهنده‌ای محسوب می‌شود که به یادآورد می‌شود در میان مشغله‌ی کاری، زندگی ما حول چند انسان غیرقابل تعویض می‌چرخد. خواندن این صفحات باعث شد در مسیرهای خود بایستم، شوهرم را در آغوش بگیرم، با دخترم تماس بگیرم و گربه‌ام را نوازش کنم. (ویکتوریا موران، نویسنده)

- ریچارد و کریس کارلسون با هم به ما هدیه‌ای از عشق ابدی داده‌اند و به ما می‌آموزند چگونه آن را حفظ و نگه‌داری کنیم. (جو بیلی، نویسنده)

در بخشی از کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق می‌شنویم:

من این یادداشت را به پاس و سپاس و احترام برای بصیرت ریچارد می‌نویسم به عنوان همسر او می‌توانم گواهی دهم که او با همه‌ی وجودش عشق ورزید و در لحظه‌ی حال زندگی کرد. من این یادداشت را می‌نویسم تا پیام او را به دیگران برسانم و نیز تشکر کنم از همه‌ی کسانی که در این سال‌ها ما را از محبت‌های بی‌دریغ خود بهره‌مند ساختند. این یادداشت پاسخی به هدیه‌ای است که او به من داد، سه سال پیش از مرگش در هجدهمین سالگرد ازدواج‌مان.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
ساعتی برای زندگی - ریچارد کارلسون
۲۳ دقیقه
چه خواهی گفت؟
۴ دقیقه
منتظر چه هستی؟
۱۹ دقیقه
ساعتی برای عشق - کریستین کارلسون
۵ دقیقه
فردا هرگز نمی‌آید - شعری از ریچارد کارلسون

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق
نویسنده،
مترجممسیحا برزگر
گویندهاعظم حبیبی، مهبد قناعت پیشه
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق

محبوبه کجبافی
۱۳۹۹/۸/۲۲
کتاب خوبی بود کوتاه در عین حال تفکربرانگیز
کاش هر لحظه این سوال رو از خودمون میپرسیدیم چون قطعا رو رفتارمون و انتخابمون تاثیر میذاره
M Mokhtari
۱۳۹۹/۸/۲۷
کتاب جالبی بود و همینطور پاسخ جدل‌های ذهنی رو خیلی خوب میده عالی بود
۱۴۰۱/۵/۲۲
قدر لحظه‌های با هم بودن را بیشتر می‌دانستیم
abbas masjedian
۱۴۰۰/۱۱/۷
بسیار عالی و قشنگ بود... لذت بردم از شنیدن این کتاب
لیلا موسوی
۱۳۹۹/۹/۸
قشنگ بود، پر احساس و آموزنده:)
ف غفاری
۱۴۰۰/۴/۳۰
توصیه میکنم بخونید
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق

برای دریافت کتاب صوتی ساعتی برای زندگی ساعتی برای عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.