معرفی و دانلود PDF کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب

عکس جلد کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب

کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» برای کودکان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب (Horrid Henry's Stink Bomb) می‌خوانیم:

هنری عاشق مهمانی خواب بود. مهمانی نصف شبی، جنگ بالشتی، جیغ و داد کردن و دیوانه بازی در آوردن!
یادش به خیر وقتی در مهمانی خواب، گراهام همه‌ی بستنی‌ها را خورد و برای بقیه چیزی باقی نگذاشت. تازه، در فریزر را هم همان‌طور باز گذاشت!
یک بار هم در مهمانی خواب دیو، روی تخت‌ها پرید و آن‌ها را شکست به طوری که کاملاً غیر قابل استفاده شدند.
حتی یک بار در مهمانی رالف، اوووووومممممم... اصلاً بهتر است در این مورد چیزی نگوییم.

این وسط تنها یک مشکل وجود داشت. هیچ کس هنری را به مهمانی خوابش دعوت نمی‌کرد چون قبلاً همه او را یک بار به مهمانی خوابشان دعوت کرده بودند و حسابی برایشان درس عبرت شده بود.
تازه! هر وقت هم هنری به مهمانی خواب دعوت می‌شد و به جایی می‌رفت مادر و پدرش مطمئن بودند که از طرف صاحبخانه ساعت سه نصفه شب تماس گرفته می‌شود و زمانی که گوشی را برمی‌دارند صدای مادر و پدری را می‌شنوند که جیغ می‌زند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنری وروجک و مهمونی خواب
نویسنده
مترجمآوا علی حسین
ناشر چاپیانتشارات آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۵
زبانفارسی
شابک978-600-8693-64-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب

برای دریافت کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.