معرفی و دانلود کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

عکس جلد کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟
قیمت:
50000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

دبی فورد در کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ روح آدمی را به شکل بی‌نهایت خود به تصویر می‌کشد و به شما می‌آموزد که چگونه گوهر وجودی‌تان را خالص نمایید.

درباره‌ی کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم:

ما همیشه از طریق جهان درون خود، با جهان پیرامون در ارتباط هستیم و این ارتباط، عظمتی نهان را برای ما به ارمغان می‌آورد. در این کتاب صوتی، دبی فورد (Debbie Ford) شما را دعوت می‌کند تا به وسیله‌ی نوازش‌های ذهنی، به تجربه‌ا‌ی معنوی و درخشان برسید که عظمت و شکوه درونی‌تان را شکوفا کنند. این نوازش‌ها دربردارنده‌ی پذیرش، سپاس‌گزاری و صحبت با خداوند است که در جهت پیدا کردن آرامش درونی بسیار موثرند.

دبی فورد، نویسنده، معلم و سخنران آمریکایی، در کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم (Your holiness: discover the light within)، از تجربه‌های تلخ و شیرین گذشته‌ی خود می‌گوید و با روایت زندگی خود، می‌کوشد تا شما را به خود برترتان برساند.

دعا‌های موجود در این اثر، هم‌چون اشعار لطیفی هستند که حتی شنیدن آن‌ها احساس تقدس و پاکی را در وجود مخاطب بر می‌انگیزد؛ اما این کتاب تنها به بررسی وجود یا قدرت‌های خداوند نمی‌پردازد؛ بلکه با بهره‌گیری از تجربیات نویسنده، مسیری درست را به شما نشان می‌دهد که نحوه‌ی دستیابی به تجربه‌ای معنوی و آشنایی با عظمت درونی را مشخص می‌کند.

قطعا شما نیز هم‌چون بسیاری از افراد از به بن‌بست رسیدن در مسیر پر پیچ و خم زندگی امروزی و گرفتار بودن در میان سختی‌ها و دغدغه‌ها خسته شده‌اید و در پی ذره‌ای نور امید و دیگر موهبت‌های زیبای زندگی هستید. اما تردید نداشته باشید که این موهبت‌ها را در جهان بیرونی در حالی که از جهان درونتان غافل هستید، نمی‌یابید. پس از شنیدن این کتاب صوتی عمیقا درمی‌یابید که تنها یک مانع مهم و اساسی برای رسیدن شما به اهدافتان وجود دارد و آن باور شماست.

شنیدن این کتاب صوتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

در توضیح و توصیف تجربه‌های معنوی به وجود شخصی نیاز است که خود این مسیر را طی کرده باشد. می‌توان گفت دبی فورد نمونه‌ای مناسب، برای بیان چنین تجربه‌هایی است. اگر از آن دسته اشخاصی هستید که به کتاب‌های معنوی علاقه دارید، شنیدن کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ به شما پیشنهاد می‌شود و چنانچه در پی مسیری برای کشف مرز‌های وجودی خود می‌گردید، آموزه‌های این کتاب هم‌چون یک راهنمای روحانی، شما را تا پایان سفر درونی خود همراهی خواهد کرد.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم:

- دبی فورد برای من یک خواهر معنوی، همکار و آموزگار بود. این کتاب که پس از درگذشت او پیدا شده، سفری فوق‌العاده به خودآگاهی بالاتر است. آن را بخوانید، دیدگاه‌هایش را جذب کنید، و باشد که دنیا برایتان چنان تازه، پر شور و مقدس شود، گویی که اولین بار است آن را می‌بینید. (دیپاک چوپرا)

- دبی یکی از بزرگترین آموزگاران زندگی من بوده و هست. او نه تنها مفهوم کار با سایه و تمامیت را متحول، مدرن و قابل فهم ساخت ... بلکه یکی از هوشیارترین آموزگاران معنوی عصر ما بوده و هست. بسیار خوشحالم که این کتاب نوشته شده و در اختیار جهانیان قرار خواهد گرفت. باشد که این کتاب هدیه‌ای باشد از سوی نفسی عمیقاً همدل و خردمند، چرا که او همین‌گونه بوده و هست. (آلانیس موریست)

