معرفی و دانلود کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو

عکس جلد کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو

کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو نوشتهٔ محسن سنایی و مهرداد ربانی، درباره چگونگی داشتن پوست و مویی سالم و زیبا است و با ارائه راهکارهایی به شما کمک می‌کند سلامت مو و پوستتان را بازیابید.

درباره کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو:

داشتن پوستی سالم و موهایی درخشان و زیبا کار دشواری نیست؛ تنها باید نکات اصلی و مهم نگهداری از آن‌ها را بدانید و پس از آن برای همیشه قادر خواهید بود داشتن پوست و مویی زیبا لذت ببرید. پوست که وسیع‌ترین عضو بدن به شمار می‌آید، علاوه بر زیبایی در دفاع از بدن نقش اساسی دارد. مو نیز از عوامل مهم زیبایی ظاهری هر شخص است و حفظ سلامت آن یکی از واجبات است.

عوامل زیادی مثل وراثت، محیط و سن می‌توانند بر وضعیت پوست و موی انسان مؤثر باشند. اما مهم‌ترین عاملی که تأثیر مستقیم بر روی سلامت و زیبایی پوست و مو می‌گذارد، مراقبت صحیح از آن‌ها است. رفتار ما در ظاهر و کیفیت سلامت پوست و مویمان اثرگذار است و با مراقبت از آن‌ها می‌توانیم از آسیب رساندن بیشتر جلوگیری کنیم.

کتاب سلامت و زیبایی پوست و مو چیزهایی را که برای داشتن پوست و مویی سالم و زیبا لازم است به شما معرفی می‌کند. با شنیدن این کتاب صوتی با ساختار پوست و مو، دسته‌بندی انواع پوست و مو و مشکلات شایع آن‌ها آشنا خواهید شد. همچنین روش‌های پیشگیری، کنترل و درمان بیماری‌ها و مشکلات مربوط به پوست و مو را یاد می‌گیرید.

کتاب حاضر به‌عنوان یک راهنمای کارآمد برای داشتن ظاهری زیبا و باطراوت برای هر سن و شرایطی عمل می‌کند. دکتر مهرداد ربانی، متخصص جراح عمومی و دکتر محسن سنایی، متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت، به شما کمک می‌کنند که ساختار مو و پوستتان را شناسایی کنید و با شناخت نیازهای مراقبتی آن‌ها، موارد لازم را یاد گرفته و بر روی آن‌ها پیاده کنید. در این صورت است که به ظاهری مطلوب می‌رسید و می‌توانید احساس فوق‌العاده‌ای نسبت به خود داشته باشید.

کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های حوزه سلامت و زیبایی علاقه دارید، شنیدن این کتاب می‌تواند برای شما مفید و جذاب باشد.

در بخشی از کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو می‌شنویم:

آنتی‌بیوتیک اغلب برای آکنه‌های التهابی تجویز می‌گردد که معمولاً برای موارد خفیف، آنتی‌بیوتیک موضعی و برای موارد شدید، آنتی‌بیوتیک خوراکی به کار می‌رود. رایج‌ترین آنتی‌بیوتیک‌های خوراکی، تتراسایکلین و اریترومایسین هستند. در صورت مصرف تتراسایکلین خوراکی، باید مواظب باشید که در موقع مصرف معده خالی باشد. یعنی یک تا یک و نیم ساعت قبل و یا حداقل دو ساعت بعد از غذا صرف شود. غذاها به‌خصوص لبنیات با جذب دارو در دستگاه گوارش مقابله می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۳۰ دقیقه
بخش اول: پوست - فصل یک: کلیات
۲۲ دقیقه
فصل دو: ضایعات پوست
۶۱ دقیقه
بخش دوم: مو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو
نویسنده،
گویندهسحر توکلی
ناشر چاپیانتشارات کتاب درمانی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های زیبایی
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو

راحله داوری
۱۴۰۰/۱۱/۸
کتاب مفید و با اطلاعات خوب هست بهتر ازین ک صوتی هست. در بخش مو عالی توضیح داده شده
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو

برای دریافت کتاب صوتی سلامت و زیبایی پوست و مو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.