معرفی و دانلود کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

عکس جلد کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟
قیمت:
۲۱۵۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

دبی فورد در کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ روح آدمی را به شکل بی‌نهایت خود به تصویر می‌کشد و به شما می‌آموزد که چگونه گوهر وجودی‌تان را خالص نمایید.

درباره‌ی کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم:

ما همیشه از طریق جهان درون خود، با جهان پیرامون در ارتباط هستیم و این ارتباط، عظمتی نهان را برای ما به ارمغان می‌آورد. در این کتاب صوتی، دبی فورد (Debbie Ford) شما را دعوت می‌کند تا به وسیله‌ی نوازش‌های ذهنی، به تجربه‌ا‌ی معنوی و درخشان برسید که عظمت و شکوه درونی‌تان را شکوفا کنند. این نوازش‌ها دربردارنده‌ی پذیرش، سپاس‌گزاری و صحبت با خداوند است که در جهت پیدا کردن آرامش درونی بسیار موثرند.

دبی فورد، نویسنده، معلم و سخنران آمریکایی، در کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم (Your holiness: discover the light within)، از تجربه‌های تلخ و شیرین گذشته‌ی خود می‌گوید و با روایت زندگی خود، می‌کوشد تا شما را به خود برترتان برساند.

دعا‌های موجود در این اثر، هم‌چون اشعار لطیفی هستند که حتی شنیدن آن‌ها احساس تقدس و پاکی را در وجود مخاطب بر می‌انگیزد؛ اما این کتاب تنها به بررسی وجود یا قدرت‌های خداوند نمی‌پردازد؛ بلکه با بهره‌گیری از تجربیات نویسنده، مسیری درست را به شما نشان می‌دهد که نحوه‌ی دستیابی به تجربه‌ای معنوی و آشنایی با عظمت درونی را مشخص می‌کند.

قطعا شما نیز هم‌چون بسیاری از افراد از به بن‌بست رسیدن در مسیر پر پیچ و خم زندگی امروزی و گرفتار بودن در میان سختی‌ها و دغدغه‌ها خسته شده‌اید و در پی ذره‌ای نور امید و دیگر موهبت‌های زیبای زندگی هستید. اما تردید نداشته باشید که این موهبت‌ها را در جهان بیرونی در حالی که از جهان درونتان غافل هستید، نمی‌یابید. پس از شنیدن این کتاب صوتی عمیقا درمی‌یابید که تنها یک مانع مهم و اساسی برای رسیدن شما به اهدافتان وجود دارد و آن باور شماست.

شنیدن این کتاب صوتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

در توضیح و توصیف تجربه‌های معنوی به وجود شخصی نیاز است که خود این مسیر را طی کرده باشد. می‌توان گفت دبی فورد نمونه‌ای مناسب، برای بیان چنین تجربه‌هایی است. اگر از آن دسته اشخاصی هستید که به کتاب‌های معنوی علاقه دارید، شنیدن کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ به شما پیشنهاد می‌شود و چنانچه در پی مسیری برای کشف مرز‌های وجودی خود می‌گردید، آموزه‌های این کتاب هم‌چون یک راهنمای روحانی، شما را تا پایان سفر درونی خود همراهی خواهد کرد.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم:

- دبی فورد برای من یک خواهر معنوی، همکار و آموزگار بود. این کتاب که پس از درگذشت او پیدا شده، سفری فوق‌العاده به خودآگاهی بالاتر است. آن را بخوانید، دیدگاه‌هایش را جذب کنید، و باشد که دنیا برایتان چنان تازه، پر شور و مقدس شود، گویی که اولین بار است آن را می‌بینید. (دیپاک چوپرا)