- شما قطعه‌ای مقدس برای این دنیا هستید. آیا این را باور دارید؟ اگر به هیچ‌وجه با تمام قلب خود یا در حد سطحی هم این را باور ندارید، این کتاب را کنار تخت خود بگذارید و هر شب قبل از خواب و هر صبح پس از بیدار شدن کمی از آن را بخوانید. زیبایی و حقیقت آن در خودآگاه شما نفوذ و شما را از ایمان و قدرت سرشار خواهد کرد. دبی خیلی زود از میان ما رفت، اما رد پایی از نور را به همراه این کتاب بر جای گذاشت. (الیزابت لسر)

- چه خوش‌شانسی بزرگی که آموزه‌های قدرتمند و روح‌جویی دبی باعث ایجاد این گنجینه شده است. این کتاب راهنمایی بی‌نظیر به راه الهی شفا و عشقی است که در درون هر یک از ما قابل دسترسی است وقتی که اجازه دهیم معبری برای فضل الهی باشیم. این کتاب یک غیب‌گویی معنوی است؛ اجازه دهید هر صفحه به شما قدرت دهد تا حقیقت قلب و روح خود را تشخیص داده و به آن احترام بگذارید. (نانسی لوین)

جملات برگزیده چگونه خود با عظمتی بسازیم:

- خدایا ما را به خاطر اشتباهاتمان ببخشای، ما نیز آن‌هایی را که در مورد ما اشتباه می‌کنند، می‌بخشاییم.

- کینه‌هایم را از من بگیر. دردم را از من بگیر. مرا از نفرتم آزاد کن. قلبم از سرزنش کردن شفا یافته است.

- در باشکوه‌ترین و بزرگ‌ترین نسخه از خودم قرار دارم. در جادوی کائنات غوطه می‌خورم، با ارتعاشات عشق خداوند احاطه شده‌ام. هورا، نور درونم اکنون روشن است.

- عمیق‌ترین ترس ما از این نیست که بی‌صلاحیت باشیم، عمیق‌ترین ترس ما این است که قدرتمندیم، آن‌قدر که قابل سنجش نیست. آنچه ما را بیش از همه می‌ترساند، نور ماست، نه تاریکی ما.

- یکی از بزرگ‌ترین موانع برای پیوند دوباره و عمق بخشیدن به اعتماد خود به خدا توانایی شما برای پذیرش خشم و ناامیدی خود نسبت به الوهیت است. بنابراین، قبل از آغاز دعای بخشایش خداوند، از شما می‌خواهم به احتمال خشمگین بودن خود از دست خدا فکر کنید.

با دبی فورد بیشتر آشنا شویم:

دبی فورد مدرس، معلم، سخنران و نویسنده در سال 1955 در کالیفرنیا چشم به جهان گشود. عمده شهرت او به دلیل نگارش کتاب نیمه تاریک جویندگان نور یا نیمه تاریک وجود است. این اثر در سالی که انتشار یافت عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد.

پس از آنکه اپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی کتاب نیمه تاریک جویندگان نور را در برنامه‌اش در سال 2000 مورد نقد و تحلیل قرار داد، این اثر در طول چند هفته در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز در اواخر سال 2000 و اوایل 2001 قرار گرفت. فورد در رادیو و تلویزیون کارگاه‌های آموزشی فراآورش سایه برگزار و مؤسسه تحول آموزشی فورد را تأسیس کرد. همچنین چندین برنامه تلویزیونی و مستند ساخت.

او در سال 2013 بعد از مبارزه طولانی با سرطان در سن 57 سالگی درگذشت. از دیگر آثار او می‌توان به در آغوش سایه خود، طلاق معنوی، بهترین سال زندگی شما، نامه‌ای از بهشت، بازتاب سایه، پاک‌سازی آگاهی، شجاعت و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ می‌شنویم:

دردم را به خرد تبدیل کن، و قلب دردمندم را به انرژی برای آینده‌ام. امروز به من شجاعتی عطا فرما تا با خود همچون موجودی ارزشمند رفتار کنم، چرا که به واقع چنین است: به اندازه میلیون‌ها تن طلا.

