معرفی و دانلود کتاب صوتی سیزده به در بزک

عکس جلد کتاب صوتی سیزده به در بزک
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سیزده به در بزک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سیزده به در بزک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سیزده به در بزک

کتاب صوتی سیزده به در بزک نوشته‌ی سعیده موسوی زاده، داستانی شیرین و جذاب درباره‌ی بزی کوچولو است که دلش می‌خواهد هر چه زودتر زمستان تمام شود و فصل بهار و علف‌های تازه از راه برسد.

موضوع کتاب صوتی سیزده به در بزک چیست؟

بز کوچولوی این داستان تمام زمستان را علف خشک خورده بود. او علف خشک دوست نداشت و به همین دلیل منتظر آمدن فصل بهار و روییدن علف تازه بود. روزهای زیادی گذشت تا بالاخره فصل بهار از راه رسید، اما هنوز سبزه‌ها و علف‌های دشت کوتاه بودند و شیرین نشده بودند. بزک مدام بهانه می‌گرفت و مع مع می‌کرد. مامان بزی هم او را ناز و نوازش می‌کرد و می‌گفت که باید کمی دیگر تحمل کند.

کتاب صوتی سیزده به در بزک مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان حیوانات، زیبا و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی سیزده به در بزک می‌شنویم:

روزها که بزک با مامان بزی توی روستا می‌گشت، پشت پنجره‌ی خانه‌ها بشقاب‌های سبزه را می‌دید که هر روز قدشان بلندتر می‌شد. بزک دهنش آب می‌افتاد و می‌گفت: مع مع من از این سبزه‌ها می‌خوام مامان...

مامان بزی می‌گفت: همین روزا سبزه‌های دشت از این هم بزرگ‌تر و بلندتر می‌شوند. اما بزک تمام فکرش پیش سبزه‌های هفت سین بود. به این فکر می‌کرد که چطور می‌تواند یکی از آن‌ها را بخورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
سیزده به در بزک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سیزده به در بزک
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سیزده به در بزک

برای دریافت کتاب صوتی سیزده به در بزک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.