- دبی یکی از بزرگترین آموزگاران زندگی من بوده و هست. او نه تنها مفهوم کار با سایه و تمامیت را متحول، مدرن و قابل فهم ساخت ... بلکه یکی از هوشیارترین آموزگاران معنوی عصر ما بوده و هست. بسیار خوشحالم که این کتاب نوشته شده و در اختیار جهانیان قرار خواهد گرفت. باشد که این کتاب هدیه‌ای باشد از سوی نفسی عمیقاً همدل و خردمند، چرا که او همین‌گونه بوده و هست. (آلانیس موریست)

- شما قطعه‌ای مقدس برای این دنیا هستید. آیا این را باور دارید؟ اگر به هیچ‌وجه با تمام قلب خود یا در حد سطحی هم این را باور ندارید، این کتاب را کنار تخت خود بگذارید و هر شب قبل از خواب و هر صبح پس از بیدار شدن کمی از آن را بخوانید. زیبایی و حقیقت آن در خودآگاه شما نفوذ و شما را از ایمان و قدرت سرشار خواهد کرد. دبی خیلی زود از میان ما رفت، اما رد پایی از نور را به همراه این کتاب بر جای گذاشت. (الیزابت لسر)

- چه خوش‌شانسی بزرگی که آموزه‌های قدرتمند و روح‌جویی دبی باعث ایجاد این گنجینه شده است. این کتاب راهنمایی بی‌نظیر به راه الهی شفا و عشقی است که در درون هر یک از ما قابل دسترسی است وقتی که اجازه دهیم معبری برای فضل الهی باشیم. این کتاب یک غیب‌گویی معنوی است؛ اجازه دهید هر صفحه به شما قدرت دهد تا حقیقت قلب و روح خود را تشخیص داده و به آن احترام بگذارید. (نانسی لوین)

جملات برگزیده چگونه خود با عظمتی بسازیم:

- خدایا ما را به خاطر اشتباهاتمان ببخشای، ما نیز آن‌هایی را که در مورد ما اشتباه می‌کنند، می‌بخشاییم.

- کینه‌هایم را از من بگیر. دردم را از من بگیر. مرا از نفرتم آزاد کن. قلبم از سرزنش کردن شفا یافته است.

- در باشکوه‌ترین و بزرگ‌ترین نسخه از خودم قرار دارم. در جادوی کائنات غوطه می‌خورم، با ارتعاشات عشق خداوند احاطه شده‌ام. هورا، نور درونم اکنون روشن است.

- عمیق‌ترین ترس ما از این نیست که بی‌صلاحیت باشیم، عمیق‌ترین ترس ما این است که قدرتمندیم، آن‌قدر که قابل سنجش نیست. آنچه ما را بیش از همه می‌ترساند، نور ماست، نه تاریکی ما.

- یکی از بزرگ‌ترین موانع برای پیوند دوباره و عمق بخشیدن به اعتماد خود به خدا توانایی شما برای پذیرش خشم و ناامیدی خود نسبت به الوهیت است. بنابراین، قبل از آغاز دعای بخشایش خداوند، از شما می‌خواهم به احتمال خشمگین بودن خود از دست خدا فکر کنید.

با دبی فورد بیشتر آشنا شویم:

دبی فورد مدرس، معلم، سخنران و نویسنده در سال 1955 در کالیفرنیا چشم به جهان گشود. عمده شهرت او به دلیل نگارش کتاب نیمه تاریک جویندگان نور یا نیمه تاریک وجود است. این اثر در سالی که انتشار یافت عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد.

پس از آنکه اپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی کتاب نیمه تاریک جویندگان نور را در برنامه‌اش در سال 2000 مورد نقد و تحلیل قرار داد، این اثر در طول چند هفته در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز در اواخر سال 2000 و اوایل 2001 قرار گرفت. فورد در رادیو و تلویزیون کارگاه‌های آموزشی فراآورش سایه برگزار و مؤسسه تحول آموزشی فورد را تأسیس کرد. همچنین چندین برنامه تلویزیونی و مستند ساخت.