همیشه شاهد هستم... که ما در این جهان عشق را در همه‌جا جستجو می‌کنیم به جز جایی که واقعاً یافت می‌شود. تلاش می‌کنیم آن را در همسر، در دوستان، در حساب بانکی، در وجهه اجتماعی، در موفقیت‌ها و در اجتماع‌های خود بیابیم اما عشق فقط در یک‌جا وجود دارد: در درون ما: در قلب مقدس ما. و قلب ما بسیار بیش از آنچه به آن عرضه می‌داریم، نیاز دارد.

او به عشق و محبت نیاز دارد، به بخشایش و به پذیرش کامل ناامیدی‌ها و دردش نیاز دارد. ما تا زمانی که این موضوع را به رسمیت نشناسیم، مجبوریم به مسابقه دو انسانی خود، تلاش بیشتر، بدست آوردن، جمع کردن، خواستن و تشنگی بیشتر و بیشتر در جهان بیرون ادامه دهیم. به همه آن زمان‌هایی بیندیشید که به قلب مقدس خود دروغ گفته‌اید، به همه آن زمان‌هایی که قلب مقدس خود را در دست‌های افرادی قرار داده‌اید که واقعاً نمی‌شناختید یا به آنها اعتماد نداشتید. به همه آن زمان‌هایی بیندیشید که قلب مقدس خود را در خانه تنها گذاشتید تا بتوانید چیزی را دنبال کنید که فکر می‌کردید احساس بهتری به شما خواهد داد.

