معرفی و دانلود کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری

عکس جلد کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری

کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری نوشته‌ی جهانگیر معین دیوانی، افکار درون ذهن انسان‌های امروزی و روابط‌شان را از منظر علمی و روانشناسی بررسی می‌کند.

این کتاب صوتی جهت بهبود روابط خانوادگی و اجتماعی و اخلاق فردی برای شما به نگارش درآمده است. در بعضی مواقع انسان‌ها علت ناراحتی خود از همسر، والدین و دوست را نمی‌دانند و از درون احساس شادی نمی‌کنند، اگر طرف مقابلی که از دستش ناراحت هستید از شما بخواهد که او را ببخشید و به زندگی با او ادامه دهید، بلافاصله واکنش نشان می‌دهید و می‌گویید: من تو را نمی‌بخشم. من تصمیم خود را گرفته‌ام و احتیاجی به تو ندارم، تو به دنبال زندگی خودت برو.

در چنین مواقعی غرور بیجای خود را کنار بگذارید، شما هیچ احتیاجی به آن ندارید. خودتان را از شر خودبزرگ‌بینی رها کنید و به جای آن بخشش بخواهید. دیگران را ببخشید و کینه و غرور را دور بریزید، آنگاه در زندگی شما معجزاتی اتفاق می‌افتد که باورکردنی نیست. افرادی که به شما صدمه زده‌اند، کسانی که به شما بدی کرده‌اند، همه را ببخشید. سپس لیستی از کلیه اشخاصی که گمان می‌کنید نیاز به بخشش آنان دارید، تهیه کنید. سپس از آن‌ها طلب بخشش کنید حتی اگر لیست شما به حدی باشد که زمان کافی برای طلب بخشش از همه افراد درون لیست را نداشته باشید. حتما این کار را انجام دهید و با آن‌ها تماس بگیرید، در هنگام دعا و در آرزوهای درونی‌تان از آن‌ها درخواست بخشش کنید. هنگامی که به این آگاهی برسید و اعمال دیگران را به خود نگیرید، لطف، رحم و درک، شما را به سوی بخشش می‌کشاند.

از آغاز آفرینش کره‌ی زمین تاکنون انسان‌های بسیاری آمده‌اند و رفته‌اند، انسان‌های دیگری نیز می‌آیند و می‌روند. با اینکه تمامی انسان‌ها از یک گونه خلق شده‌اند، اما طرز فکر، نگرش و چگونگی زندگی هیچ یک از انسان‌ها شبیه دیگری نیست و همین تفاوت، آنان را از یکدیگر متمایز می‌کند و دنیای انسان‌ها را زیباتر نشان می‌دهد.

زندگی هیچ فردی شبیه زندگی شما نیست. انسان‌ها از زمان تولد قلبی مملو از عشق و محبت داشته‌اند و این عشق، محبت و عواطف پاک را به دیگران نیز داده‌اند. بدون هیچ چشم داشتی هر چیزی که در قلب، روح و دارایی داشته‌اند، با عزیزان‌شان سهیم شده‌اند. این ذات انسان‌هاست. همیشه درد و رنج بوده و خواهد بود، پس به ظلم و ستم و دردهای زندگی اجازه ندهید که روح پاک شما را به جهنم تبدیل کنند. ما نمی‌توانیم که این دردها و رنج‌ها را تغییر دهیم، اما می‌توانیم خود را تغییر دهیم و این تغییر، همیشه باید به سمت خوبی‌ها و عدالت ما را بکشاند.

این کتاب صوتی دربردارنده‌ی بعضی از اسرار ناگفته جوهره شناسی روح انسان برای خودشناسی است، با این هدف که قسمت بسیاری از دردها و رنج‌های بشری که ریشه در ذهن دارد به پایان برسد.

در قسمتی از کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری می‌شنویم:

روزی استادی در میان جمعی درخصوص موضوع عشق و محبت سخن می‌گفت کلام او چنان دل‌نشین بود که همگان تحت تاثیر قرار گرفته بودند، مردی در میان جمع با دقت به سخنان او گوش جان سپرده بود، او که مهربان، درویش مسلک و متواضع بود، تصمیم گرفت استاد را به منزلش دعوت کند، هنگامی که سخنان استاد به پایان رسید مرد از میان جمعیت خود را به او رساند، به چشمانش نگریست و گفت: «می‌دانم مشغله‌ی فراوانی دارید و همه خواهان توجه شما هستند، می‌دانم حتی فرصت شنیدن حرف‌های من را هم ندارید، اما من چنان شیفته‌ی شما شده‌ام که از صمیم قلب آرزو می‌کنم، دعوت مرا بپذیرید.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
پیشگفتار
14 دقیقه
استاد اعظم
11 دقیقه
مردی که عشق را باور نداشت
13 دقیقه
آشپزخانه جادویی
11 دقیقه
شکارچی مقدس
6 دقیقه
افسانه هندوستان
6 دقیقه
داستان پیرمرد زاهد در ساحل زندگی
2 دقیقه
شعر پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری
نویسنده
گویندهریحانه واحدی، مهدی تیموری
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری

خورشید
۱۴۰۲/۱/۱۴
چند بار باید بشنوید
یکی دو تا از داستانها رو باید با دقت بیشتری گوش داد. جالب هست
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری

برای دریافت کتاب صوتی مترجم عشق: جوهره‌ شناسی روح بشری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.