او در سال 2013 بعد از مبارزه طولانی با سرطان در سن 57 سالگی درگذشت. از دیگر آثار او می‌توان به در آغوش سایه خود، طلاق معنوی، بهترین سال زندگی شما، نامه‌ای از بهشت، بازتاب سایه، پاک‌سازی آگاهی، شجاعت و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ می‌شنویم:

دردم را به خرد تبدیل کن، و قلب دردمندم را به انرژی برای آینده‌ام. امروز به من شجاعتی عطا فرما تا با خود همچون موجودی ارزشمند رفتار کنم، چرا که به واقع چنین است: به اندازه میلیون‌ها تن طلا.

همیشه شاهد هستم... که ما در این جهان عشق را در همه‌جا جستجو می‌کنیم به جز جایی که واقعاً یافت می‌شود. تلاش می‌کنیم آن را در همسر، در دوستان، در حساب بانکی، در وجهه اجتماعی، در موفقیت‌ها و در اجتماع‌های خود بیابیم اما عشق فقط در یک‌جا وجود دارد: در درون ما: در قلب مقدس ما. و قلب ما بسیار بیش از آنچه به آن عرضه می‌داریم، نیاز دارد.

او به عشق و محبت نیاز دارد، به بخشایش و به پذیرش کامل ناامیدی‌ها و دردش نیاز دارد. ما تا زمانی که این موضوع را به رسمیت نشناسیم، مجبوریم به مسابقه دو انسانی خود، تلاش بیشتر، بدست آوردن، جمع کردن، خواستن و تشنگی بیشتر و بیشتر در جهان بیرون ادامه دهیم. به همه آن زمان‌هایی بیندیشید که به قلب مقدس خود دروغ گفته‌اید، به همه آن زمان‌هایی که قلب مقدس خود را در دست‌های افرادی قرار داده‌اید که واقعاً نمی‌شناختید یا به آنها اعتماد نداشتید. به همه آن زمان‌هایی بیندیشید که قلب مقدس خود را در خانه تنها گذاشتید تا بتوانید چیزی را دنبال کنید که فکر می‌کردید احساس بهتری به شما خواهد داد.

