معرفی و دانلود کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند

عکس جلد کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند

کتاب صوتی اینجا همه آدم‌‌ها اینجوری‌اند شامل یازده داستان کوتاه با مضامینی چون زندگی، مرگ، عشق، طنز، مهربانی، جنگ، ترس و جاودانگی است. مجموعه‌ای که به همت لیلا آقالو جمع آوری شده و از بهترین داستان‌های کوتاه جایزه ادبی او. هنری به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند (People Like That Are the Only People Here):

کتاب حاضر شامل آثاری برگزیده از نویسندگان بزرگ جهان در سال 1998 است. نام این کتاب از اولین داستان این مجموعه اقتباس شده که لوری مور (Lorrie Moore) آن را اولین بار در در سال 1997 در مجله نیویورکر منتشر کرد. موضوع این داستان درباره بیماری سخت یک پسربچه کوچک است که تومور بدخیمی در کلیه چپ خود دارد و مادرش با دیدن لخته خونی در پوشک فرزندش، متوجه این موضوع دردناک می‌شود و این آغاز کشمکش‌ها و آزمایش‌های پزشکی این خانواده است.

در این مجموعه به داستان‌های نویسندگانی همچون جورج ساندرز، لوری مور، سوکتا متا، رجینالد مک‌نایت، استیون میلاوسر، تام جونز، کارولین کوک، کارن ئولر، دان سانسالا، پیتر هو داویس و ریک بس گوش فرا می‌دهید.

نگاهی به جایزه ادبی او. هنری:

جایزه او. هنری (O Henry Prize Stories) یک جایزه سالانه آمریکایی است که با هدف تقویت هنر داستان‌نویسی کوتاه برگزار می‌شود. این جایزه به نام ویلیام سیدنی پورتر معروف به او. هنری نویسنده سرشناس آمریکایی نام گذاری شده و اولین بار در سال 1918 به داستان کوتاه برگزیده اهدا شد.

از میان 240 مجله در سراسر ایالات متحده و کانادا، بیست داستان برتر انگلیسی زبان شانس این را دارند که در رقابت‌های این جایزه ادبی شرکت کنند و سالیانه سه هیئت منصفه برای بررسی آثار منصوب می‌شوند. هر یک از اعضای داوری، به طور مستقل عمل می‌کنند و درباره داستان نظر می‌دهند.

کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر دوست دارید در مدت زمان کوتاه با چندین قصه متفاوت و جذاب سرگرم شوید و از علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه خارجی هستید، این کتاب به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند می‌شنویم:

تمامی ماجرا مانند ابری است که فقط پایین می‌آید و یکپارچه باران است. مادر لخته خونی در پوشک بچه پیدا می‌کند. «جریان چیه؟ این از کجا اومده؟» بزرگ است و به رنگ روشن؛ با رگه پر پیچ و کرم رنگ. در تعطیلات آخر هفته بچه کسل و خسته به نظر می‌رسید و بداخلاق. ولی امروز که ظاهرا خوب است. پس این چیست روی پوشک سفید که آدم را می‌ترساند. مثل قلب کوچک موشی در میان برف. شاید مال یک نفر دیگر است. شاید چیزی است مربوط به عادت ماهیانه؛ چیزی از آن مادر و پرستار بچه. چیزی که بچه در سطل آشغال پیدا کرده و به دلایل غیرمنطقی کودکانه خود اینجا قایم کرده است. بچه‌ها که عقل‌شان کامل نیست. چه می‌شود کرد. مادر در ذهن خود آن را از جسم بچه دور می‌کند و به شخص دیگری ربط می‌دهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
مقدمه
۴۴ دقیقه
اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند: لوری مور - بخش اول
۴۶ دقیقه
اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند: لوری مور - بخش دوم
۳۲ دقیقه
ایستگاه قطار سمت شمال: سوکتا متا
۶۴ دقیقه
نو سرباز: رجینالد مک‌نایت
۳۷ دقیقه
چاقو انداز: استیون میلاوسر
۴۶ دقیقه
رتیل: تام جونز - بخش اول
۴۳ دقیقه
رتیل: تام جونز - بخش دوم
۳۸ دقیقه
لجن خواری: کارولین کوک
۴۲ دقیقه
بینکی: جورج ساندرز
۴۲ دقیقه
من و دشمنم: کارن ئولر
۲۷ دقیقه
شامپانزه‌های منطقه وایومینگ: دان سانسالا
۳۴ دقیقه
رهایی: پیتر هو دیویز
۵۰ دقیقه
افسانه‌های خرس‌ها: ریک بس - بخش اول
۵۷ دقیقه
افسانه‌های خرس‌ها: ریک بس - بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند
نویسنده
مترجملیلا آقالو
گویندهلیلا آقالو
ناشر صوتیانتشارات کتاب نیستان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند

Monir Naghikhani
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
من که از ۱۲سالگی تا الان بدون کتاب نمیتونم زندگی کنم وهرچیزی که پیدا کنم رو میخونم، این کتاب رو عوضی خریدم ودیگه مجبور شدم بع زور گوش کنم چون خیلی خیلی حوصله سربر بود، حیف گویندگان خوب نیست،
iliad ansar
۱۴۰۰/۲/۲۵
نمیگم وقتم طلاست
قطعا وقت من برنج هم نیست
ولی حیف وقت که صرف این کتاب شد😐
۱تا ۱۰
۱😑😑
جلال صول
۱۳۹۹/۸/۶
فقط دوتا داستانش ارزش گوش کردن دارد
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند

برای دریافت کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.