تصور کنید نوزادی باارزش دارید که در تمام عمر منتظر به دنیا آوردنش بودید. آیا آن نوزاد را به هر کسی که در خیابان می‌بینید، خواهید داد؟ آیا او را روزها، ماه‌ها یا سال‌ها تنها خواهید گذاشت؟ آیا او را در معرض افراد منفی‌گرا قرار خواهید داد که همیشه آماده‌اند به او بگویند عیب و ایرادش کجاست؟ نه این کار را نخواهید کرد. و اگر تقدس قلب خود را می شناختید، با آن چنین رفتار نمی‌کردید. بلکه آن را در آغوش می‌گرفتید، به آن عشق می‌ورزیدید و توجهی مناسب به آن روا می‌داشتید. آن را ستایش و تقدیس می‌کردید. از آن به حیرت در می‌آمدید. با زیباترین و دعاگونه‌ترین زبان با قلب خود سخن می‌گفتید. دعای بعدی شما را در فرایند شفای قلب مقدستان حمایت خواهد کرد. وقتش رسیده‌است. پس بیایید دعا کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
معرفی
12 دقیقه
پیش‌گفتار
20 دقیقه
مقدمه
19 دقیقه
بخش یک: شما در تقدس غوطه‌ور هستید
9 دقیقه
تغییر مسیر
6 دقیقه
شناخت خدا
5 دقیقه
یافتن ایمان
5 دقیقه
چرخیدن به سمت خدا
13 دقیقه
قالب واقعیت‌های چندگانه
10 دقیقه
نیروهای مخالف
7 دقیقه
رقص بین درون و بیرون
7 دقیقه
شبح گرسنه
4 دقیقه
اعتراف
17 دقیقه
یک قلب فروتن
7 دقیقه
بخش دو: فراخوانی به دعا
3 دقیقه
زیر بال و پر تو
7 دقیقه
آیین روزانه دعا
16 دقیقه
فرایند قدرتمند دعا
4 دقیقه
ایجاد یک فضای مقدس برای دعا
5 دقیقه
فرایندی برای فراهم آوردن فضای درونی برای دعا
4 دقیقه
احساسم کن، لمسم کن، به من برکت بده، شفایم بده
11 دقیقه
بخش سه: پاک‌سازی مقدس
5 دقیقه
آغاز پاک‌سازی
5 دقیقه
اقدام به سم‌زدایی
4 دقیقه
آزادم کن
4 دقیقه
مرا از مسمومیت شفا ده
3 دقیقه
کدگذاری خودآگاهی
4 دقیقه
ده موهبت نور
5 دقیقه
لالایی خداوند
1 دقیقه
مرا کدگذاری کن
11 دقیقه
بخش چهار: تمام قلب خود را شفا دهید
2 دقیقه
مرا بلند کن و به آنجایی برسان که از آن من است
9 دقیقه
جنگ درونی
5 دقیقه
تسلیم به ناتوانی
3 دقیقه
کودک دلبند من
2 دقیقه
تسلیم شدن به آغوش تو
4 دقیقه
قلب ارزشمند خود را شفا دهید
2 دقیقه
قلب لطیفم را شفا ده
9 دقیقه
از دل‌شکستگی‌های زندگی بازگردید
3 دقیقه
عشق از دست رفته را رها کنید
4 دقیقه
بخش پنج: داروی مقدس
4 دقیقه
متأسفم
4 دقیقه
خودتان را ببخشید
2 دقیقه
قلب مقدس من
8 دقیقه
خداوند را ببخشید
6 دقیقه
بار را از دوشم بردار
7 دقیقه
دیگران را ببخشید
5 دقیقه
رشته‌ها را قطع کنید
6 دقیقه
چشم نظر
5 دقیقه
مواظب من باش
12 دقیقه
بخش شش: نور خود را باز پس بگیرید
12 دقیقه
این منم
3 دقیقه
اجازه دهید نور خودتان بدرخشد
3 دقیقه
نور خود را باز پس گیرید
4 دقیقه
بینش مقدس
4 دقیقه
بینش خود را آزاد سازید
2 دقیقه
آفرینش الهام‌بخش
4 دقیقه
تجلی مقدس
3 دقیقه
اکسیر مقدس
3 دقیقه
اکسیر مقدس را هم بزنید
2 دقیقه
قلب سپاسگزار
8 دقیقه
شکلات قلبی
4 دقیقه
دعای شکلات قلبی
2 دقیقه
بر من بارانی از عشق ببار
7 دقیقه
تعهد مقدس
2 دقیقه
دربارۀ مؤلف
2 دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟
نویسنده
مترجممرضیه مروتی
گویندهمرضیه بدرقه
ناشر صوتیانتشارات بنیاد فرهنگ زندگی دیجیتال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
50000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