تصور کنید نوزادی باارزش دارید که در تمام عمر منتظر به دنیا آوردنش بودید. آیا آن نوزاد را به هر کسی که در خیابان می‌بینید، خواهید داد؟ آیا او را روزها، ماه‌ها یا سال‌ها تنها خواهید گذاشت؟ آیا او را در معرض افراد منفی‌گرا قرار خواهید داد که همیشه آماده‌اند به او بگویند عیب و ایرادش کجاست؟ نه این کار را نخواهید کرد. و اگر تقدس قلب خود را می شناختید، با آن چنین رفتار نمی‌کردید. بلکه آن را در آغوش می‌گرفتید، به آن عشق می‌ورزیدید و توجهی مناسب به آن روا می‌داشتید. آن را ستایش و تقدیس می‌کردید. از آن به حیرت در می‌آمدید. با زیباترین و دعاگونه‌ترین زبان با قلب خود سخن می‌گفتید. دعای بعدی شما را در فرایند شفای قلب مقدستان حمایت خواهد کرد. وقتش رسیده‌است. پس بیایید دعا کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۱۲ دقیقه
پیش‌گفتار
۲۰ دقیقه
مقدمه
۱۹ دقیقه
بخش یک: شما در تقدس غوطه‌ور هستید
۹ دقیقه
تغییر مسیر
۶ دقیقه
شناخت خدا
۵ دقیقه
یافتن ایمان
۵ دقیقه
چرخیدن به سمت خدا
۱۳ دقیقه
قالب واقعیت‌های چندگانه
۱۰ دقیقه
نیروهای مخالف
۷ دقیقه
رقص بین درون و بیرون
۷ دقیقه
شبح گرسنه
۴ دقیقه
اعتراف
۱۷ دقیقه
یک قلب فروتن
۷ دقیقه
بخش دو: فراخوانی به دعا
۳ دقیقه
زیر بال و پر تو
۷ دقیقه
آیین روزانه دعا
۱۶ دقیقه
فرایند قدرتمند دعا
۴ دقیقه
ایجاد یک فضای مقدس برای دعا
۵ دقیقه
فرایندی برای فراهم آوردن فضای درونی برای دعا
۴ دقیقه
احساسم کن، لمسم کن، به من برکت بده، شفایم بده
۱۱ دقیقه
بخش سه: پاک‌سازی مقدس
۵ دقیقه
آغاز پاک‌سازی
۵ دقیقه
اقدام به سم‌زدایی
۴ دقیقه
آزادم کن
۴ دقیقه
مرا از مسمومیت شفا ده
۳ دقیقه
کدگذاری خودآگاهی
۴ دقیقه
ده موهبت نور
۵ دقیقه
لالایی خداوند
۱ دقیقه
مرا کدگذاری کن
۱۱ دقیقه
بخش چهار: تمام قلب خود را شفا دهید
۲ دقیقه
مرا بلند کن و به آنجایی برسان که از آن من است
۹ دقیقه
جنگ درونی
۵ دقیقه
تسلیم به ناتوانی
۳ دقیقه
کودک دلبند من
۲ دقیقه
تسلیم شدن به آغوش تو
۴ دقیقه
قلب ارزشمند خود را شفا دهید
۲ دقیقه
قلب لطیفم را شفا ده
۹ دقیقه
از دل‌شکستگی‌های زندگی بازگردید
۳ دقیقه
عشق از دست رفته را رها کنید
۴ دقیقه
بخش پنج: داروی مقدس
۴ دقیقه
متأسفم
۴ دقیقه
خودتان را ببخشید
۲ دقیقه
قلب مقدس من
۸ دقیقه
خداوند را ببخشید
۶ دقیقه
بار را از دوشم بردار
۷ دقیقه
دیگران را ببخشید
۵ دقیقه
رشته‌ها را قطع کنید
۶ دقیقه
چشم نظر
۵ دقیقه
مواظب من باش
۱۲ دقیقه
بخش شش: نور خود را باز پس بگیرید
۱۲ دقیقه
این منم
۳ دقیقه
اجازه دهید نور خودتان بدرخشد
۳ دقیقه
نور خود را باز پس گیرید
۴ دقیقه
بینش مقدس
۴ دقیقه
بینش خود را آزاد سازید
۲ دقیقه
آفرینش الهام‌بخش
۴ دقیقه
تجلی مقدس
۳ دقیقه
اکسیر مقدس
۳ دقیقه
اکسیر مقدس را هم بزنید
۲ دقیقه
قلب سپاسگزار
۸ دقیقه
شکلات قلبی
۴ دقیقه
دعای شکلات قلبی
۲ دقیقه
بر من بارانی از عشق ببار
۷ دقیقه
تعهد مقدس
۲ دقیقه
دربارۀ مؤلف
۲ دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟
نویسنده
مترجممرضیه مروتی
گویندهمرضیه بدرقه
ناشر صوتیانتشارات بنیاد فرهنگ زندگی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۱۵۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۵/۱
