معرفی و دانلود کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری

عکس جلد کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری
قیمت:
۲۰۰۰۰ 10000 تومان ۵۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری

پیش از یاد گرفتن هر چیز یاد گرفتن را یاد بگیرید! چارلز گیت در کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری به شما مهارت‌هایی را می‌آموزد که با به‌کاربستن آن‌ها می‌توانید فرایند یادگیری خود را سرعت ببخشید، هوش و حافظه‌ی خود را تقویت کنید و هوشمندانه‌تر به کارهای خود بپردازید.

درباره کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری:

بسیاری از ما استعدادهای خود را حرام کرده‌ایم. نه چون انسان‌هایی بدون قابلیت، بی‌کفایت و یا تنبل هستیم؛ بلکه، چگونگی یاد گرفتن را نیاموخته‌ایم. اغلبمان در زندگی اشتیاقی داشته‌ایم که هرگز جرأت نکرده‌ایم به سراغ آن برویم. از نقاشی کشیدن و آموختن زبانی تازه گرفته تا نواختن سازهای گوناگون. آن گروه از ما که جسورتر بودند و رویاهاشان را پی گرفتند نیز، اغلب مدتی بعد همه چیز را رها کردند و سرخورده‌تر از پیش بازگشتند. اما چه چیزی رقم‌زننده‌ی چنین اتفاقی‌ست؟ گاه انجام بعضی کارها چنان به‌نظرمان دشوار و غیرممکن می‌آیند که حتی جرأت نمی‌کنیم آن‌ها را آغاز کنیم.

چارلز گیت (Charles Gate) در کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری (How to learn anything) ترفندهایی را به شما می‌آموزد که با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانید مهارت‌های دشوار را به‌شیوه‌ای موثرتر و در زمانی کوتاه‌تر بیاموزید. قرار نیست راهِ رسیدن به چیزهایی که دوست دارید، تا این اندازه دشوار و ناخوشایند باشد؛ تنها با یادگیری چند تکنیک ذهنی می‌توانید ظرفیت حافظه‌ی خود را بالا ببرید. به شیوه‌ای که سریع‌تر مطالعه ‌کنید، بیشتر به خاطر آورید، هوشمندانه‌تر کار کنید و در نهایت این که از فرآیند یادگیری لذت ببرید. لذت بردن و غرقه شدن از یادگیری چکیده‌ی چیزی‌ست که چارلز گیت در این اثر به آن می‌پردازد.

گوش سپردن به کتاب تکنیک‌های یادگیری می‌تواند شما را از زنجیرها و تله‌های فکری که مانع رسیدن به پیشرفت و باعث محدودیت ذهنتان می‌شود، رها سازد. ما هر بار که مهارت جدیدی را کسب می‌کنیم، ناخودآگاه همان استراتژی‌هایی را به کار می‌گیریم که پیش از این جوابی از آن ندیده بودیم؛ از این روی، هوشمندانه‌تر نیست اگر که این بار پیش از شروع مهارتی تازه، درباره‌ی یادگرفتن مهارت کسب کنیم؟

این بار با چارلز گیت در کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری همراه شوید و مهارتی را در باب خود یادگیری فرا بگیرید. در میان بازار داغ کتاب‌های خودیاری، کم نیستند آثاری که ادعای «دگرگون کردن زندگی‌تان» را بر دوش می‌کشند. با این وجود، واقعاً کدام یک از این آثار به ادعای خود جامعه‌ی عمل خواهند پوشاند؟ کتاب تکنیک‌های یادگیری از جمله آثاری‌ست که اگر نگوییم زندگی‌تان را تغییر خواهد داد، دگرگونی شگفتی در آن به وجود خواهد آورد. شما بیشتر و بهتر از آن که تصور می‌کنید می‌توانید یاد بگیرید. بنابراین بیش از این تعلل نکنید؛ این شما و این راهنمایی کاربردی برای افزایش دانش، تقویت هوش و ارتقاء زندگی...

کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید به تقویت هوش و حافظه‌ی خود بپردازید و مهارت‌ یادگیری خود را افزایش دهید، از کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری غافل نشوید.

در بخشی از کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری می‌شنویم:

همواره خود را بسنجید؛ چندین مطالعه نشون می‌ده که خودآزمایی روش بسیار موثری برای تسریع روند یادگیریه. علت این مسأله اینه که فرد می‌تونه بلافاصله نتیجه رو ببینه، تغییرش بده و چیزی ازش یاد بگیره. تأثیر این نتیجه برای چیزی بیشتر دوره‌های آموزشی آنلاین اثبات شده.

این اثرگذاری برای دوره‌های پیچیده‌تری مثل بازرگانی، بازاریابی و توسعه شخصی بیشتر دیده می‌شه. مدیریت حل مساله یه روش عالی برای افزایش دانشه. به این دلیل که فرد با تجربه‌ی این دوره و حل مسائل می‌تونه بفهمه چه چیزی باعث عملی شدن یکسری اصول می‌شه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
مقدمه
3 دقیقه
فصل اول
3 دقیقه
فصل دوم
2 دقیقه
فصل سوم
5 دقیقه
فصل چهارم
3 دقیقه
فصل پنجم
3 دقیقه
فصل ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری
نویسنده
مترجمساناز شکراله
گویندهآبتین ممدوح
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ 10000 ت ۵۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری

مهر در پاییز
۱۴۰۱/۲/۸
کتاب کوتاه و کاربردی است به خصوص برای کسانی که قبلا روی این مسائل کار کردن یه مرور و جمع بندی کلی محسوب میشه. از نکات کلیدی این کتاب میشه به این موارد اشاره کرد: اول اینکه یادگیریتون رو به یه هدف و انگیزه گره بزنید اینجوری هم راحتتر میشه هم ماندگارتر، دوم اینکه نکات مهم و مثبتش رو برای خودتون پررنگ کنید، سوم اینکه اول یه دور سریع و در زمانی با فاصله از امتحان بخونید و بعد خونده هاتونو به زبون خودتون با کلمات کلیدی خلاصه کنید و اونها رو مرور کنید، توی گام بعد خودآزمایی انجام بدید حالا با مرور نکات کلیدی یا آزمونهای فردی، یا چندتا دوره باهم رفتن و تلفیق و کاربرد اطلاعاتشون در هم، و یا از این تلفیق یه دوره جامع آموزشی ساختن.... تو گام آخر بهتره روشهای تقویت حافظه رو یاد بگیرید، به خودتون و حافظتون اعتماد کنید و بهترین روش برای یادگیری و به خاطر سپاری و برای خودتون استفاده کنید
علی حیدری
۱۴۰۱/۹/۹
هرچه درمورد گوینه وکتاب بگم کم گفتم. اگر میخواهید روش‌های یاد گیری را یادبگیرید خوب بهترین کار این است که دست به عمل بزنید واین کتاب طلایی را که قیمتش هم پایین هست بخرید خیلی هما مشاوره میروند که همین مطالب یا شاید هم کمتر را یاد بگیرند. من از کتابراه به علت این همه کتاب‌های خوب و قیمت‌های خوب و کیفیت صدای عالی تشکر میکنم واقعا هر انسانی به کتابراهی نیاز داره
Arian Emt
۱۴۰۱/۱۱/۷
خیلی خوب و مختصر و مفید بودمم فردای همون روزی که این کتاب رو خریدم امتحان شیمی داشتم و داشتم با سرعته پایین پیش میرفتم ولی بعده این که روش‌های کتاب رو به کار بردم تویه زمانه کمتر از۴ ساعت کامل دوره دومم رو تموم شدم ‌و مطمعنم نمره‌ی این امتحان معدلم رو خیلی بالا میکشه😁
پدرام کریمی
۱۴۰۱/۲/۱۹
مفید و مختصر و کاربردی
وقت زیادی نمیگیره سرجمع ۱۵ دقیقه
قیمت زیادی هم نداره
صوتی هم نیست بخوای بخونی فقط باید گوش بدی
حاوی نکات بسیار مهم و کاربردی و در عین حال ساده و اجرایی هم هست
خلاصه گوش بدین و استفاده کنین که خیلی خوبه
Narges Jamalipak
۱۴۰۱/۱۲/۷
عالیه این کتاب بخونیدش و از تکنیک هاش استفاده کنید دوستان من به قول یکی از اساتید راز در ماندگاری است فقط خواندن و گوش دادن کتاب نمیتونه روی زندگی شما تاثیر مثبت بگذارند باید تکنیک‌ها رو هر روز تکرار و تمرین کنید (راز در ماندگاری ست)
مرجان کشاورز
۱۴۰۱/۴/۲۲
عالی و کاربردی، من همیشه دنبال یادگیریه یادگیری هستم. شما چه یک خانه دار ساده باشی چه یک دانش آموز یا استاد، روشهای ارایه شده تازگی ندارن اما درست و کامل هست. و منو ترغیب کرد که درست تر یادگیریم رو ادامه بدم.
Alu taji
۱۴۰۱/۳/۱۲
امیدوارم گوینده‌های خانم بیشتر بشن و دسته کم گرفته نشن، این کتاب خوبه ولی چیزی که میتونست کتاب رو دلنشین تر کنه برای شخص من، صدای بی خش و صافه که معمولا بطور خدا دادی به خانم‌ها عطا شده
خضر الیاسی
۱۴۰۱/۸/۳۰
اگر چه در این کتاب به تمام شیوه‌ها و تکنیک‌های یادگیری که مورد انتظار است اشاره نشده بود، ولی یک بسته چکیده و مدل مناسب کاربردی برای الگو برداری ارائه کرد و هیجان و انرژی گوینده هم جذاب و خوب بود
hesam pars
۱۴۰۱/۴/۲۸
کتاب خوبی بود بنظرم که مشکلی نداشت اما خب بدیش اینه که دستور کار نداره نمیگه چیکار کنید. باید خودتون فرضا دوتا کتاب بخونی و نکته را دریابی. برنامه‌ای برای مغز نداره خودتون باید پیگیر باشید تشکر
سنا فلاح
۱۴۰۱/۱۱/۴
به نظرم خیلی خلاصه بود.
راهکارهای عملی خوبی ارایه نشده بود
بیشتر به درد دانش آموزان می‌خورد. می‌توانست کمی مفصل تر باشد.
که باعث میشد این کتاب به مراتب عالی تر باشه
Mona Ra
۱۴۰۱/۸/۳۰
راهکارهای کاربردی و خوبی میگه
به نظرم بهترین قسمتش اولشه که درمورد لذت بردن از فرایند یادگیری میگه، واقعا جای تفکر داره
به نظرم کتاب خوبیه و جمله هاش باعث میشه به فکر فرو برید
AMIR
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
با توجه به موضوعاتی که بیان شد تقریبا افرادی که وارد دانشگاه شدند به صورت ناخواسته یا ذکر این مثال توسط اساتید، تجربه قابل قبولی در این زمینه را دارند.
Mehrsa SafaeiDoust
۱۴۰۱/۸/۲۹
خیلی خلاصه و کوتاه بود که این می‌تونه برای افراد کم‌حوصله نکته مفیدی باشه.
ولی بیشتر مطالب عنوان شده به تفصیل تویه خیلی از کتاب‌های اینچنینی خونده بودم.
ارشیا الماسی
۱۴۰۱/۹/۲۸
کتاب قابل قبولی نیست تکنیک های یادگیری کتاب، اطلاعاتی هستند که همه اون رو بلدن و مطلب خاصی درون کتاب نیست. پولتون رو الکی هدر ندید
شیرزاد سیاوشی
۱۴۰۱/۵/۴
با سلام - این کتاب روش‌ها و مهارت‌های یادگیری بطور خلاصه توضیح می‌دهد و نکات مهم روش‌های یادگیری و تقویت حافظه رو خیلی خوب آموزش می‌دهد.
مشاهده همه نظرات 65

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری

برای دریافت کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.