معرفی و دانلود کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری

عکس جلد کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری

پیش از یاد گرفتن هر چیز یاد گرفتن را یاد بگیرید! چارلز گیت در کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری به شما مهارت‌هایی را می‌آموزد که با به‌کاربستن آن‌ها می‌توانید فرایند یادگیری خود را سرعت ببخشید، هوش و حافظه‌ی خود را تقویت کنید و هوشمندانه‌تر به کارهای خود بپردازید.

درباره کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری:

بسیاری از ما استعدادهای خود را حرام کرده‌ایم. نه چون انسان‌هایی بدون قابلیت، بی‌کفایت و یا تنبل هستیم؛ بلکه، چگونگی یاد گرفتن را نیاموخته‌ایم. اغلبمان در زندگی اشتیاقی داشته‌ایم که هرگز جرأت نکرده‌ایم به سراغ آن برویم. از نقاشی کشیدن و آموختن زبانی تازه گرفته تا نواختن سازهای گوناگون. آن گروه از ما که جسورتر بودند و رویاهاشان را پی گرفتند نیز، اغلب مدتی بعد همه چیز را رها کردند و سرخورده‌تر از پیش بازگشتند. اما چه چیزی رقم‌زننده‌ی چنین اتفاقی‌ست؟ گاه انجام بعضی کارها چنان به‌نظرمان دشوار و غیرممکن می‌آیند که حتی جرأت نمی‌کنیم آن‌ها را آغاز کنیم.

چارلز گیت (Charles Gate) در کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری (How to learn anything) ترفندهایی را به شما می‌آموزد که با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانید مهارت‌های دشوار را به‌شیوه‌ای موثرتر و در زمانی کوتاه‌تر بیاموزید. قرار نیست راهِ رسیدن به چیزهایی که دوست دارید، تا این اندازه دشوار و ناخوشایند باشد؛ تنها با یادگیری چند تکنیک ذهنی می‌توانید ظرفیت حافظه‌ی خود را بالا ببرید. به شیوه‌ای که سریع‌تر مطالعه ‌کنید، بیشتر به خاطر آورید، هوشمندانه‌تر کار کنید و در نهایت این که از فرآیند یادگیری لذت ببرید. لذت بردن و غرقه شدن از یادگیری چکیده‌ی چیزی‌ست که چارلز گیت در این اثر به آن می‌پردازد.

گوش سپردن به کتاب تکنیک‌های یادگیری می‌تواند شما را از زنجیرها و تله‌های فکری که مانع رسیدن به پیشرفت و باعث محدودیت ذهنتان می‌شود، رها سازد. ما هر بار که مهارت جدیدی را کسب می‌کنیم، ناخودآگاه همان استراتژی‌هایی را به کار می‌گیریم که پیش از این جوابی از آن ندیده بودیم؛ از این روی، هوشمندانه‌تر نیست اگر که این بار پیش از شروع مهارتی تازه، درباره‌ی یادگرفتن مهارت کسب کنیم؟

این بار با چارلز گیت در کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری همراه شوید و مهارتی را در باب خود یادگیری فرا بگیرید. در میان بازار داغ کتاب‌های خودیاری، کم نیستند آثاری که ادعای «دگرگون کردن زندگی‌تان» را بر دوش می‌کشند. با این وجود، واقعاً کدام یک از این آثار به ادعای خود جامعه‌ی عمل خواهند پوشاند؟ کتاب تکنیک‌های یادگیری از جمله آثاری‌ست که اگر نگوییم زندگی‌تان را تغییر خواهد داد، دگرگونی شگفتی در آن به وجود خواهد آورد. شما بیشتر و بهتر از آن که تصور می‌کنید می‌توانید یاد بگیرید. بنابراین بیش از این تعلل نکنید؛ این شما و این راهنمایی کاربردی برای افزایش دانش، تقویت هوش و ارتقاء زندگی...

کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد دارید به تقویت هوش و حافظه‌ی خود بپردازید و مهارت‌ یادگیری خود را افزایش دهید، از کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری غافل نشوید.

در بخشی از کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری می‌شنویم:

همواره خود را بسنجید؛ چندین مطالعه نشون می‌ده که خودآزمایی روش بسیار موثری برای تسریع روند یادگیریه. علت این مسأله اینه که فرد می‌تونه بلافاصله نتیجه رو ببینه، تغییرش بده و چیزی ازش یاد بگیره. تأثیر این نتیجه برای چیزی بیشتر دوره‌های آموزشی آنلاین اثبات شده.

