معرفی و دانلود PDF کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف

عکس جلد کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف

کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» برای کودکان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک و پروژه مدرسه (Horrid Henry Wakes the Dead) می‌خوانیم:

هنری اول گفته بود: «دایناسور بنفش رو می‌خواد چون دایناسور بنفش خیلی بهتر بود و قابل مقایسه با دایناسور سبز نبود. دندان‌های دایناسور بنفش تیزتر و وزنشم بیشتر بود و پاهای گنده‌ی خوشه‌ای شکلش زیبا و واقعی بود.»
پیتر گفت: «من اول بهش فکر کردم.»
هنری گفت: «هه هه هه! چه حرف‌ها! من اول بهش فکر کردم ضمناً اولم گفتم دایناسور بنفش مال منه بی‌خودی خوشحال نباش.»
پیتر به دایناسور سبز نگاه کرد. آیا دایناسور سبز در حدی بود که او بتواند خود را به بخشندگی و خوب بودن بزند و آن را بردارد؟ همان که هنری دوستش نداشت...
اما زمانی که او به دایناسور بنفش نگاه کرد انگار داشت با پیتر حرف می‌زد: «شک نکن من بهترینم. کی اون دایناسور سبز و مسخره رو می‌خواد؟ اون خیلی هم رنگ و رو رفته است.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف
نویسنده
مترجمآوا علی حسین
ناشر چاپی موسسه فرهنگی آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات31
زبانفارسی
شابک978-600-8693-52-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف

برنا برنا
۱۳۹۹/۶/۱۳
لطفا باز هم از این مجموعه داستانها داشته باشید
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف

برای دریافت کتاب هنری وروجک و جایزه مزخرف و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.