این کتاب جور دیگر نگاه کردن به خودمان و آنچه که حقیقتا هستیم را، نشان می‌دهد. این که چیزهای بیرونی نمی‌توانند در دراز مدت احساس ارزشمندی به ما بدهند بلکه عزت نفس ما، از درونمان نشأت می‌گیرد و رابطه‌ی درست و قدرتمندی که با خود حقیقی و خداوند برقرار می‌کنیم، چنان احساس عظمتی به ما عطا می‌کند که جریانات زندگی ما را به سمت مطلوب هدایت می‌کند.
سالار رحیمی
۱۴۰۱/۵/۲
کتاب بر خلاف بفیه کتب دبی فورد دوست داشتنی بیشتر حالت نظری دارد و روشهای کاربردی که اهداف کتاب را مشخص کند در کتاب مشهود نیست. البته مسلما شنیدن این کتاب با صدای راویه محترم دلنشینتر میشود. اگه میخواهید کتابی از این نویسنده بخوانید توصیه میکنم این اولین کتابتان نباشد و کتاب نیمه تاریک وجود را مطالعه بفرمایید.
نگار صادقی
۱۴۰۱/۴/۶
خیلی خیلی خیلی قشنگه
این کتاب کتاب دعا دبی فورد است و درمورد زمانی است که معتاد شده بود
فوق ااعاده کتاب ارامبخشی هست
صدای گوینده هم تتثیر بسیار زیادی در ارامبخش بودن کتاب بوجود اورده
متشکر از کتابراه
Asie Yavari
۱۴۰۱/۴/۳۰
کتب خانم دبی فورد از لحاظ روانشناختی قوی و یاری دهنده هستند که با درک کامل مطالب و بکارگیری نکات ان میتونیم بخوبی با بسباری مسائل برخورد کرده و ضمن حفظ آرامش خود، قدرت ناشی از آگاهی را کسب کنیم که واقعا ارزنده است.
Marjan Tehrani
۱۴۰۱/۴/۲۹
بی نظیر و شنیدنی.
خواندن و یا شنیدن این کتاب موهبتی است
از طرف خداوند که شامل حال همه آدم‌ها نمی‌شود
انسان‌های معدودی شانس شنیدن و خواندن این کتاب را
پیدا میکنن.
عالی. سپاس از کتابراه
Maryam Eskafi
۱۴۰۱/۴/۳۱
کتابهای دبی فورد مثل آب و هوا برا زنده موندن جسن لازمه برا زنده ماندن و پیشرفت روح برای خودسازی برای خودشناسی. انقدر شیرین و بارانش میخونه براتون که حظ کنید حتما گوش کنید
سمیه سلیمان زاده
۱۴۰۱/۴/۲۴
من عاشق کتابهای دبی فورد هستم و همه کتابهاش رو دارم و اینو صوتی‌اش رو تهیه کردم صدای گوینده هم خوب بود و این کتاب تکمیل کننده راز سایه و نیمه تاریک وجود هست
mehdigachi
۱۴۰۱/۴/۲۳
داخل این کتاب به ادم یاد میده که هیچ موقع نباید ناامید شد وهمیشه خدا حواسش به ادم هاش هست درصورتی که خود ادم بخواد از خدا
پیوند صیادجوانفکر
۱۴۰۱/۵/۱
کتاب خوبیه اما گاهی مطالبش سنگین میشه و برای هر بخش باید با حوصله براش وقت گذاشت و عمیقاً بهش فکر کرد
میلاد حسینی
۱۴۰۱/۵/۱۸
با این کتاب میشه جنبه‌های درونی رو شناخت و تغییر کرد البته همه کتاب‌های دبی فورد عالی هست
علی محمدی بانه
۱۴۰۱/۵/۷
عالی بود. باز هم تاکید بر اینکه خود را به خدا نزدیک کنید. با خدا باش و پادشاهی کن
زهرا امیری
۱۴۰۱/۴/۲۲
کتاب خیلی خوبی بود با دعاهای عالی و آرامش بخش ممنون از کتابراه
حمید قاسمی نژاد
۱۴۰۱/۴/۲۱
کتابی عرفانی درباره خودشناسی (ایگو) و اثرات دعا در زندگی
دبی فورد بینظیره
Shiva Dadkhah
۱۴۰۱/۵/۵
مثل همیشه عالی... کتابهای دبی فورد همگی ارزش خوندن دارن
شیما حیدری
۱۴۰۱/۵/۱۴
عالی هست کتاب‌های دبی فورد
مشاهده همه نظرات ۲۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

برای دریافت کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.