این اثرگذاری برای دوره‌های پیچیده‌تری مثل بازرگانی، بازاریابی و توسعه شخصی بیشتر دیده می‌شه. مدیریت حل مساله یه روش عالی برای افزایش دانشه. به این دلیل که فرد با تجربه‌ی این دوره و حل مسائل می‌تونه بفهمه چه چیزی باعث عملی شدن یکسری اصول می‌شه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴ دقیقه
مقدمه
۳ دقیقه
فصل اول
۳ دقیقه
فصل دوم
۲ دقیقه
فصل سوم
۵ دقیقه
فصل چهارم
۳ دقیقه
فصل پنجم
۳ دقیقه
فصل ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری
نویسنده
مترجمساناز شکراله
گویندهآبتین ممدوح
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری

مهر در پاییز
۱۴۰۱/۲/۸
کتاب کوتاه و کاربردی است به خصوص برای کسانی که قبلا روی این مسائل کار کردن یه مرور و جمع بندی کلی محسوب میشه. از نکات کلیدی این کتاب میشه به این موارد اشاره کرد: اول اینکه یادگیریتون رو به یه هدف و انگیزه گره بزنید اینجوری هم راحتتر میشه هم ماندگارتر، دوم اینکه نکات مهم و مثبتش رو برای خودتون پررنگ کنید، سوم اینکه اول یه دور سریع و در زمانی با فاصله از امتحان بخونید و بعد خونده هاتونو به زبون خودتون با کلمات کلیدی خلاصه کنید و اونها رو مرور کنید، توی گام بعد خودآزمایی انجام بدید حالا با مرور نکات کلیدی یا آزمونهای فردی، یا چندتا دوره باهم رفتن و تلفیق و کاربرد اطلاعاتشون در هم، و یا از این تلفیق یه دوره جامع آموزشی ساختن.... تو گام آخر بهتره روشهای تقویت حافظه رو یاد بگیرید، به خودتون و حافظتون اعتماد کنید و بهترین روش برای یادگیری و به خاطر سپاری و برای خودتون استفاده کنید
پدرام کریمی
۱۴۰۱/۲/۱۹
مفید و مختصر و کاربردی
وقت زیادی نمیگیره سرجمع ۱۵ دقیقه
قیمت زیادی هم نداره
صوتی هم نیست بخوای بخونی فقط باید گوش بدی
حاوی نکات بسیار مهم و کاربردی و در عین حال ساده و اجرایی هم هست
خلاصه گوش بدین و استفاده کنین که خیلی خوبه
Alu taji
۱۴۰۱/۳/۱۲
امیدوارم گوینده‌های خانم بیشتر بشن و دسته کم گرفته نشن، این کتاب خوبه ولی چیزی که میتونست کتاب رو دلنشین تر کنه برای شخص من، صدای بی خش و صافه که معمولا بطور خدا دادی به خانم‌ها عطا شده
سهیل قهرمانی
۱۴۰۱/۱/۱۱
چکیده، مفید منظم.
اراجیف نگفته و آب هم نبسته.
خط به خط حاوی مطالب و نکات مهم و کاربردی
علی علیپور
۱۴۰۱/۲/۲۵
کتاب خوبی هست اما میتونست بهتر باشه، برای دانش آموزا بیشتر کاربرد داره.
Anahita Ganji
۱۴۰۱/۱/۱۲
خیلی خلاصه و مفید بود کلا کمتر از ۱۵ دقیقه است ولی چندتا نکته مهم داره
مصطفی محمدنژاد
۱۴۰۱/۳/۵
کتاب خیلی مفید برای یادگیری و تقویت ذهن هست.
Sona Jhngri
۱۴۰۱/۲/۱۳
کتابی بسیار خلاصه وار بود که من بیشتر از این انتظارشو داشتم
فهیمه مسجدی
۱۴۰۱/۲/۱۲
مفید و جالب بود، ارزش وقت گذاشتن را داشت.
فاطمه صرفی
۱۴۰۱/۲/۹
خیلی خلاصه و مفید نکات رو توضیح داده⁦👌🏻⁩
مریوان نریمان
۱۴۰۱/۱/۱۲
مطلب تازه‌ای برای من نداره. ارزش وقت گذاشتن نداشت
Dep Boy CB
۱۴۰۱/۲/۹
ما قل و دل، مختصر و مفید
اعظم شیروانی
۱۴۰۱/۱/۱۴
عالی و مفید بود برای من
میثم سالکی
۱۴۰۱/۱/۱۰
بسیار عالی و کاربردی...
Ams Davood
۱۴۰۱/۱/۱۰
عالی و کاربردی
ممنون
مشاهده همه نظرات ۱۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری

برای دریافت کتاب صوتی تکنیک‌های یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.