معرفی و دانلود کتاب صوتی تائوی پو

عکس جلد کتاب صوتی تائوی پو
قیمت:
۱۲۹۰۰ تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تائوی پو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تائوی پو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تائوی پو

بنجامین هاف در کتاب صوتی تائوی پو با استفاده از تائوئیسم راه جدیدی در جهت درک عمیق‌تر خود و محیط اطرافتان ارائه می‌دهد. راهنمایی‌های کتاب حاضر به شما کمک می‌کند به آرامش برسید و زندگی پربارتری داشته باشید.

درباره‌ی کتاب صوتی تائوی پو:

آیا تاکنون به ارتباط خود با طبیعت فکر کرده‌اید؟ درکی از اهمیت محیط اطرافتان دارید؟ آیا می‌دانستید فلسفه‌ی تائو شما را با طبیعت آشتی می‌دهد؟

بنجامین هاف (Benjamin Hoff) شما را با فلسفه‌ی قدیمی تائوئیسم آشنا می‌سازد؛ او برای روایت خود ادبیاتی ساده و حتی کودکانه انتخاب می‌کند و این فلسفه را از زبان خرسی به نام پو شرح می‌دهد و با این شیوه در مسیر بازسازی تائوئیسم قدم برمی‌دارد.

کتاب صوتی تائوی پو (The Tao of Pooh and The Te of Piglet) پر است از اتفاقات ریز و درشتی که برای پو رخ می‌دهد و هاف آن‌ها را از منظر تائوئیسم مورد بررسی قرار می‌دهد. نویسنده با این روش به شما در درک موضوع اصلی کتاب یاری می‌رساند.

نویسنده‌ی کتاب صوتی بر این باور است که اصول تائوئیسم محدود به مرزهای چین نیست و باید مورد توجه تمامی مردم قرار بگیرد. پو خرسی کوچک و عاشق عسل است و مکالمات بسیار ساده‌ای با دوستانش دارد اما در دل همین جملات ساده تائوئیسم را برای شما به دلنشین‌ترین شکل ممکن توضیح می‌دهد و متوجه می‌شوید که این فلسفه اصول بسیار مفید و عملی‌ای دارد که می‌توانید در رفتارهای روزانه‌ی خود به کار بگیرید.

بنجامین هاف در بخش عمده‌ی کتاب تلاش می‌کند شما را به این باور برساند که جزئی از طبیعت محسوب می‌شوید و بر همین اساس طبیعت تأثیر عمیقی بر زندگی‌تان دارد که می‌توانید از آن به سود خود استفاده کنید.

نباید از یاد برد؛ در دنیای امروز، انسان بیش از هر زمان دیگری از طبیعت فاصله گرفته است و سبک زندگی جدید جوامع بشری محیط زیست را به تباهی و نابودی می‌کشاند اما نکته‌ی مهم این است که نابودی طبیعت به معنای از بین رفتن زندگی انسان‌هاست. در چنین شرایطی شما با کمک بنجامین هاف و تائوئیسم می‌توانید این وضعیت را تغییر دهید و زندگی بهتری داشته باشید.

کتاب صوتی تائوی پو مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید تغییری بزرگ در زندگی خود ایجاد کنید و خود را بهتر بشناسید، این کتاب بهترین گزینه برای‌تان محسوب می‌شود.

با بنجامین هاف بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی آمریکایی در سال 1946 به دنیا آمد و امروزه بیشتر به خاطر نگارش کتاب تائوی پو شناخته‌ می‌شود. بنجامین در پورتلند و در محله‌ی اورگن بزرگ شد، جایی که علاقه‌ی وافری به طبیعت پیدا کرد و این موضوع در آثار وی نیز مشهود است. هاف در رشته‌های معماری، موسیقی، هنرهای زیبا، طراحی گرافیک و فرهنگ آسیا تحصیل کرد و پس از آن به فلسفه‌ی هنرهای رزمی در آسیای دور توجه ویژه‌ای نشان داد. هاف در سال 2006، صنعت نشر را مورد نقد قرار داد و نویسندگی را کنار گذاشت.

در بخشی از کتاب صوتی تائوی پو می‌شنویم:

قبل از شروع باید بگویم که منظور از چوب تراش نخورده، هر پدیده، در حالت بکر و ساده خودش است که استعدادهای طبیعی خود را حفظ کرده، استعدادهایی که اگر سادگی آن‌ها دگرگون شود به راحتی می‌توان آن‌ها را نابود کرده و از بین برد؛ بنابراین چوب تراش نخورده به هر پدیده‌ای گفته می‌شود که در حالت طبیعی خود باشد.

این اصل اولیه تائوئیست، نه تنها در برگیرنده اشیاء، بلکه دربرگیرنده انسان نیز هست یا حتی خرس‌هایی مثل پو که نشانه بارزی از یک پدیده در حالت طبیعی خودش است و یا به عبارتی دست کاری و تعدیل نشده است.

به عنوان نمونه اصلی پایه ای، شاید پو در بعضی مواقع بسیار ساده لوح به نظر برسد؛ پیگلت گفت: «فکر می‌کنم که بیشتر به سمت راست باشه، تو چی فکر میکنی پو»؟ پو نگاهی به دست هایش انداخت. او می‌دانست که یکی از آن‌ها باید راست باشد و هنگامی که فهمید راست کدام است، آن دیگری باید حتما چپ باشد، ولی اشکال در این بود که پو هیچ وقت به یاد نمی‌آورد که از کدام دست شروع کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
تائوی کی؟
۱۹ دقیقه
هجی کردن سه‌شنبه
۹ دقیقه
کلوچۀ قلوه سنگ - قسمت اول
۱۵ دقیقه
کلوچۀ قلوه سنگ - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
کلوچۀ قلوه سنگ - قسمت سوم
۱۴ دقیقه
راه پو
۱۴ دقیقه
سخت مشغول به زودی می‌گردم
۱۹ دقیقه
خرسی آنچنانی - قسمت اول
۶ دقیقه
خرسی آنچنانی - قسمت دوم
۹ دقیقه
خرسی آنچنانی - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
هیچ کجا و هیچ چیز
۵ دقیقه
اکنون پو
۳ دقیقه
واژۀ آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تائوی پو
نویسنده
مترجمشاهپور سخی
گویندهسید دانیال معنوی
ناشر صوتیانتشارات تیسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۲۹۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تائوی پو

romina javaheri
۱۴۰۱/۸/۲۵
خیلی کتاب خوبیه! بخونیدش حتما📚
به شکلی متفاوت و با استفاده از شخصیتهای کارتنی‌ای شیرین به تفسیر این نوع از فلسفه
پرداختن بنظرم این کتاب رو متفاوت جلوه میده..
دور صدارو کندتر کردم چون خیلی تند با عجله میخونن ولی صدای خواننده خوبه.
🍃 💫
رزا نون واو
۱۴۰۰/۱۰/۱۸
نمیدونم از ترجمه یا از خوانش ولی نامفهوم و درهم بود ولی موضوع تائو بسیار جالبه و این که بشه این مطلب رو به شکل ساده و داستان گونه از زبان «پو» بیان کرد می‌تونست واقعا جذاب باشه!
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تائوی پو

برای دریافت کتاب صوتی تائوی پو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.