معرفی و دانلود کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید

عکس جلد کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید
قیمت:
3500 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید

کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید اثر ازوپ، درباره‌ی روباهی است که در یک روز آفتابی مشغول گشت و گذار بود که متوجه یک مرغ چاق و چله شد که روی شاخه‌ی درختی نشسته بود.

آقای روباه با خودش گفت: اوممم به‌به ناهار امروزم هم جور شد. اما روباه مکار این جمله را آروم با خودش گفت تا کسی نفهمد که چه در سرش می‌گذرد. آروم آروم جلو رفت و به مرغ نزدیک شد...

ازوپ یا ایزوپ (Aesop) از نویسندگان یونان بود که قصه و افسانه می‌نوشت. وی از اهالی تریس بوده که در اوایل قرن ششم پیش از میلاد به بردگی درآمده است. از آن پس در جزیره ساموس زندگی کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

در قرن پنجم پیش از میلاد، ازوپ به دلیل اهانت به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. شاعر توانای ایرانی ناصرخسرو قبادیانی، چندی از افسانه‌های او را به نظم آورده است. همچنین مولانا جلال‌الدین رومی نیز برخی از داستان‌های پندآموز «ازوپ» را در مثنوی به صورت شعر درآورده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
چگونه عشق و صلح به جنگل رسید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید
نویسنده
مترجمغزل قنبرزاده
گویندهعاطفه مولائی طبری، مهرانه امروانی، محمد قدم پور مقدم
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
3500 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید

زینب مومنی
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
جالبه... داستان آموزنده‌ای برای بچه ها
فروغ مصطفوی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
به نظرم جالب بود
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید

برای دریافت کتاب صوتی چگونه عشق و صلح به جنگل رسید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.