علی اسکندری
۱۴۰۱/۱۲/۴
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
درباره کتاب پیش رو باید بگم که راوی و خوانش واقعا عالیه حتما ازش لذت خواهید برد محتوای کتاب به بعد و دانش معنوی و انتقال آموزه‌ها به رهرو و افرادی که دانش و کتابهای معنوی را دوست دارندپرداخته و برای آن‌ها مناسبه و کاملا مثل آب روی آتش وجود انسان رو خنک میکنه به و و
مسائل درونیات نویسنده حال و هوای معنوی وی در حالات مختلف و تجربیات مختلف زندگی و ارتباط معنویش و سیروسلوکش با الوهیت پاک و خالص پرداخته و با گوش فرا دادن به این کتاب به رشد بعد معنویتان کمک خواهید کرد
نقطه ضعف کتاب از نظر من خالی بودن از هرنوع تکنیک و روش خاص معنوی و.... است و کتاب به سبکی بسیار ساده و کلامی شیوا تجربیات معنوی و حالات نویسنده را بیان کرده است من به شخصه کتاب نیمه تاریک و جود و یا همان کتاب با این اسم نیمه تاریک جویندگان نور و پاک سازی آگاهی در ۲۱ روز از خانم دبی فورد رو حتما حتما پیشنهاد میدم تهیه کنید و بارها و بارها ازش لذت ببرید و سبک و سبک تر بشید این نویسنده در شناخت بعد معنوی انسان در مراتب بالاییه و قلم بسیار قوی و گیرایی دارد باشد که بخاطر خدماتش به جامعه بشری مورد لطف و رحمت پروردگار قرار گیرد و در آخر سپاس فراوان از مجموعه عالی کتاب راه 🙏
Hoori
۱۴۰۲/۵/۲
کتاب چگونه خود با عظمتی بسازیم با کتاب آسمان پرستاره‌ی وجود یکی هست و فقط چون مترجم شون متفاوت هست، اسم کتاب رو متفاوت ترجمه کرده‌اند. پیشنهاد میکنم هر دو نمونه را گوش کنید و سپس هرکدام رو که پسندیدید بخرید. من هر دو کتاب رو خریدم چون میخوام بارها و بارها گوش کنم. کتابهای دبی فورد واقعا در زندگی از تاثیرگذارند. دبی فورد بعد ۳۰ سالگی که خودش تعریف میکنه به معلم، سخنران و نویسنده کتاب‌های خودیاری روی آورد و به انسانهای دیگه کمک کرد تا زندگیشون رو تغییر بدن. روحش شاد باشه. او که در دوران نوجوانی و جوانی به شدت به مواد مخدر اعتیاد داشت و در این کتاب، نحوه آخرین ترک رو در پیشگفتار توضیح داده، طوری که آدم رو منقلب میکنه. دبی فورد تونست راه خودش را به سوی نور، اونم در بدترین مکان ممکن، پیدا کنه و بعد از اون با کتاب هاش راه انسانهای دیگر را نیز به سوی نور باز کرد. حتما پیشنهاد میشه.
حسین بهرامن زاده
۱۴۰۱/۶/۱۰
بهترین کتاب معنوی که تا به حال خوندم…
نکته جالب این کتاب اینه که بعد از مرگ دبی فورد چاپ شده…
در واقع پس از مرگ دبی، از طریق جلسات ارتباط با ارواح با روح ایشان ارتباط برقرار میکنند و ایشان از خواهرش میخواد که نسخه دست نویس این کتاب را که قبلا نوشته و در جای امنی قرار داده پیدا کند و چاپ کند…
در
این دنیای بزرگ زندگی بدون معنویت واقعا سخته … و تقریبا غیر ممکنه و انسان رو به نابودی خواهد رفت
این کتاب معنویت ما را افزایش میدهد
مهتا بیاتی
۱۴۰۲/۱/۷
سلام، گویندگی کتاب بسیار روان و شیواست!
کتاب‌های خانم دبی فورد هم که نیاز به تعریف نداره
اما این کتاب حتی بدون انجام تمرین هم تلنگرهایی داره که در کتاب‌های دیگه نظیرش کمه!
با بخش بخشش خدا بسیار ارام شدم و باخودم کنار اومدم
انگار حرفی بود که کسی تاحالا بهمون نزده و به زبان اوردنش تابو هست!
من هنوز تمرینات رو انجام ندادم ولی بسیار از کتاب لذت بردم، ممنونم از مترجم گوینده و کتابراه 🙏🏻
شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۵/۱
این کتاب جور دیگر نگاه کردن به خودمان و آنچه که حقیقتا هستیم را، نشان می‌دهد. این که چیزهای بیرونی نمی‌توانند در دراز مدت احساس ارزشمندی به ما بدهند بلکه عزت نفس ما، از درونمان نشأت می‌گیرد و رابطه‌ی درست و قدرتمندی که با خود حقیقی و خداوند برقرار می‌کنیم، چنان احساس عظمتی به ما عطا می‌کند که جریانات زندگی ما را به سمت مطلوب هدایت می‌کند.
Mahya Zare
۱۴۰۱/۹/۱۸
زندگی من به دو بخش تقسیم میشه:
قبل از آشنایی با دبی فورد و بعد از آشنایی با دبی فورد.
اولین کتابی که ازش خوندم نیمه تاریک وجود بود
بعد شجاعت که خیلی شخصیتمو عوض کرد و دیدمو نسبت به زندگی، خدا و ادما تغییر داد.
این کتاب هم یه کتاب معنوی فوق العاده دیگه از دبی فورد بود که روحمو اروم کرد و منو نسبت به خدا آگاه تر کرد.
Debora
۱۴۰۱/۷/۶
کتابهای خانم دبی فورد برام کسالت بار است چون مانند کتابهای دعا و موعظه مدام شما رو به مسائل معنوی میکشاند. که با عقیده من منافات دارد. به نظر من ایشان نباید اینقدر در مسائل تخصصی روانشناختی ورود میکردند زیرا روان کاوی یا روان درمانی نیاز به تخصص علمی دارد تا تجربیات معنوی. من کتابهای آقای دیل کارنگی را ترجیح میدهم. ممنون از کتابراه
سالار رحیمی کیا
۱۴۰۱/۵/۲
کتاب بر خلاف بفیه کتب دبی فورد دوست داشتنی بیشتر حالت نظری دارد و روشهای کاربردی که اهداف کتاب را مشخص کند در کتاب مشهود نیست. البته مسلما شنیدن این کتاب با صدای راویه محترم دلنشینتر میشود. اگه میخواهید کتابی از این نویسنده بخوانید توصیه میکنم این اولین کتابتان نباشد و کتاب نیمه تاریک وجود را مطالعه بفرمایید.
نگار صادقی
۱۴۰۱/۴/۶
خیلی خیلی خیلی قشنگه
این کتاب کتاب دعا دبی فورد است و درمورد زمانی است که معتاد شده بود
فوق ااعاده کتاب ارامبخشی هست
صدای گوینده هم تتثیر بسیار زیادی در ارامبخش بودن کتاب بوجود اورده
متشکر از کتابراه
Vahid Alipour
۱۴۰۲/۱/۹
دبی فورد در این کتاب نحوه مواجهه با بخش تاریک خودش و گذر از اون رو به شیوه‌ای توضیح میده که شنونده با شنیدنش خودش رو در اون جایگاه احساس میکنه کتاب به شکل عجیبی در تغییر مسیر شخصی موثر بود که هر وقت دوباره وقت میکنم از ابتدا گوش میکنم
فهیمه فدا
۱۴۰۱/۸/۷
خود نویسنده داستان جالبی داره و قابل ستایش که تغییر کرده ولی چیزایی که گفت تو کتاب اکثرا خودمون میدونیم و با زبان ساده‌ی خودمونم میتونیم دعا کنیم و نزدیک بشیم به خدا اینقدر پیجوندن نیاز نیست. منکه که کتابشو نپسندیدم حوصله سر بر بود
ندا بردبار
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
بسیار عااااالی و تأثیر برانگیز و فوق‌العاده تکان دهنده پیشنهاد میکنم حتما بصورت صوتی گوش دهید چرا که دعاهایش قلب و روح انسان را به آرامش میرساند خدا را به وضوح حس میکنید و عشق خداوند در قلب و روحتان زنده می‌کند.
مصطفی قنبری
۱۴۰۱/۹/۱۳
کتاب خوبی است و در خیلی موارد انگیزه‌هایی در فرد ایجاد میشود هرچند تاثیر گذاری این کتاب خیلی به شرایط روحی خواننده هم بستگی داره. در کل گوش دادن به این کتاب صوتی را پیشنهاد میکنم. ممنون از نویسنده و گوینده این کتاب
Asie Yavari
۱۴۰۱/۴/۳۰
کتب خانم دبی فورد از لحاظ روانشناختی قوی و یاری دهنده هستند که با درک کامل مطالب و بکارگیری نکات ان میتونیم بخوبی با بسباری مسائل برخورد کرده و ضمن حفظ آرامش خود، قدرت ناشی از آگاهی را کسب کنیم که واقعا ارزنده است.
مریم مختارزاده
۱۴۰۱/۹/۲۸
این کتاب رو بیشتر از پنج یا شش بار گوش دادم هر قسمتی رو فارغ از قسمت‌های قبلیش میتونید گوش کنید و به آروم شدن حالتون کمک میکنه خیلی ساده و روان هست
صدای راوی و موزیکشم خیلی تاثیر مثبتی داره
مشاهده همه نظرات 83

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟

برای دریافت کتاب صوتی چگونه خود با عظمتی بسازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.